
унікальний інтер’єр квартири у трейлері
Представляємо вашій увазі оригінальний дизайн-проект портативного житла, що у штаті Техас, що у США. Невелика дерев’яна споруда на колесах стала комфортним житлом з оригінальним інтер’єром. Це неймовірно, але за кілька квадратних метрів будиночка з двома функціональними рівнями вдалося непросто розмістити всі необхідні для нормального проживання зони, але й зробити це практично, ергономічно та привабливо.
Очевидна перевага подібних споруд у тому, що ви можете вирушити з подорожі та взяти свій будинок із собою, у дорозі та на місці дислокації не відчувати утисків в умовах проживання, нормально висипатися, приймати душ, готувати їжу та насолоджуватися пригодами на новому місці з комфортом.
Невеликий будиночок на колесах фанерований дерев’яною вагонкою і відмінно вписується в будь-який природний пейзаж, куди б він не був доставлений. Щоб всі комунікації портативного житла функціонували, генераторам необхідно періодично влаштовувати підзарядку. Тоді користуватися електроприладами можна буде як на стоянці, так і в дорозі.
Над головним входом у портативне житло є невеликий козирок, що дозволяє перебувати на свіжому повітрі навіть у дощову погоду або встановити крісло в тіні ганку та відпочивати, розглядаючи навколишню природу.
Розглянемо тепер інтер’єр незвичайного портативного житла. Як і фасад будиночка, внутрішні приміщення оформлені з використанням дерева. Світла деревина з красивим природним малюнком дозволяє створити світлу та теплу атмосферу, затишну та комфортну обстановку. Поєднання білих вставок серед дерев’яних меблів, оздоблення та окантовки дверних та віконних отворів дозволяє зробити образ невеликого простору більш легким, свіжим.
Розташоване у кутку біля входу робоче місце займає мінімальну кількість корисного простору. Для того щоб організувати міні-кабінет потрібно лише встановити зручну стільницю, поставити на неї комп’ютер і приставити крісло. А навіть зовсім неглибокі полички зможуть стати системами зберігання для необхідних дрібниць та канцелярії.
Невеликі відкриті полиці у цьому будинку на колесах всюди. Не можна упускати жодного сантиметра вільного простору без раціонального розміщення систем зберігання. А невеликі кімнатні рослини, що розмістилися на цих полицях, освіжають атмосферу незвичайного інтер’єру.
Системи зберігання з відкритих полиць невеликої глибини розташовані під вікнами. Тут знаходиться стільниця, яка може бути як організації трапез, так робочих процесів.
У зоні їдальні (якщо можна так назвати півтора квадратних метри) знаходиться і сегмент вітальні. Тут же розташовуються сходи, що ведуть на другий ярус пересувного дерев’яного житла. Завдяки кільком вікнам і білій обробці більшості поверхонь, ця зона буквально залита світлом, виглядає легко, легко.
Зона вітальні є невеликим диванчиком, в надрах якого також розташовуються системи зберігання. Поруч із м’якою зоною відпочинку монтований відкидний дерев’яний столик, який у пристебнутому вигляді не займає місця, а у відкинутому стані стає зручною підставкою.
На першому поверсі маленького будиночка на колесах також зона кухні. Тут можна приготувати повноцінний обід, зберігати необхідне кухонне начиння і вимити посуд після закінчення трапези.
Звичайно, приміщення невелике і більш ніж одній людині тут не розміститися. Проте все під рукою – і плита з духовкою, і раковина, і полички з посудом. Всі полички розташовані таким чином, щоб при здійсненні кухонних процесів їх вміст не заважався господареві (господині).
Для організації повноцінної раковини для миття посуду в пересувному будинку не обійтися без змішувача, що водозберігає. Такі сантехнічні аксесуари дозволяють вимити посуд з мінімальною витратою води за рахунок подачі струменя, змішаного з повітрям у вигляді дрібних крапель.
Незважаючи на те, що приміщення кухні зовсім крихітне, воно не виглядає захаращеним — два вікна відмінно освітлюють простір, світле оздоблення візуально розширює межі, а дерев’яні елементи привносять теплоту в скромний, але практичний інтер’єр.
Полиці для зберігання різного кухонного начиння розташовуються скрізь, де тільки це можливо. Широкі і не дуже, кутові та під самою стелею – систем зберігання багато не буває.
У зоні приготування їжі розташування всіх предметів так само раціонально, як і у всьому житлі на колесах. Мінімум простору використовується максимально.
Навіть невеликий шматочок простору між стіною та плитою вдалося пристосувати під установку висувної скриньки для спецій та столових приладів.
Зробивши лише крок із зони кухонного простору, ми потрапляємо в сегмент водних процедур – імпровізовану ванну кімнату за шторками.
Душ за шторкою, невеликий унітаз та мініатюрна раковина – і все це на маленькому шматочку корисного простору дерев’яного будинку на колесах. І це ще не все. Навіть у такому невеликому відсіку житла знайшлося місце для облаштування містких систем зберігання.
На верхньому ярусі пересувного будинку знаходиться спальня з вбиральні. Безумовно, приміщення другого поверху невелике, але для комфортного розташування для відпочинку та сну цілком достатньо.
Дозволити собі велике та високе ліжко невелике приміщення верхнього ярусу не може, а ось зручний матрац із безліччю подушок – реальна можливість облаштування спального місця. Тут же розташована імпровізована вбиральня, представлена відкритими системами зберігання.

