Унікальний дизайн скляного будинку у Новій Зеландії: веранда, тераса, камін
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Унікальний дизайн скляного будинку у Новій Зеландії: веранда, тераса, камін


Серед сучасних інтер’єрів часто зустрічаються незвичайні, креативні дизайни приміщень. Але побачити справді нетривіальний дизайн самої будівлі доводиться нечасто. Ми знайшли вам цікавий дизайн-проект одного новозеландського приватного будинку, практично повністю виконаного зі скла на металевому каркасі. Про те, що природа Нової Зеландії унікальна і прекрасна, годі й казати, це загальновідомий факт. Не дивно, що знайшлися домовласники, які побажали спостерігати зміни у навколишньому середовищі, не виходячи з дому, замовивши унікальний дизайн приватного домоволодіння, з яким ми зараз ознайомимося.

Скляний будинок

Умовно можна сказати, що цей унікальний будинок складається з двох скляних приміщень, розташованих на певній відстані один від одного, але з’єднаних спільним дахом. Металевий каркас, скляні стіни, дерев’яне облицювання стельових перекриттів все просто, але при цьому вкрай незвичайно.

Новозеландський особняк

Біля будинку обладнано просторий дерев’яний поміст із зоною відпочинку, поряд з яким розташувався вуличний камін значних розмірів. Дерев’яне облицювання вуличної палуби стало продовженням оздоблення фундаменту будівлі.

Дерев'яний поміст

Через те, що скляне домоволодіння знаходиться на деякому піднесенні, невеликому пагорбі, з дерев’яної палуби відкривається чудовий вид на водойму та гори. У дизайнерів просто не було вибору — влаштувати місце відпочинку на помості просто необхідно. Зручні садові крісла із ротанга з м’якою підкладкою стали відмінним доповненням зони відпочинку.

Камін вуличний

На невеликих плетених сидіннях ротангових можна спостерігати за вогнем в каміні і навіть щось приготувати до вечері. Перебувати на помості можна і в темну пору доби, він обладнаний вбудованою системою освітлення.

Щаблі з підсвічуванням

Світлодіодні лампи вбудовані не тільки по периметру помосту, а й у простір між сходами. У темний час доби пересування по прилеглій до скляного будинку території безпечне.

Дерев'яна палуба із зоною відпочинку

Обідня зона

Просуваючись широким помостом, ми опиняємося в обідній зоні, яка знаходиться під дахом будівлі, але при цьому надає мешканцям та їх гостям можливість трапезувати на відкритому повітрі, насолоджуючись прекрасними видами природи.

Їдальня

Зручні стільці-крісла з ротанга, каркас овального столу зі скляною стільницею з такого ж матеріалу утворили містку обідню групу, яка здатна розмістити кількох гостей для трапези на свіжому повітрі.

Обідня група під навісом

У негоду або при сильному похолоданні критий навіс можна закрити з двох боків рол-каталонами, утворюючи, таким чином, коридор між двома скляними приміщеннями.

Ротангові меблі

Зробивши пару кроків зі їдальні, можна потрапити до приміщення спальні зі скляними стінами на металевому каркасі.

Спальня за склом

Всі не скляні поверхні спальні облицьовані деревом різних порід — червона деревина для покриття для підлоги, світла — для стіни біля узголів’я ліжка, різнорідна — для обробки даху.

Червоне дерево для підлоги

За склом

Контрастним елементом у спальні виступає саме ліжко, виконане в темній, насиченій кольоровій гамі. Мінімалістська обстановка кімнати для сну та відпочинку дозволяє насолоджуватися простором приміщення. Завдяки скляним стінам, грань між внутрішнім оздобленням спальні та красою довкілля стирається, створюючи відчуття відпочинку на відкритому повітрі.

Ванна-вагончик

Ванна кімната являє собою металевий вагончик, що окремо стоїть, з внутрішнім дерев’яним облицюванням і однією скляною стіною.

Інтер'єр ванної кімнати

Незважаючи на скромні розміри ванної кімнати, тут з комфортом розмістилися всі необхідні для водних процедур сантехнічні сегменти – дві душові раковина, унітаз.

Ванна на два душа

Для обробки внутрішніх поверхонь ванної кімнати були використані ті ж матеріали, що і в основних приміщеннях – червоне дерево для підлоги, морена деревина – для стін та стелі.

Скляна стіна в душовій

У результаті, мешканці можуть приймати душ у будь-який час доби (у вагончику є вбудована система освітлення), милуючись красою місцевої природи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *