види, дизайн, монтаж, фото, відео
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

види, дизайн, монтаж, фото, відео


Камінь для обробки стільниці кухні

Огляд матеріалів, поради щодо вибору та добірка 40 фото кухонь з кам’яними фартухами.

Плитка в обробці фартуха кухні

12 нюансів, які потрібно знати перед покупкою плитки для обробки кухонного фартуха, а також 50 фотоприкладів популярних форматів плитки в інтер’єрі.

фальш-панелі для кухні

Стаття містить огляд матеріалів, 25 фотоприкладів застосування фальш-панелей, а також добірку корисних відео.

Стінові панелі для оздоблення фартухи та стін кухні

Стаття містить довідку для покупця щодо вибору стінових панелей МДФ, 25 фото-прикладів, а також інструкцію щодо встановлення фартуха своїми руками.

фартух із мозаїки для кухні

Вибираємо мозаїчну плитку для облицювання фартуха за 4 кроки та надихаємося 70 фото фартухів з мозаїки в інтер’єрі кухні.

скляний фартух в інтер'єрі кухні

Розбираємось у плюсах та мінусах скляного кухонного фартуха, у його перевагах перед традиційною плиткою та у різновидах склопанелей: скіналі, сталініт, триплекс, оргскло та інші далі у статті.

Фартух із пластику

Пластиковий фартух – це відмінний матеріал у співвідношенні ціни та якості. Адже він легкий, недорогий і досить зносостійкий. Проте він не сумісний із газовою плитою та… яскравим інтер’єром. Про ці та інші особливості пластикових фартухів читайте далі у статті.

види, дизайн, монтаж, фото, відео

Якого розміру та кольору має бути класична плитка «кабанчик»? Чи практичний білий фартух «кабанчик»? Яке затирання вибрати? Як укласти «цеглинки» самостійно? Відповідаємо на ці та інші питання далі у статті.

розміри фартуха

Визначаємо оптимальний розмір фартуха для своєї кухні, враховуючи свій зріст, габарити меблів, техніки та простору.

монтаж фартуха з плитки

Рішення покласти плитку самостійно – раціональне та вигідне. Це не просто чудовий спосіб заощадити, але й гарантія того, що робота буде проведена сумлінно, а значить, фартух з кахлю прослужить вам довго.

Фартух для кухні

Виберіть кухонний фартух своєї мрії, слідуючи нашому гіду за матеріалами та дизайном, а також почерпніть деко-ідеї з добірки 80 фото-прикладів.

Білий фартух на кухні

Білий кухонний фартух поєднується з будь-яким стилем та з усіма кольорами, тому він впишеться в будь-який інтер’єр. А для маленьких кухонь він є найвірнішим способом візуально збільшити простір.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.