Вирубка дерев
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Вирубка дерев


Вирубка дерев

Пропонуємо послуги з вирубки дерев у Ростові-на-Дону та Ростовській області

Наші професійні майстри протягом тривалого часу займаються обрізання дерев, а також валкою дерев у Ростові-на-Дону. У нас працюють справжні фахівці своєї справи, перед тим як здійснити будь-яку дію, чи то вирубування дерев, чи обрізання, чи вал деякого масиву, ми завжди плануємо майбутню роботу, а також проводимо її з дотриманням усіх встановлених технологічних норм і правил.

Вирубка деревВалка дерев у Ростові-на-Дону нашими працівниками здійснюється у безпечному напрямку. Завжди враховуються перешкоди, що є на об’єкті, наприклад, дерева, розташовані неподалік лінії електропередач, або розміщені в зоні валки поблизу будівель, доріг і т.п. Слід сказати, що спиляти дерево досить непросто, як здається. Якщо немає необхідного досвіду, а також відсутня належна кваліфікація, то при здійсненні валки завжди є небезпека не тільки впустити спиляний ствол на дах будинку, але й варіант з нещасними випадками людей.

Вирубування та обрізання дерев повинна здійснюватись спеціально навченою командою професіоналів, які пройшли необхідне навчання та мають за плечима достатній обсяг досвіду. При спилюванні навіть невеликих стволів наші фахівці в обов’язковому порядку враховують різні чинники. Це і нахил дерева, також його ступінь стійкості, діаметр, наявність у межах валки інших дерев та багато іншого. Всі зазначені фактори необхідні для ухвалення рішення, яким чином найкраще зробити видалення того чи іншого дерева.

Валка дерев

Вирубка деревПри здійсненні валки ствола дерева цілком необхідно прорахувати траєкторію падіння, підправити її за необхідності за допомогою спеціальних відтяжок, які повинні бути закріплені на вершині ствола. При обрізанні гілок дерев або валка дерев частинами є ціла система, за якою проводиться видалення невеликими відрізками. Захід зазвичай починається з верхівки стовбура. Найчастіше, особливо у міському місці знаходження дерева, виникає необхідність видалення його саме частинами.

Вирубка деревВирубка дерев

Видалення дерев

Вирубка деревЦе дозволить не завдати будь-якої шкоди різним об’єктам, що знаходяться в безпосередній близькості від падіння стовбура дерева. Штатні працівники за допомогою спеціальних професійних інструментів та техніки проведуть операцію з видалення дерева досить акуратно, починаючи з верхівки ствола. Є досвід створення спуску фрагментів за допомогою спеціальних канатів. При необхідності візьмемося за видалення дерев у Ростові, які знаходяться у важкодоступних місцях, а також мають обмежений простір.

Вирубка деревВирубка дерев

Обрізання дерев

Вирубка деревУ нашій бригаді є і такі професіонали. Співробітники займаються обрізкою дерев у Ростові-на-Дону Досить давно, вони мають все необхідне устаткування, і навіть відпрацьована технологія видалення дерев. Ось тільки невеликий перелік робіт, які здатний виконати наш гуртований колектив:
• видалення стовбурів дерев, що впали на дахи, та їх фрагменти;
• валка дерев у необмеженій кількості;
• обрізка дерев – сухі гілки, окантовка вершин;
• корчування пнів, що залишилися після спила, декількома способами;
• спив дерев, а також розпив їх на деякі частини.

Вирубка деревВирубка дерев

Ми використовуємо деякі спеціальні технології, які дозволяють нашим майстрам виробляти спив дерев у Ростові-на-Дону, доступ до яких обмежений, і влізти на них немає жодної можливості. Наприклад, вирубка дерев у центрі міста, де з усіх боків знаходяться різні будівлі та будівлі. Є безліч ліній електропередач, а також поблизу знаходиться жвава проїжджа частина. У таких умовах виникає потреба використання альпіністського спорядження.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *