Унікальний інтер'єр паризької квартири на мансарді.
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Унікальний інтер’єр паризької квартири на мансарді.


Будь-який домовласник, у якого є переобладнане горище або мансарда, що чекає ремонту, розуміє, що облаштовувати подібні асиметричні приміщення вкрай непросто. Якщо в заміському будинку потрібно реконструювати горище під ігрову кімнату або розмістити на мансарді бібліотеку з кабінетом — це одна справа, але як бути, якщо приміщення мансарди є всією квартирою? Непросте завдання стояло перед господарями та їх дизайнером невеликої паризької житлової площі, розташованої на мансарді будівлі – наповнити всіма життєво важливими сегментами неймовірно асиметричний простір із сильно скошеними стелями та нерівномірним розподілом вікон, що веде до різнорівнього освітлення квартири. Неймовірно, але квартира вийшла не тільки функціонально наповненою, що відповідає всім вимогам ергономіки та практичності, але при цьому зберегла чарівність просторого, світлого приміщення.

Вид з балкону

Пропонуємо вам ознайомитися з незвичайним інтер’єром французької квартири-мансарди, виконаної у змішанні сучасного та кантрі-стилю.

Вітальня-їдальня-спальня

Потрапляючи в квартиру-мансарду, ви опиняєтеся одночасно у передпокої, вітальні, їдальні та кухні відразу. Непросте, з погляду конструкції приміщення, включає всі важливі для комфортного проживання зони. Слід відразу зазначити, що для попадання в спальню, а точніше дерев’яний настил, на якому розташувався матрац для сну, необхідно піднятися приставними сходами. Для когось подібне місце для сну та відпочинку викликає побоювання, а для когось стане верхом романтики та авантюризму, адже справа відбувається на мансарді французької квартири, у самому Парижі.

М'яка зона вітальні

Камін, що діє

Що стосується вітальні, то вона представлена ​​повним набором всіх необхідних для комфортного відпочинку атрибутів — м’який диван, журнальний столик оригінального дизайну, телевізор і камін, що навіть діє.

Світле оздоблення приміщення

Очевидно, що приміщенню з настільки складною геометрією було потрібне світле оздоблення. Коли стіни є одночасно і стелею, врятувати положення може лише фарбування в білий тон. Як акцентна стіна була використана площина за диваном, пофарбована в сірий колір.

Вітальня з телевізором

Для розведення сучасного стилю в інтер’єрі квартири-мансарди дизайнер вирішив застосувати кантрі-елементи, які крім візуального ефекту, виконують і функціональні завдання. Перекриття та балки з практично необробленого дерева стали одночасно конструктивною особливістю приміщення та його арт-об’єктами.

Сходи до спальні

Більшість систем зберігання є прихованими, але є й спеціально споруджені та підсвічені ніші для особливих для господарів квартир об’єктів декору.

Перехід до їдальні

Зробивши пару кроків із зони вітальні, ми опиняємось у приміщенні їдальні, з’єднаної з кухонним простором. Тут все дуже просто і лаконічно, мінімалізм узяв гору над сучасним стилем при оформленні цієї частини паризької квартири.

Кухня-їдальня

Робоча зона кухні

Робоча зона кухні надзвичайно мінімалістична, тільки необхідні комплект побутових приладів, кухонні шафки строго вигляду, без ручок і декору.

Обідня зона

Обідня зона також не виділяється розкішшю та декором. Чорні стіл та стільці на металевому каркасі стали, мабуть, єдиною контрастною плямою у строгому інтер’єрі французької мансарди.

Ванна кімната

У приміщенні ванної кімнати з великою скосом стелі вдалося розмістити всю необхідну для водних та санітарно-гігієнічних процедур сантехніку та атрибути до неї.

Ванна + душ

Для невеликих просторів ванних кімнат характерно використання ванни і як душова, це раціональна економія простору при комфортному розміщенні всього необхідного для сучасного міського жителя.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *