Використання оббивки з квітковим принтом в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Використання оббивки з квітковим принтом в інтер’єрі


Оббивка з квітковим принтом в інтер'єрі

Це трапилося! Ви помітили (можливо, цілком випадково) в магазині меблів диван, крісло або інший предмет з чудовою оббивкою з квітковим принтом. У яскраві троянди або ніжні фіалки просто неможливо не закохатися, і ось диван вашої мрії нарешті у вас вдома. Однак щось не так, новий предмет абсолютно вибивається із загальної композиції та не підходить до інтер’єру. На жаль, із яскравими принтами така ситуація – не рідкість. Але не поспішайте засмучуватися, є кілька прийомів, які допоможуть подружити нові предмети інтер’єру зі старими.

Оббивка з квітковим принтом в інтер'єрі

Використовуйте прості графічні принти, які повторюватимуть один з відтінків, що є в квітковому малюнку. Цей прийом працює ідеально, ви легко зможете створити єдину композицію в інтер’єрі. Ідеально якщо в декорі кімнати будуть присутні принти різного розміру. Так, наприклад, у цій кімнаті квітковий малюнок середнього розміру збалансований дрібним принтом на шторах та великим на підлоговому килимі.

Оббивка з квітковим принтом в інтер'єрі

Така яскрава оббивка дивана приковує до себе всю увагу. У такому разі краще зовсім відмовитися від інших колірних акцентів. Білий — ідеальний вибір, оточіть цим спокійним кольором «головного героя» цього інтер’єру і в цілому кімната виглядатиме дуже стильно. Якщо не подобається білий, можете сміливо використовувати нейтральні приглушені тони: бежевий, кремовий або натуральну деревину.

Оббивка з квітковим принтом в інтер'єрі

Використовуйте палітру яскравої оббивки як основу колористки всієї кімнати. Перед тим, як відправитися в магазин за аксесуарами, зробіть фото дивана, нехай цей знімок стане набором кольорів, які ви повинні вибирати. Наприклад, основний колір можна продублювати у фарбуванні стін, а яскраві відтінки квіток нехай повторяться у відтінку штор або подушок.

Оббивка з квітковим принтом в інтер'єрі

Є один тип принтів, який поєднується абсолютно з будь-якими кольорами. Ми говоримо про анімалістські забарвлення. Так, вони справді абсолютно універсальні, хоча на перший погляд у це важко повірити. Сміливо купуйте невеликий килимок або пуф зі звіриною оббивкою, у поєднанні з квітковим принтом, ці предмети нададуть інтер’єру еклектичного та гламурного вигляду.

Оббивка з квітковим принтом в інтер'єрі

Один із найкращих способів врівноважити легкий квітковий принт – розбавити його за допомогою шкіряних предметів. Це класичний прийом, який працює не тільки в інтер’єрному дизайні, грубіші, великовагові фактури якнайкраще відтіняють романтичні принти та малюнки.

Оббивка з квітковим принтом в інтер'єрі

Продублюйте основний квітковий мотив на інших предметах інтер’єру, а щоб цей прийом дав ще цікавіший ефект, пограйте з масштабами. Так, наприклад, дрібні квіти на оббивці дивана перегукуються з величезними квітками, які зображені на подушках. Крім іншого, можна використовувати малюнки, фотографії чи навіть живі квіти.

Оббивка з квітковим принтом в інтер'єрі

Поєднання одразу кількох яскравих квіткових принтів в одному приміщенні – вибір для найсміливіших. І нехай подібні поєднання — завдання не з легких, коли вона виконана правильно і зі смаком, інтер’єр стає справжнім арт-об’єктом! Запам’ятайте лише одне базове правило: обов’язково наявність приглушеного базового кольору та простих фактур, лише на їхньому тлі яскраві фарби заграють по-справжньому.

Оббивка з квітковим принтом в інтер'єрі

Якщо вам дуже хочеться додати в інтер’єр квітковий принт, але ви не хочете, щоб він звучав занадто яскраво, вибирайте предмети зі змішаною обробкою. Так, наприклад, ці чудові крісла лише частково прикрашені рослинним принтом, основний тон – нейтральний та дуже м’який.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *