Villeroy & Boch презентували новинку - дзеркальні шафи та розумні дзеркала
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Villeroy & Boch презентували новинку — дзеркальні шафи та розумні дзеркала


Villeroy & Boch презентували одразу дві новинки: дзеркальні шафи My View Now та дзеркала More to see.

Новинка My View Now втілює всі переваги, властиві дзеркальним шафам:

• сучасний нестаріючий дизайн;

• світлодіодна лампа по всьому периметру;

• приглушене світлодіодне освітлення та регульована кольоровість світла – від денного білого до теплого білого;

• корисні функції як зовні, так і всередині: дві розетки всередині, одна лампа над раковиною зовні, полиці з регульованою висотою, захищені від випадання, зручні аксесуари, такі як магнітна смуга, піддон для зберігання та збільшувальне дзеркало;

• тип монтажу: настінний та вбудований;

• змінна світлодіодна стрічка;

• комутаційні кабелі із чотирьох проводів;

• керування світлом: за допомогою сенсорного датчика або Smart управління;

• керування за допомогою сенсора:

ON/OFF: короткий натиск на перемикач;

плавне затемнення: довге натискання на сенсор;

змінити теплоту світла: два короткі і два довгі натискання;

· Smart-управління.

ПРОМОКОД НА ЗНИЖКУ 10%

Нова дзеркальна шафа My View Now — іідеальне рішення, в якому поєднуються зручне зберігання, чудове освітлення та стильний дизайн

Нова дзеркальна шафа My View Now від Villeroy & Boch — це багатофункціональний та стильний предмет інтер’єру, що забезпечує як зберігання речей, так і грамотне освітлення ванної кімнати. My View Now уособлює бездоганну функціональність і чудово поєднується з багатьма колекціями сантехніки та меблів для ванних кімнат завдяки класичному алюмінієвому корпусу. Дверцята My View Now оснащені дзеркалами з обох боків та забезпечують круговий огляд. Дверцята можна відкривати за допомогою прикріплених витончених ручок, не залишаючи відбитків пальців, та м’яко закривати завдяки вбудованим амортизаторам. Крім того, версія шафи з вбудованим поверхневим монтажем має дзеркала з боків корпусу, а її нейтральний колір допомагає вписатися практично у будь-який стиль ванної кімнати.

Максимум місця для зберігання

Функціональна складова сучасної дзеркальної шафи My View Now доведена до досконалості. Внутрішнє місце шафи можна легко розділити за допомогою регульованих по висоті алюмінієвих полиць, щоб максимально використовувати доступне місце для зберігання. Полиці, що не б’ються, які легко чистити, мають піднятий край для додаткової безпеки і запобігання зісковзування ванного приладдя в раковину. Крім того, пересувна ємність для зберігання та магнітна смуга збережуть порядок у шафі. Дзеркало з трикратним збільшенням можна закріпити у будь-якому положенні та підлаштувати під дизайн будь-якої ванної кімнати.

Освітлення для будь-якої ситуації

Освітлення навколо дзеркальної шафи є змінною світлодіодною стрічкою, що обрамляє внутрішню і зовнішню дзеркальну поверхню, що забезпечує рівномірне освітлення навіть при відкритих дверцятах. Світлодіоди керуються за допомогою сенсорного перемикача, їхня яскравість зменшується, а колір світла регулюється від денного білого (6500 кельвінів) до теплого білого (2700 кельвінів). Це забезпечує ідеальне загальне світло і декоративне підсвічування для будь-якої ситуації — для укладання, гоління та прийняття ванни.

«Розумне» світло

My View Now також доступний як рішення для «розумного» будинку. Він сумісний зі стандартними системами домашньої автоматизації Zigbee® та дозволяє керувати дзеркальною шафою за допомогою програми або голосової команди.

Потужність на будь-який випадок

Дві компактні розетки, вбудовані в шафу, можна використовувати незалежно від освітлення у ванній кімнаті, що гарантує постійне заряджання електричних зубних щіток і бритв. Версія із вбудованим поверхневим монтажем також має зовнішню розетку.

My View Now відповідає найвищим вимогам до дзеркальних шаф завдяки своїм інтелектуальним функціям та сучасному дизайну – ідеальне рішення для повсякденного використання ванної кімнати.

Нова колекція дзеркал у традиційному стилі More To See Lite відрізняється лаконічним дизайном та стане ключовою деталлю ванної кімнати за рахунок настінного світлодіодного освітлення. Колір освітлення можна регулювати від денного до теплого, щоб створити затишну атмосферу. Крім того, дзеркала доступні в декількох формах та різних розмірах, дозволяючи підібрати оптимальне рішення для ванної кімнати.

• Мінімалістичний, полегшений дизайн, який поєднується з усіма колекціями меблів Villeroy & Boch; настінна світлодіодна гірлянда з функцією Emotion, що дозволяє створити привабливе та м’яке освітлення з усіх боків.

• До ваших послуг безліч форм та розмірів, що відкривають безмежні можливості облаштування інтер’єру.

• Настінний LED-гірлянда з функцією Emotion.

• Окремо можна придбати комплект для інтелектуального керування освітленням.

• Змінні світлодіодні стрічки (але не для освітлення).

• Настінне світлодіодне освітлення з регульованою яскравістю та можливістю змінювати колір від денного до теплого білого.

• Збереження останнього налаштування світла завдяки функції пам’яті.

• Контролювати освітлення можна вручну за допомогою сенсорного датчика або зовнішнього смарт-перемикача Zigbee Home Automation Standard. Це дозволяє підключати дзеркальне освітлення до всіх пристроїв, що працюють за аналогічними стандартами (наприклад, моделі Hue Bridge та Amazon Echo, які мають концентратори Zigbee®).

Нова колекція дзеркал із вбудованим підсвічуванням More To See Lite — еще більше дизайнерських рішень для «розумних» ванних кімнат

Від функціональності до вишуканого елемента дизайну дзеркала давно стали невід’ємною частиною інтер’єру. Якщо раніше їхній вибір був обмежений, то сьогодні вони ретельно підбираються відповідно до дизайну приміщення. Навіть у ванних кімнатах крім функціональності в дзеркалах насамперед цінується їхня декоративність. Досягти цього стало ще легше завдяки новій елегантній колекції дзеркал із вбудованим підсвічуванням More To See Lite від Villeroy & Boch.

Дзеркала з настінним світлодіодним підсвічуванням з колекції More To See Lite стануть родзинкою ванної кімнати. Яскравість світлодіодів та колір підсвічування легко регулюються. Доступно кілька режимів освітлення: від денного до теплого білого світла, що дозволить створити потрібний настрій у будь-який час дня. Яскраве підбадьорливе світло під час чищення зубів та нанесення макіяжу вранці, природне освітлення для відвідування ванної кімнати протягом дня та м’яке вечірнє світло, що допомагає розслабитися та підготуватися до сну.

Різні форми та розміри дзеркал у колекції відкривають широкі можливості для дизайнерських рішень. Кожен може зробити свій вибір, відштовхуючись від планування кімнати та особистих уподобань: круглі або прямокутні та квадратні, для яких доступний дизайн із закругленими кутами. Ідеальне рішення знайдеться для будь-якого приміщення: чи це затишна гостьова або велика розкішна ванна кімната.

Завдяки світлодіодним стрічкам, які можна замінити на всіх моделях, крім круглих, усі сторони дзеркала висвітлюються рівномірно, створюючи приємне розсіяне світло. Режим роботи та інтенсивність контролюються сенсорним датчиком, розташованим на дзеркальній поверхні.

Ласкаво просимо до «розумного» будинку!

У новій колекції також доступна опція інтелектуального керування освітленням: More To See Lite можна оснастити комплектом Zigbee® (продається окремо), який інтегрує дзеркало з підсвічуванням у загальну систему команд розумного будинку. Користувач може керувати More to See Lite за допомогою програми або голосової команди.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.