Види джерел тепла в інтер'єрі будинку, їх плюси та недоліки
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Види джерел тепла в інтер’єрі будинку, їх плюси та недоліки


Джерела тепла в інтер'єрі будинку

Найчастіше при оформленні інтер’єру житлового простору ми навіть не замислюємося про те, наскільки важливо, щоб весь наш будинок був по-справжньому теплим. А коли вже після закінчення будівництва питання постає руба, то, як правило, пізно псувати інтер’єр або додавати до нього додаткові опалювальні прилади. Особливо це актуально для цьогорічної холодної зими 2012 року.
Що ж слід зважити спочатку, щоб уникнути таких малоприємних конфузів? Дизайнери інтер’єру радять у 2012 році максимально наблизити умови проживання у своїх будинках до європейського рівня комфорту, а значить скористатися всіма благами цивілізації, які вже вигадані для нас на цей час. Чому б і ні?

Вирішення проблеми за допомогою повітряного опалення приміщення

Якщо ви плануєте, свій будинок облаштувати з великими віконними прорізами до підлоги, просторою вітальнею та ванними кімнатами великої площі, тут вам на допомогу прийде застосування повітряного опалення та водяної теплої підлоги. Радіатори, вмонтовані в товщину підлоги знизу біля віконних отворів запобігнуть обмерзанню скління навіть у люті морози цього 2012 року, а своїм зовнішнім виглядом ніяк не зіпсують ефект від текстилю та оздоблення, якими буде декороване вікно. Тим більше, на сьогоднішній день, подібні радіатори підлоги мають найширший вибір декоративних решіток, які будуть видно на поверхні підлоги. Тут ви зможете підібрати грати на свій розсуд, і з матової нержавіючої сталі, якщо загальна стилістика інтер’єру у вас лаконічний модерн, і з теплого натурального дерева, якщо ви прихильник класики та простого стилю з напрямком кантрі.

Головне — щоб ногам тепло та інтер’єр гарний

Тепла підлога, влаштована під кахельною плиткою, принесе вам чимало приємних моментів, якщо ви любите ходити вдома без домашнього взуття та вашим дітям, які люблять грати на підлозі.
Тепер ви з упевненістю зможете не переживати за їхній стан здоров’я, а зона комфорту, створювана теплою підлогою на висоті одного метра від рівня плитки, на думку проектувальників є найбільш комфортними умовами, порівняно з класичним радіаторним опаленням. Тут, як не можна, до речі, можна згадати наш улюблений вислів «Тримай ноги в теплі, а голову в холоді». Дійсно, за наявності теплої підлоги в будинку ви ніколи не відчуєте дискомфорту, а ваші думки будуть світлими і ясними протягом усього дня.

Однак цей варіант не відноситься до простору спальні та дитячої. У цій житловій зоні вашого котеджу або квартири, влаштування теплої підлоги бажано уникати, хоча саме там хочеться відчути себе найбільш тепло та захищено. Вся справа в тому, що під час сну наше тіло знаходиться надто близько до джерела тепла, і тепла підлога не може піти на користь нашому організму. У цих приміщеннях краще застосувати класичні радіатори, і якщо вони вас занадто бентежать своїм зовнішнім виглядом — прикрити їх декоративними решітками, попередньо встановивши секції радіатора з запасом потужності в розмірі 10%.

Наші знамениті батареї

Враховуючи широке різноманіття типів радіаторів, які на сьогоднішній день нам пропонують виробники, найпростіший радіатор опалення можна не тільки використовувати як нагрівальний прилад, а й зробити з нього своєрідну особливість вашого інтер’єру.
Чавунні радіатори, виконані в стилі Ретро, ​​алюмінієві радіатори не стандартного типорозміру, та сталеві панельні радіатори невеликої висоти та максимальні по довжині можуть вписатися у ваш інтер’єр абсолютно несподіваним чином.
Обов’язково враховуйте наявність радіаторів на зовнішніх стінах будинку та під віконними отворами, а лише після цього розміщення опалювальних приладів плануйте місцезнаходження меблів та інших предметів інтер’єру, з дизайнером.

Не нехтуйте опаленням у ванній

А у ванній кімнаті обов’язково сприймайте наявність опалювальних приладів як даність та необхідність. Адже ванна, це саме те місце, де дуже важливе дотримання всіх тепловлажностных характеристик цього приміщення. Саме у ванній хочеться зігрітися після вологих зимових днів і прийняти водні процедури з максимальною користю. Жоден подібний простір, незалежно від того що це буде, мініатюрний санвузол або велика зона відпочинку з сауною та басейном, не задовольнятиме вас своєю функціональністю, якщо там по кутах заведеться цвіль, а весь ваш ремонт не піде на користь, через досить холодного внутрішнього повітря. Тут після детального опрацювання проекту навіть краще встановити і опалювальні прилади, і осушувачі повітря, якщо їх наявність викликана необхідністю зберегти об’єм сухим та теплим. І найголовніше пам’ятайте, що ніякий витончений і вишуканий дизайн інтер’єру не буде радувати вашу сім’ю та гостей вашого будинку, якщо в цьому інтер’єрі буде холодно, сиро і не комфортно!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *