Варіанти оформлення кухні  Які меблі та планування підходить краще
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Варіанти оформлення кухні Які меблі та планування підходить краще


Дизайн свого будинку чи квартири справа клопітна та відповідальна. Починає виникати безліч питань. І щоб не заплутатися в даному питанні та різноманітті вибору, спробуємо розглянути шляхи вирішення дизайну приміщення, якому приділяється не останнє місце в нашій оселі – кухні.

Перші кроки

Насамперед потрібно визначитися з дизайном. На думку професійних дизайнерів для кухні існує два основних стилі:

Традиційний (або ще називають класичний)
Класична кухня
Сучасний (модерн)

Окремим пунктом можна виділити так званий ультрамодний напрям, до якого відносятьсяХай тек» та «Мінімалізм».

Перед тим, як планувати дизайн кухні, необхідно добре підготуватися. Що це означає:

  1. Визначитись з тим, як буде розташована кухонна техніка до того, як замовите меблі або купите готову, встановити необхідну кількість розеток. Якщо планується встановлення меблів у дві лінії, провести водопровід до того місця, де буде кран.
  2. Продумати кількість шаф та їх розташування. Потрібно врахувати, де зберігатиметься посуд, яким рідко користуються, і навпаки, які шафи краще повісити, щоб було зручно діставати посуд щоденного використання. А може взагалі обійтися без навісних шаф та замінити їх відкритими поличками.
  3. Можливо, потрібне встановлення підсвічування над робочою поверхнею. Цей момент слід не забути врахувати при розмітці електрики.

Види дизайну меблів для кухні та її планування

Розміщення меблів на одну лінію. Ідеально підійде для маленького простору чи сім’ї із двох осіб. Якщо є можливість поєднати кухню та їдальню, можна придбати розсувний висувний обідній стіл, тим самим розширити зону проходу.
Розташування у дві лінії. При такому дизайні кухня виходить компактною та стильною.

L-планування. Вона вважається універсальною для будь-яких приміщень, хіба що не зовсім зручна буде на дуже вузькій кухні.

U-планування. Дизайнери вважають таке планування найвдалішим у плані зручності та безпеки, оскільки всі меблі та техніка знаходяться вздовж стін.

U-подібна кухня

Кухня-півострів або кухня-острів. Такий варіант дизайну буде доречним для великих приміщень. Кухня-острів – це поєднання L-подібної або U-подібної моделі з додатковою робочою поверхнею посередині.

Кухня півострів

Вибір меблів – це лише половина справи. Щоб кухня по-справжньому стала затишною та комфортною, потрібно правильно підібрати текстиль, щоб він гармонійно доповнив інтер’єр кухні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.