Ваша особиста барна стійка
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Ваша особиста барна стійка


Ваша особиста барна стійка

Зустрічайте, найкращі ідеї щодо створення домашніх барів та винних льохів від відомих дизайнерів! Діоніс був би захоплений!

Холодні тони, а також поєднання металу, скла та пластику – один з наймодніших і найзнаменитіших стилів інтер’єру бару. За традицією до складу бару входять: міцні та зручні барні стільці, різноманітні підставки для пляшок, полички для колекцій, келихів, барні шафки, стійка з нішою для ніг.

Популярний стиль хай-тек змусить виглядати стильно. Для створення використовуйте вбудовану плазму та обов’язково неонові підсвічування для полиць та стійки. Для стільниці краще підійде дерево. І не забувайте грати зі світлом та кольором! Потреба у винному льоху відпадає, якщо в будинку немає значної колекції різних вин. Так що розміщуйте бар у вашій кухні. Адже це так зручно, коли приходять гості.

В ідеалі, якщо приміщення просторе, то найкраще з’єднати вітальню з камінною зоною та баром. Це зручно тим, що вечорами під час спілкування з друзями чи сім’єю можна подавати закуски та коктейлі. Але не забувайте, що інтер’єр та предмети меблів мають бути витримані в одному стилі. Креативна ідея – окрема кімната для бару! Тут можна дати політ своєї фантазії.

Оформлення бару в традиційному стилі пабу — дозволяє перед вечерею пропонувати гостям аперитив, а потім вирушати до їдальні. Відмінно повечерявши, ви знову можете переміститися в барну кімнату і продовжувати задушевну бесіду з смачними напоями. Зверніть увагу, якщо є можливість об’єднати місце для зберігання вин та їжі, слід не втрачати такий шанс.

Розташуйте стійку на кухні, а вино відправте на зберігання до спеціально обладнаної кімнати, де підтримується необхідна температура. Шкіряні крісла ідеально скрасять ваше перебування у барі. Ще одна ідея для оформлення. Оздоблення за стійкою бару пластмасою та підсвічуванням — виглядає досить ефектно. Також у стіну можна вбудовувати колонки.

У приватному будинку є десь розгулятися фантазії. Наприклад, вважається ідеальним варіантом створити подібність склепінних стель, а також цегляну кладку, як у старовинних замках. Цей стиль доречний і для оформлення винного льоху. Любите гучні та модні вечірки? Танцпол з довгою барною стійкою, диванчики вздовж стін і дискотечну кулю, якнайкраще підійдуть для вашого відпочинку з друзями.

Різнобарвні коктейлі ідеально доповнять атмосферу «клубного життя». Не забудьте запастися фужерами, декантерами, винними аксесуарами і можна братися за дегустацію вин.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *