Унікальний дизайн-проект книгарні-кафе
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Унікальний дизайн-проект книгарні-кафе


Чи хотілося вам колись, купивши книгу в магазині прочитати її тут же, у зручному кріслі та з чашкою кави? А може ви ще й любитель солодощів? І у вас є діти, які не проти пограти у затишних будиночках, виконаних у вигляді бджолиних сот? Це не бурхлива фантазія, а реальність сьогодення. Вже кілька оригінальних книгарень-кафе пропонують своїм гостям цілий спектр послуг — від придбання книг і гарячих напоїв до можливості насолодитися тим і іншим, не залишаючи дивовижної зони з комфортним інтер’єром і атмосферою, що сприяє читанню і розмовам. Пропонуємо вашій увазі дизайн-проект одного з таких магазинів, що поєднують функції кафе та кімнати для дітей.

Незвичайний дизайн-проект книгарні-кафе

Як створити затишну атмосферу в індустріальній будівлі з металевим каркасом та великою кількістю скляних поверхонь? Використовувати природні матеріали, звичайно. Дерев’яне облицювання, так звані «живі стіни» з рослин та меблі різних моделей з колекцій домашніх інтер’єрів – запорука успіху у складанні комфортної та при цьому практичної обстановки.

Контрастний та оригінальний дизайн магазину

На перший погляд може здатися, що інтер’єр магазину-кафе розрізнений і надто еклектичний – книжкові стелажі змінюються рослинами на стінах, а крісла у зоні кафе з різною оббивкою та навіть стилістикою виконання. Але таке планування і використання предметів інтер’єру, на перший погляд не пов’язаних, дозволяє створити обстановку, в яку ви забудете, що знаходитесь в магазині і зможете насолодитися комфортом і затишком з придбаною книгою і солодким частуванням.

Змішування елементів кафе та книгарні в одному приміщенні

Зонування сегментів кафе та книгарні дуже умовне – позначено лише меблюванням та килимовим покриттям. При цьому елементи з кожної зони перетинаються у всьому просторі оригінального бук-шопу. Асортименти книжкового відділу найрізноманітніші, можна приходити як одному, так і з сім’єю, парочки без дітей також зможуть знайти затишний куточок для самотньої бесіди.

Відкрите планування бук-шопу

Родзинкою інтер’єру книгарні-кафе стала зелена стіна з живими рослинами. Неможливо уявити який ще елемент інтер’єру здатний привносити в простір стільки свіжості та близькості до природи. У поєднанні з предметами оздоблення та декору зі світлої деревини, «жива стіна» виглядає особливо органічно. Дерев’яні дошки, підвішені над стелею, не тільки окреслюють межі приміщення по висоті, але й роблять дизайн магазинчика більш затишним, навіть домашнім.

Родзинка інтер'єру - "жива стіна"

У книгарні-кафе системи зберігання та представлення товару виконані в різних модифікаціях – від високих стелажів від стелі до підлоги з пересувними сходами до невисоких модулів. Книги виставлені таким чином, щоб маленькі читачі самі могли дістати книгу, що цікавить, з невисокого стелажу.

Оригінальні системи зберігання та прилавки

Крім різних систем зберігання, прилавків та відкритих полиць для книг, стіни оригінального кафе прикрашає різномастий декор – від фото відомих особистостей до вінтажних постерів минулого сторіччя. Якщо відвідувачі встигли випити кави або почитати книгу, то повернутися наступного разу хоча б для того, щоб уважніше розглянути обстановку нетривіального магазину.

Практичні та декоративні елементи на стінах кафе

Фірмові товари оригінального магазину

Розташуватися з філіжанкою кави і капкейком можна за одним з круглих столиків, присівши на стілець або в крісло. Використання стільців різних моделей, стилів і кольорів дозволяє скласти різномасні групи, але мають при цьому хоча б одну спільну рису, наприклад, матеріал виконання. Такі комплекти виглядають цікаво та оригінально, приносячи різноманітність в інтер’єр нетривіального магазину-кафе.

Нетривіальний підхід до формування столиків для кави

Розміститися з книгою можна і на м’яких місцях, що розташовані вздовж однієї зі стін. Ця зона відмінно освітлена, тому тут буде зручно і комфортно не тільки випити гарячого напою з тістечком, але й почитати щойно куплену книгу.

М'які сидіння для любителів читання

Незвичайне освітлення однієї із зон кафе

Для тих, хто любить усамітнення та розраховує багато часу провести за читанням, у «книжковому кафе» є кілька зон з м’якими зручними кріслами та індивідуальними джерелами освітлення – торшерами для підлоги. У такому місці можна почуватися як удома.

Затишне місце для читання

Очевидно, що такий великий простір книгарні потребує високого рівня освітленості, адже після покупки книги тут можна залишитися і прочитати її. Різноманітні підвісні світильники в цьому випадку, крім своєї основної функції, виконують і роль декоративних елементів. Наприклад, плафони різного кольору акцентно виглядають на світлому тлі обробки зони прилавків із солодощами, чаєм та кавою.

Підвісні світильники з різнокольоровими плафонами

Оригінальний дизайн кафе-магазину

У магазині книг та солодощів оформлена оригінальна та дуже затишна дитяча зона. Батьки можуть насолоджуватися бесідою та своєю кавою, поки діти грають в оригінальному сегменті з невеликими будиночками-сотами. Діти люблять відокремлені містечка, в яких можна грати – батькам зручно, що при цьому їхні діти залишаються на увазі. Будиночки-стільники розташовані таким чином, що дитину, яка грає в м’якому та безпечному містечку, видно з обох приміщень кафе-магазину.

Ігрова зона у вигляді будиночків-сот

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.