Використання теплого м'якого кольору в інтер'єрі.  Поради дизайнерів
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Використання теплого м’якого кольору в інтер’єрі. Поради дизайнерів


Теплий червоний колір в інтер'єрі

Червоний колір, безумовно, багатогранний і різноманітний у своїх відтінках, але особливо хочеться зупинити увагу на одному з них – глибокому і трохи приглушеному, теплому кольорі стиглого помідора (що, до речі, дуже актуально в сезон, коли прилавки наповнені соковитими, зрілими овочами). Цей відтінок неймовірно функціональний, він може виступати як соло, так і в цікавих поєднаннях як на великих площах, так і в крихітних деталях. Теплий червоний є яскравим і в той же час класичним, свіжим і сучасним, але разом з тим затишним і привабливим.

Теплий червоний колір в інтер'єрі

Насичений червоний ідеально підкреслив особливості архітектури у цьому будинку. Яскравий відтінок перетворив похилий стелю на справжню особливість інтер’єру, а велика кількість білого кольору, який виступив як контраст, лише посилює враження.

Теплий червоний колір в інтер'єрі

В даному випадку двері, пофарбовані в червоний колір, стали ключовим акцентом та яскравою деталлю стриманого інтер’єру.

Теплий червоний колір в інтер'єрі

Додайте теплий червоний колір у ті зони, де не вистачає освітленості, наприклад, на внутрішні поверхні стін шафи або стелажу. Цей прийом додасть легкої нотки гламуру у ваш інтер’єр. Такий предмет меблів виглядає дуже стильно та неординарно.

Теплий червоний колір в інтер'єрі

Поєднання чорного, білого кольорів та природного відтінку дерева – класична безпрограшна гама для будь-якого інтер’єру. Але якщо таке поєднання здається вам трохи нудним? Виправити ситуацію допоможе деталь теплого червоного кольору, така, наприклад, як ці стильні та затишні крісла, їх прості форми та лаконічний дизайн чудово доповнять будь-який стиль інтер’єру.

Теплий червоний колір в інтер'єрі

Якщо вам здається, що червоні відтінки можуть працювати тільки у поєднанні з іншими теплими та насиченими тонами, то ви, напевно, не бачили вдалих прикладів, що показують, наскільки чудово працює червоний поряд зі свіжою синьо-блакитною гамою. Деталі червоного кольору, такі, як малюнок на цих подушках, ідеально доповнюють світло-блакитні тони.

Теплий червоний колір в інтер'єрі

Безумовно, теплі червоні тони є ідеальними для створення в інтер’єрі палітри в дусі фарб осіннього лісу. Золотисто-бежевий, гірчичний, сливовий, глибокий коричневий – основа для благородних та неймовірно стильних поєднань. Додайте сюди томатно-червоний, а для створення більш незвичайного ефекту розбавте палітру холодним темно-бірюзовим.

Теплий червоний колір в інтер'єрі

Сірий та білий кольори – відмінний вибір для створення стильного інтер’єру кухні в класичному стилі. Однак подібна колірна гама працює на сто тільки в тому випадку, якщо вона розведена якимось яскравим відтінком. Підберіть незвичайні стільці або інший аксесуар насиченого червоного кольору.

Теплий червоний колір в інтер'єрі

Замініть ручки кухонної плити на нові, виконані в червоному кольорі, доповніть їх стильними світильниками над робочою зоною, такі незначні зміни кардинально змінять настрій вашої кухні. Оздоблення, що нагадує класну дошку, не тільки ідеально доповнить червоний колір, а й додасть функціональності.

Теплий червоний колір в інтер'єрі

Теплий червоний виглядає дуже елегантно у класичних інтер’єрах. Стіни, пофарбовані в цей відтінок, додають вітальні затишку та розкоші. Ідеальним доповненням подібного стилю стануть насичені шоколадні, золотисті та глибокі коричневі відтінки.

Теплий червоний колір в інтер'єрі

Якщо ваша мета — справити сильне перше враження, то червоний якнайкраще підійде для цього. Сміливо фарбуйте вхідні двері в цей насичений відтінок, він легко поєднується майже з усіма нейтральними тонами, які ми зазвичай вибираємо для обробки вхідної групи.

Теплий червоний колір в інтер'єрі

Чи не готові до таких радикальних змін? Використовуйте яскраву лаву або крісло біля входу як декор.

Теплий червоний колір в інтер'єрі

Картина великого розміру, виконана в насичених червоних тонах, — чудовий вихід для тих, хто винаймає житло і не може перефарбувати стіни або меблі. Вибирайте зразки в сучасному жанрі, наповнені яскравими, енергійними відтінками. Найкращим фоном для такого арт-об’єкта стануть білі стіни без додаткового декору.

Теплий червоний колір в інтер'єрі

Червоний колір настільки сильний енергетично, що можна обійтися незначною його кількістю в інтер’єрі. Почніть з яскравих акцентів: дивані подушки, букет квітів, ваза, цілком імовірно, що такого червоного обсягу буде достатньо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.