Урожай в інтер'єрі будинків знову в моді.  Які тенденції у новому році
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Урожай в інтер’єрі будинків знову в моді. Які тенденції у новому році


Урожай елементи в інтер'єрах нашого будинку

У новому 2012 році світ переживає нову хвилю повального захоплення стилем vintage.
Чому таке відбувається, з чим пов’язані ці уподобання, і як не перетворити свій будинок на збори старих і запорошених речей? Де та тонка грань, що розділяє розумне вкраплення вінтажного стилю в сучасний інтер’єр нашого житла?


Звідки ж все-таки взялася наша любов до всіх цих м’яких, домашніх чи зістарених речей? Чи є єдина теорія цього питання?
На думку експертів, такий напрямок стає все більш актуальним в оформленні інтер’єрів, у зв’язку з вже холодним і лаконічним ультрасучасним стилем, що надавав нам нинішні архітектори і дизайнери інтер’єрів.

Хазяїн квартири або заміського будинку, все частіше хоче відчути себе комфортно, саме у своєму гніздечку, на своїй приватній території, яка була б суто індивідуально оформлена, і не відлякувала напускною холодністю та однотонністю, на перший погляд.

Особливо зимовими вечорами, вам захочеться прийти в будинок, де теплий вогонь каміна підкреслює самобутність текстилю на вікнах, а симпатичний плед бабусь, нагадує ті кадри з нашого дитинства, про які не хочеться забувати, і які гріють нашу душу в найскладніші життєві моменти.

Саме вінтажні речі, на відміну від антикварних речей, можуть належати до різних стилів та епох, і бути не пов’язаними між собою якимось єдиним напрямком при колекціонуванні подібних речей, або придбанні.

Спочатку під багатозначним терміном вінтаж, малися на увазі раритетні вина, що володіють рідкісними відтінками смаку та аромату, а надалі слово вінтаж стало застосовним до таких речей як елементи одягу, музичні напрямки та стиль інтер’єру.
У будь-якому випадку, кожна область, яка використовує слово «вінтаж», заздалегідь передбачає рідкість і неповторність предметів. Те, що вийде в результаті, буде вашим і тільки вашим. Тому до вінтажних елементів в інтер’єрі можна ставитися без будь-яких забобонів і упередженості, але існує кілька традиційних правил, яких потрібно дотримуватися для чистоти сприйняття і розуміння цього стилю.

Перше, зверніть найпильнішу увагу на матеріал та оформлення підлоги. Саме це варто врахувати ще до проведення ремонтних або будівельних робіт, тому що саме підлога задає бажаний вінтажний відтінок всьому інтер’єру, і може бути найяскравішим акцентом приміщення, без великих та ємних витрат на його монтаж та подальше утримання.
Штучно зістарена дерев’яна підлога може стати козирем вашого інтер’єру, і бути основою всього колірного рішення, надалі застосовуваного до обробки стін і половини стелі кімнати, тому ставитеся до вибору матеріалу та кольору підлоги дуже серйозно. Краще якщо цей процес буде виконано вручну, без застосування сучасних шліфувальних технологій, таким чином ви досягнете природної старості підлоги та максимальної якості покриття.

Друге, на що слід звернути вашу увагу, це слідкуйте за часткою вінтажних речей у вашому інтер’єрі. Якщо таких речей занадто багато, можна досягти ефекту музейності та перевантаженості інтер’єру речами, хоч іноді спокуса зібрати всі красиві та старі речі в будинку, аж надто велика. Потрапляючи на блошиний ринок або в цікаву лавку предметів інтер’єру, обмежуйте себе, і чітко визначайте навіщо вам ця річ, чи необхідна вона і в якому місці вашого будинку або квартири ви плануєте її розташувати. Дизайнери радять у 2012 році не відразу остаточно займатися оформленням декоративних вінтажних деталей в інтер’єрі, а збирати їх поетапно, можливо навіть не один рік. І при цьому не лякатися відсутності або мінімальної кількості таких елементів на площі, ви завжди зможете їх доповнити за бажання, а ось надлишок речей вже буде шкідливим, навіть з боку такої науки як фен-шуй.

Третє, на чому варто акцентувати, це ідеальний стан вінтажних речей. Слідкуйте за тим, щоб речі були по-справжньому унікальні, але можливо не по-справжньому старі, з властивими цій якості дірками, дірками, тканиною, яка не витримає і єдиного чищення. Краще, якщо вінтажні елементи декору, будуть просто спеціально розробленими для вас дизайнером авторські речі, тим більше зараз існує безліч мастик, фарб та технологій, які елементарно допоможуть навіть із найпростішої та скромної деталі отримати унікальний вінтажний шедевр! Думайте про якість вінтажних речей у вашому інтер’єрі, і не забуваєте про здоров’я своє та своїх близьких, яким доведеться жити в подібній обстановці! Насправді, це дуже важливо!

І головне, знайдіть ту індивідуальну грань та позицію, якою варто дотримуватися саме у вашому інтер’єрі! Якщо у вас багато світла та простору, то вам підійдуть найяскравіші етнічні вінтажні речі, з неповторним національним колоритом. Не бійтеся і епатажних підлогових і підвісних світильників у вінтажному стилі, адже ваш об’ємний простір так і має в своєму розпорядженні, щоб вдало вписати в нього все це! Якщо ж у вас темне приміщення, невеликого розміру, постарайтеся не змушувати його меблями та уникайте громіздких елементів, таких як скрині, дерев’яні етажерки, дзеркала з важкими та об’ємними рамами. Тут вам більше допоможе структурований текстиль і якісь приємні непомітні на перший погляд дрібниці, що доповнюють інтер’єр і так гріють наш погляд, по приїзді додому з далекої подорожі! І найголовніше — дерзайте! Забудьте у 2012 році про кліше та стереотипи! Адже саме цей рік вважається роком нових вливань та цікавих динамічних етапів у нашому житті, то чому ж не зустріти ці приємні події в затишному та по-справжньому теплому своєму будинку!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *