Важливі деталі для створення розкішного інтер'єру ванної кімнати
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Важливі деталі для створення розкішного інтер’єру ванної кімнати


Ви ніколи не замислювалися про те, що робить ванні кімнати, фотографії яких ми бачимо в журналах, настільки розкішними? Може бути, це дизайнерські ванни та раковини чи дорогий мармур на підлозі? Не виключено, що вартість обробки та сантехніки грає свою роль, однак, як стверджують професійні дизайнери, створити шикарний інтер’єр у ванній можна навіть невеликими засобами. Для цього важливо звернути увагу на деякі прийоми, які часто використовуються при декоруванні та обробці ванних в готелях та спа.

Інтер'єр ванної кімнати

Використовуйте незвичайні світильники. Ми звикли, що у ванній зазвичай встановлюються точкові світильники або невеликі лампи, але по-справжньому ефектний інтер’єр допоможуть створити масивніші предмети, наприклад, велика люстра в центрі кімнати. Зрозуміло, такий прийом можливий лише в приміщенні з високою стелею, якщо стеля низька, то краще віддати перевагу парі вишуканих бра.

Світильники у ванній

Світильники не обов’язково повинні бути дорогими, головне, щоб вони виглядали незвичайно саме в інтер’єрі ванної. Їх може відрізняти цікава форма, колір чи фактура матеріалу, з якого вони виготовлені.

Image03.jpg

Не варто думати, що невелика площа ванної є непереборною перешкодою для створення особливого, вишуканого інтер’єру. Можливо, вільного простору для ефектних світильників знайти не вдасться, але замінити звичайну раму для дзеркала на стильну і яскраву — легко!

Image04.jpg

Нову раму може відрізняти неординарна форма, насичений колір або металеве сяйво. До речі, надати такому модному сьогодні золотому або бронзовому відтінку старій рамі можна швидко і просто, за допомогою спеціальної фарби.

Image05.jpg

У тих випадках, коли темний колір виглядає доречно і не робить кімнату маленькою та незатишною, варто вибрати саме темний. Він підійде як для обробки стін, так і для створення акцентної стіни або роботи з підлогою.

Image06.jpg

Темні відтінки в обробці ванної кімнати дуже ефектно підкреслюють сяючий фініш всіх видів металу, який активно використовується в сантехніці та аксесуарах.

Image07.jpg

Хромовані елементи, а також фурнітура, що імітує латунь, мідь та золото, найкращим чином доповнять прості шафки та стелажі.

Image08.jpg

Якщо ви використовуєте два і більше сяючих предметів в інтер’єрі, простежте, щоб їх відтінок і матовість збігалися повністю. Це допоможе зробити декор більш елегантним та стильним.

Image09.jpg

Можливо, наступний пункт не зовсім відноситься безпосередньо до інтер’єру, але також дуже важливий. У ванній кімнаті завжди має бути приємний, ненав’язливий аромат, для створення якого підійде шматочок гарного мила або ароматичні свічки.

Image10.jpg

Image11.jpg

У будь-якому спа завжди можна побачити цілу стопку м’яких білих рушників. Чому б не повторити цей трюк удома?

Image12.jpg

Рушники можна укладати безліччю різних способів, створюючи їх своєрідні композиції. Головне в цьому питанні – підібрати рушники однакового кольору та фактури.

Image13.jpg

У будь-якій ванній кімнаті необхідно багато місця для різних дрібниць. Їхня організація також може виглядати дуже симпатично, якщо поставитися до питання творчо. Для зберігання дрібних предметів підійдуть незвичайні скриньки та скриньки, дизайн яких виконаний в одній стилістиці.

Image14.jpg

Image15.jpg

Якщо вам здається, що ванна кімната – не найкраще місце для арт-об’єктів, погляньте на цей розкішний інтер’єр. Картина на стіні може бути виконана із різних, у тому числі вологостійких матеріалів.

Image16.jpg

Такий незвичайний прийом допоможе створити стильний та по-справжньому унікальний декор.

Image17.jpg

І, нарешті, головне правило всіх розкішних інтер’єрів: на першому місці чистота та впорядкованість у всьому. Найстильніший декор і найдорожчі матеріали не врятують інтер’єр, позбавлений лаконічності та вишуканої простоти.

Image18.jpg

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *