В'язаний декор для квіткового кашпо своїми руками.
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

В’язаний декор для квіткового кашпо своїми руками.


Оригінальні кімнатні рослини є окрасою будинків. Не менш важливим у озелененні квартири є квіткові кашпо. Їхній асортимент сьогодні дуже різноманітний, але ексклюзивні незвичайні екземпляри коштують досить дорого. Створити дизайнерське оформлення вашого звичайнісінького, стандартного, нічим не примітного кашпо дуже просто самостійно. Ви можете використовувати в’язані знімні футляри для декору будь-якого квіткового горщика.

Не обов’язково вміти в’язати, щоб зробити такі чудові чохли. Для цього підійдуть старі в’язані речі, які ви вже не використовуєте, але й не можете викинути. Подаруйте їм друге життя. Нехай вони будуть вам ще деякий час. Особливо актуальні такі аксесуари в холодну пору року. Вони надають додаткове відчуття тепла та затишку в кімнаті взимку та захистять рослини від холоду.

В'язаний чохол на горщику

Що нам знадобиться для такого кашпо?

 • старий в’язаний светр;
 • квітковий горщик;
 • ножиці;
 • шпильки;
 • швейна машинка для зшивання (можна пошити і вручну)
 • Бордовий горщик та ножиці

Приступаємо до роботи

 1. Відріжте від светри деталь так, щоб в’язане полотно повністю охоплювало горщик. Додайте ємність для квітки до светра і виріжте деталь необхідної величини. Вам потрібно буде скласти деталь навпіл і обернути кашпо. Не забудьте залишити припуски полотна для свободи облягання. Краще потім зрізати зайве, ніж викроювати і пришивати недостатнє.
 2. З виворітного боку светра скріпіть шпильками зшийте вирізану деталь уздовж:
Колаж з 6 фото зі светром
 1. Виверніть на лицьову сторону заготовку, що вийшла. Складіть так, щоб поздовжній шов був із внутрішньої сторони, яка прилягатиме до горщика. Додайте до нього деталь і переконайтеся, що розмір чохла збігається з колом кашпо.
 2. Зшийте в’язане полотно потайним поперечним швом. Футляр повинен щільно облягати коло кашпо.
 3. Пересадіть рослину в готовий горщик. Футляр краще зняти, щоб не забруднити його землею. Після пересадки квітки акуратно очистіть горщик і надягніть чохол знизу:
В'язаний горщик з квіткою поруч із білою вазочкою

Ексклюзивний проект ручної роботи готовий! Його легко зняти, щоб випрати чи поміняти на інший.

Ви можете зробити кілька подібних кашпо, виявивши творчу фантазію. В’язані деталі можна прикрасити намистинами, гудзиками, стрічками та багатьма іншими предметами. Уявіть, якими яскравими фарбами заграє ваше підвіконня, на якому вишикуються різнобарвні яскраві горщики з квітами. Ви можете міняти їх, щоб уникнути монотонності в інтер’єрі.

В'язане кашпо поряд з 3 книг

Щітки, що залишилися від светра можна прикрасити керамічні кружки, вази для квітів, зшити наволочки для диванних подушок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.