Вінтаж стиль в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Вінтаж стиль в інтер’єрі

Перш ніж стиль вінтаж набув достатньої популярності в дизайні інтер’єру, він з’явився в моді, яка характеризується поєднанням стилів з різних епох, якщо конкретизувати, то вінтажний стиль — це те, що старше 25 років. Саме слово «вінтаж» має іноземне походження, що означає гарне марочне вино, благородне вино з плодів, зібраних одного сезону.Вінтаж стиль в інтер'єрі

Урожай в інтер’єрі

Насамперед, це стиль для індивідуалістів, оскільки потребує певної сміливості для з’єднання та змішування різних стилів та напрямків. Зацікавлені в ньому люди шукають своє коріння, вони бажають знайти зв’язок з історією, при цьому люблять все сучасне. Це означає, що стиль вінтаж характеризується змішуванням старого з новим, наприклад, комбінування старих меблів із сучасними матеріалами, використання їх для оформлення інтер’єрів.Вінтаж стиль в інтер'єрі

Вінтаж стиль в інтер’єрі

Вінтаж – стиль молодого покоління, яке вважає, що гідні речі приходять в моду з часом, набуваючи такої ж якості, як і багаторічне вино. Іноді таке оформлення може здатися авангардним, а в деяких випадках просто шокує, але в цьому є сенс стилю вінтаж — можливість змішування епох, виходячи за стандартні рамки облаштування інтер’єрів, що призводить до дуже цікавих результатів. Йдеться про зіставлення один з одним протилежностей, поєднуючи те, що, начебто, не підходить, не гармоніює між собою.

Вінтаж стиль в інтер'єрі
Як досягти бажаного ефекту

Оформити приміщення у стилі вінтаж можна кількома способами. Наприклад, придбати і ввести в будинок або квартиру старі меблі, також на ринку можна знайти стилізовані під старовинні меблі сучасні вироби та аксесуари, впровадивши елементи колишньої епохи в сучасний інтер’єр. Добре підійдуть предмети, знайдені на ринку старих речей або в підвалі, місці зберігання непотрібних предметів побуту, як правило, вони і надають інтер’єру відповідного клімату. Якщо мова йде про меблі, то за основу варто взяти дизайн 50-60 років, всі старі стільці та крісла піддати реставрації, змінюючи там, наприклад, оббивку на кольорові та візерунчасті тканини, що мають геометричні візерунки – круги, квадрати, трикутники. Меблі повинні бути простими, обов’язково дерев’яними, бажано на ніжках.Вінтаж стиль в інтер'єріМатовий льон, товсте сукно, оксамит, бавовна і поліестер – матеріали, що найчастіше використовуються, з яких можна не тільки створювати штори, наволочки на подушки, скатертини, але і використовувати їх для оббивки меблів. Важливо не перестаратися з квітами, застосовувати одну колірну схему, як правило, зелений, блакитний, червоний, помаранчевий і рожевий – кольори, що найчастіше використовуються в стилі вінтаж.
Якщо йдеться про стіни, їх варто обклеїти шпалерами, які були популярні в 60-х роках, в смужку або горошок. Кухню найкраще оформити в білих тонах, решту кольорів можна доповнити аксесуарами, крім того, можна зіграти візерунками, наприклад, створивши на підлозі шахівницю.

Вінтаж стиль в інтер'єріВінтаж стиль в інтер'єріінтер'єр мандрівниказал у стилі вінтажінтер'єр з історією

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *