Важко вибрати світильники?
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Важко вибрати світильники?


Важко вибрати світильники?

На сьогоднішній день світильників на ринку безліч. Для того, щоб зробити вибір, потрібно визначитися, навіщо він вам потрібен: бути частиною декорації або, власне, виконувати своє головне призначення – висвітлювати.

Точкові та вбудовані світильники. Вбудовані світильники знайшли найширше поширення. Монтаж їх дуже простий, вони без проблем встановлюються в натяжну та підвісну стелю. Плюс до всього такі світильники найдешевші. До того ж вони можуть відмінно розподіляти світло і тому легко замінять звичайні люстри. Точкові світильники використовують для локального підсвічування окремих предметів інтер’єру. Дуже оригінальні підвісні точкові світильники, вони мають поворотні кріплення, що дозволяють направити їх у будь-який бік. Ще один їх плюс — світло, що випромінюється ними, може бути не тільки білим. Випромінювання розсіюється матовим склом із певним колірним відтінком.

Підвісні світильники Їхнє головне завдання створити загальне освітлення та об’єднати простір кімнати. Якщо стелі високі, підійде багаторіжкова люстра. Якщо низькі, варто вибрати світильник із широким абажуром. Тут потрібно керуватися головним правилом: правильно вибрати висоту розташування.

Світильники для підвісних стель. Вони діляться на люмінесцентні та галогенові. При їх монтажі необхідно використовувати термоізоляцію. Для ванн, лазень та саун підійдуть вологотермозахисні світильники. Ще є такий тип світильника як карданний: його освітлення можна регулювати самостійно, а світло можна спрямовувати в будь-яку потрібну точку. Настінні світильники Такі світильники не дадуть місця напівтемряві та затіненим кутам. Їх часто вішають поруч із улюбленим місцем відпочинку, щоби можна було не користуватися основним освітленням. Часто ними оформлюють коридори, сходи та холи. Вони створюють оригінальний дизайн, надають інтер’єру особливої ​​вишуканості та чарівності.

Підвісні світильники для кухні. Якщо стелі невисокі, можна рекомендувати невеликий плоский світильник, він візуально збільшуватиме приміщення. Головне, щоб люстра гармонійно вписалася в дизайн приміщення, а з якого вона буде матеріалу — чи металу, чи дерева, кришталю або скла, — вирішувати вам.

Вибір світильника для спальні. Спальня – це місце для відпочинку, і, відповідно, світло там не повинно бути яскравим і настирливим. Найчастіше джерелами світла є настільні лампи, точкові світильники, нічники та торшери, або це можуть бути меблі з вбудованою світлотехнікою. Світлоприлад може бути ще й елементом декору та бути окрасою інтер’єру. Для спальні доцільний світильник, який має реостат-регулятор напруги. З його допомогою можна зменшувати та додавати яскравість світла. Люстра з кришталю — відмінне рішення для спальні, її світло дуже строге і естетичне.

Підсвічування для картин. Усім шедеврам мистецтва потрібне грамотне підсвічування, яке дозволить повно скуштувати всю красу полотна. Підсвічування повинно мати довжину, що дорівнює двом третинам ширини полотна. Якщо це пейзаж, інтенсивніше висвітлюється верхня частина картини, і якщо портрет, то нижня.

Підвіси із дерева. Це тенденція новомодна і вже популярна. М’яке і тепле світло деревини відмінно поєднується з багатьма матеріалами, скло, метал або пластмаса. З підвісами з дерева ваш будинок придбає неповторний затишок. У таких світильників довгий термін служби та оригінальний дизайн.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *