В яких ситуаціях потрібен колорист
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

В яких ситуаціях потрібен колорист


Ні для кого не секрет, що створення палітри кольорів є одним з найбільш складних, але в той же час цікавих етапів планування нового інтер’єру. Вся труднощі тут полягає в тому, що колір ніколи не існує сам по собі, він залежить і від форми, в яку одягнений, і від фактури, яка його виявляє так чи інакше, і від великої кількості світла, а також розташування джерел цього світла.

Також колір завжди співіснує поряд з іншими кольорами, а вони своєю чергою можуть впливати на те, як ми його сприймаємо. І це лише частина того безлічі нюансів, з якими доведеться зіткнутися кожному, хто створює інтер’єр мрії. У деяких випадках достатньо взяти хороший зразок і слідувати вже відомим правилам колористики, або просто довіритися власному смаку та інтуїції. А є ситуації, що вимагають участі професійного дизайнера.

001.jpg

Перший випадок: вам потрібно вибрати колір інтер’єру приватного будинку. У такій ситуації важливо врахувати не тільки особистий смак, але й те, наскільки гармонійно виглядатиме ваш будинок в умовах навколишнього середовища та споруд, а також наскільки вигідно новий колір підкреслить архітектуру будівлі. Крім того, ми не так часто міняємо зовнішній вигляд будинку, тому до вибору кольору варто підійти з особливою ретельністю.

002.jpg

Профі буде необхідний і в тому випадку, коли ви хочете спробувати щось нове в кольорі, але навіть не можете приблизно уявити, що саме. Так буває, коли ми багато років не змінюємо своїх уподобань, а коли нарешті наважуємося вийти із зони комфорту, не розуміємо, в якому напрямку рухатись.

003.jpg

Наступний випадок не такий поширений, але теж майже завжди вимагає участі профі. Йдеться про ситуацію, коли вам дуже сподобався якийсь об’єкт декору і ви хочете зробити його центральним елементом усієї кімнати. Зазвичай це картина, але може бути, наприклад, ефектне крісло або навіть ваза – словом, все, що завгодно. Колорист допоможе створити палітру, яка стане ідеальним обрамленням для головного об’єкта, красиво його доповнить та розкриє повною мірою.

004.jpg

Ще одна дуже поширена ситуація: вам потрібно вибрати нові відтінки для інтер’єру, але ви ніяк не можете дійти загального рішення з усіма членами сім’ї або з партнером, який житиме з вами. Ситуація може стати особливо критичною, коли ваші уподобання діаметрально протилежні, наприклад, якщо хтось любить нейтральні тони, а інший готовий сприймати винятково яскраву гаму. Дизайнер допоможе знайти компроміс, підкаже, як можна задовольнити смаки всіх сторін. А в деяких ситуаціях взагалі запропонує щось відмінне від усіх заявлених варіантів, адже часом нам складно подивитися на питання з боку та вийти за межі зрозумілих рішень.

005.jpg

Також вам швидше за все не обійтися без колориста і в тому випадку, якщо потрібно підібрати нові кольори не для однієї кімнати, а відразу для всіх приміщень. У цьому випадку важливо витримати єдину концепцію, задати загальний стиль, але в той же час зробити кожну кімнату унікальною і цікавою, підкреслити архітектуру і показати наявні переваги.

006.jpg

Непростою ситуацією з точки зору роботи над новою палітрою, як правило, виявляється і глобальне перепланування квартири або будинку. У цьому випадку ми значно змінюємо обсяги та пропорції кімнат, можливо навіть задаємо приміщенням нові функції – все це у будь-якому випадку робить пошук відповідних відтінків інтер’єру ще складнішим завданням, яке краще довірити фахівцеві.

007.jpg

Нарешті, вам варто звернутися до колориста у тому випадку, якщо ви просто не можете зрозуміти, що вам подобається і вибір серед нескінченної гами півтонів стає справжнім випробуванням.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *