варіанти обробки стін, стильні та сучасні ідеї дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

варіанти обробки стін, стильні та сучасні ідеї дизайну


Спальня є дуже важливою частиною будь-якого житла. У цій кімнаті люди надаються сну після важких робочих буднів, читають книги перед сном, або просто розслабляються у затишному ліжку. А тому дуже важливо, щоб зовнішній вигляд цього приміщення відповідав самому призначенню спальні, тобто уособлював атмосферу спокою та затишку. Нижче буде запропоновано кілька сучасних та модних способів оформлення стін такої важливої ​​кімнати, оскільки саме стіни є ключовою частиною дизайну будь-якого приміщення.

Сірі стіни

Суворий дизайн

Багато господарів вважають за краще, щоб їхня кімната для відпочинку була оформлена саме в класичному стилі. Зазвичай до нього відносяться темні або світлі відтінки, які дозволяють розслабитися очам, і неяскраві нічники, що надають приміщенню вечірнє привабливе освітлення, що дуже підходить для кімнати подібного призначення.

Темні та білі тони Спальня в чорному

Можна використовувати різні варіанти сірої фарби, які дещо затемнять спальню. Причому допускається як оформлення стін у єдиній колірній гамі, так і різноманітній. Наприклад, одну зі стін можна пофарбувати у світлий відтінок сірих тонів, а іншу – у темний. Також можна застосувати і чорну фарбу, але тільки в цьому випадку, можливо, знадобляться додаткові нічники або інші джерела світла, щоб кімната була занадто темною.

Білі та інші світлі кольори також підійдуть для тих, хто планує досягти класичного стилю спальної кімнати. Тільки слід уникати білосніжних відтінків, що кидаються в очі, все-таки це місце для відпочинку, і занадто яскрава білизна буде тут явно зайвою. Можна світлі відтінки змішувати із темними: дві стіни оформити за допомогою темних тонів, а дві за допомогою світлих.

Яскрава спальня

На відміну від любителів скромної класики, іншим, навпаки, імпонують яскравіші та незвичайні розробки дизайнерів, які здатні перетворити спальню на оригінальний і привабливий куточок будинку.

Хвилясте оформлення

На сьогоднішній день існує безліч варіацій цікавого дизайну для стін спальні, наприклад, малюнок із різнокольорових геометричних фігур. Це може бути і ромби, і трикутники – на розсуд господаря.

Хвилясті стіни

Строкатий стиль

Також стіни спальні нерідко отримують обробку у вигляді хвилястого підкреслення, або імітації хвиль за допомогою декору, що встановлюється за принципом декоративної цегли.

Незвичайний варіант оформлення

Також дуже незвичайний стиль – чорна стіна із безліччю підвішених білих кубиків. Це рішення досить специфічне і підійде не для кожного, тому варто уважно до нього поставитися.

Екстравагантність

Різнокольорові ромбики

Ще один образ, що часто застосовується любителями яскравих фарб – кричущий відтінок стіни (червоний або рожевий) та колишні малюнки на ньому; це можуть бути квіти чи дерева.

Предмети мистецтва у спальні

Самотня картина

Говорячи про оформлення стін, не варто забувати і про аксесуари, які застосовуються в обов’язковому порядку, особливо в тих випадках, коли стіни пофарбовані в однотонні кольори. Без різного стилістичного доповнення такий дизайн може виглядати дещо нудно і похмуро. У цьому випадку мова йтиме про картини.

Класика та картини

Картини досить класичний спосіб прикраси стін. Але варто мати на увазі, що не кожен предмет живопису підійде під той чи інший дизайн. Хоча є й винятки, наприклад, картини із зображенням різних пейзажів та природи – це один із найуніверсальніших варіантів оформлення, який підійде практично до будь-якого обраного стилістичного рішення.

Синя спальня та картина

Що стосується яскравих картин зі своєрідними абстрактними малюнками, то ними нерідко оформляються темні спальні, щоб внести туди додатковий елемент, який відрізняється від загальної тональності приміщення. У яскравій кімнаті такі ж яскраві малюнки зливаються і не виглядають настільки переважно, тому такої комбінації варто уникати.

Слід зазначити, що неяскраві малюнки із зображенням чорно-білих композицій, чи прості картини, обмежені двома-трьома темними світловими рішеннями, досить вдало вписуються у такий суворий стиль спальні, і чудово доповнюють створену атмосферу.

Красиві візерункиКомора

Коморний стиль – сучасне та модне оформлення стін у заміському будинку. Вони так і залишаються у своєму первісному дерев’яному вигляді, лише додатково обробляються різними лаками для досягнення блиску чи затемненого або освітленого кольору. Тут вже не використовуються шпалери або фарба, так як така атмосфера відмінно вписується в інтер’єр заміського будинку, особливо, якщо за вікном простягається ліс або інший сільський або сільський пейзаж.

Іноді, за допомогою спеціальних лаків, деревині надають різнокольорові відтінки, що виглядає досить вражаюче і добре підходить для спальні, особливо якщо предмети інтер’єру підібрані до такого стилю.

Привабливий вигляд

Декор на стінах

Така композиція, як декоративна цегла, напевно, ніколи не вийде з моди. Причому вона активно застосовується не лише у заміських будинках, а й у квартирах. Дизайнери з року в рік привносять щось нове до цього стилістичного напряму. Це і класична помаранчева цегла, і біла цегла, цегла з деревини та багато іншого. Для любителів середньовічної епохи, можна вибрати декор, який додасть кімнаті вигляду стародавніх замків.

Декоративна цегла

Також за допомогою декоративної цегли можна оформити дверний або віконний отвір, якісь конкретні частини стіни і т. д. Такий декор потрібно підбирати під стиль спальні і предметів інтер’єру, що є там: якщо в спальні переважають темні відтінки, то такого ж кольору варто дотримуватися у випадку з декоративною цеглою. Аналогічна ситуація зі світлим колоритом.

Різноманітні стіни

Вечірній стиль

У статті було представлено кілька сучасних варіантів оформлення стін спальної кімнати. Деякі з них застосовуються вже багато років, але, незважаючи на це, все одно є дуже актуальними і модними. Дизайнерські розробки варто вивчити, щоб зрозуміти який стиль є більш підходящим, і чи зможе він створити в спальні бажану атмосферу.

Темне оформлення

Простора спальня

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *