Великі меблі у маленькій кімнаті
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Великі меблі у маленькій кімнаті


Як використовувати меблі великих розмірів у маленькій кімнаті

Кожен власник квартири скромних розмірів знає старий, перевірений досвідом багатьох людей принцип: не можна обставляти маленьку кімнату за тією схемою, яка працює з великими. Ми звикли віддавати перевагу компактним предметам меблів, шукаємо зразки, що трансформуються. Ви здивуєтеся, але навіть у дуже невеликих приміщеннях можуть чудово працювати повнорозмірні дивани, шафи та крісла. Часто такий підхід забезпечує навіть більше візуальне збільшення простору.

широкий, простий диван нейтрального сірого відтінку

Віддаючи перевагу повнорозмірним предметам меблів, але дотримуючись принципу простоти форм і лаконічності декору, ви можете створити в будь-якій невеликій кімнаті дуже розслаблений, комфортний і затишний інтер’єр. Відмінний приклад – це широкий, простий диван нейтрального сірого відтінку.

висока квітка в горщику в інтер'єрі

Якщо ви обмежені у горизонтальному просторі, обов’язково зверніть увагу на вертикалі! Робота з вертикальними лініями — відмінний вихід, коли потрібно додати деталей декору, таких, наприклад, як висока квітка в горщику, він надає інтер’єру свіжі нотки і відмінно продовжує тему традиційного стилю, задану в цій кімнаті.

Великий торшер в інтер'єрі

Зверніть увагу, що стіни у всіх представлених у цій статті інтер’єрах виглядає дуже лаконічно, вони світлі та мають нехитру фактуру. Це важливий момент, адже такий підхід дозволяє візуально трохи стерти межі кімнати і переключити увагу на стильні та яскраві аксесуари.

невеликі підлогові предмети інтер'єру

У випадку роботи з низькими стелями більшість людей роблять одну і ту ж помилку: вони підбирають тільки дуже компактні низькі меблі. Це неправильно, адже в оформленому таким чином приміщенні навіть не страждає на клаустрофобію людина почуватиметься некомфортно. Краще використовуйте невеликі предмети інтер’єру (наприклад, кулясті лампи) в нижньому ярусі кімнати, а потім розбавте їх максимально високими, такими, як цей витончений торшер.

Встановіть повноцінний диван

Якщо кімната має витягнуту форму, вона вузька і довга, не намагайтеся поділити її на кілька квадратних зон, краще зосередьте увагу на плюсах, а саме, на широкому просторі хоча б і в один бік. Встановіть повноцінний диван, адже коли ви дивитеся телевізор або читаєте книгу, вам не така важлива відстань від стіни до стіни.

повнорозмірний диван замість невеликого крісла в інтер'єрі

У невеликих затишних куточках також правильно використовувати максимально ємні предмети меблів, наприклад, повнорозмірний диван замість невеликого крісла. Цей прийом створить ефект повноцінного місця відпочинку.

  лава з подушками на всю довжину стіни

В обмежених площею столових зонах ідеальним виходом стане лава з подушками на всю довжину стіни, тоді як група стільців лише посилить відчуття тісноти.

Великий диван на кухні

Якщо в їдальні зоні вам потрібно більше посадкових місць, додайте до диванчика пару-трійку стільців, але виберете максимально витончені і «легкі» візуально. Витончена ковка дуже добре підійде, такі стільці прикрасять інтер’єр, але не перевантажать простір.

Кутовий диван в інтер'єрі

Описаний підхід у підборі меблів добре працює і в зоні вітальні. Нехай це буде один диван, але він повинен бути повнорозмірним, дуже зручним та досить суворим по дизайну. Не варто перевантажувати і без того невелику кімнату додатковими кріслами та стільцями, в крайньому випадку, якщо вам знадобиться розмістити велику кількість гостей, ви завжди можете принести стільці з кухні.

Арт-об'єкт на всю стіну

Намагайтеся акцентувати увагу на сильних сторонах планування кімнати, якщо стелі досить високі, підкресліть яскравим арт-об’єктом на всю висоту стіни.

Велика картина в інтер'єрі кімнати

Подібні великі картини, що займають половину стіни, відмінно підійдуть для невеликих просторів. Таким чином, ви обдурите візуальне сприйняття кімнати, вона здаватиметься набагато ширше і просторіше.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *