Туалетний столик із дзеркалом в інтер'єрі квартири: варіанти розташування
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Туалетний столик із дзеркалом в інтер’єрі квартири: варіанти розташування


Серед основних меблевих атрибутів для жінки туалетний столик має першорядне значення. Такому предмету в інтер’єрі варто приділити особливу увагу. Завжди виникає безліч питань про місце розташування туалетного столика, про його габарити і стильові особливості. Вважається, що це суто жіночий предмет меблів, тому в ідеалі він має бути містким, оснащеним дзеркалом, мати привабливий вигляд та підходити до стилю інтер’єру.

При виборі моделі туалетного столика з дзеркалом та варіанті його розташування у квартирі необхідно враховувати деякі нюанси:

  1. місце, де буде столик, має бути добре освітлене;
  2. поруч із ним бажано обладнати електричні розетки;
  3. дзеркала повинні відповідати розмірам столика.

Конфігурації туалетних столиків

Конструкції моделей цих меблевих модулів різноманітні та залежать від розмірів кімнати та переваг господарів.

Традиційний стіл на ніжках. Дуже вдалий варіант для маленької кімнати, т.к. він не захаращує простір. Все необхідне можна зберігати у висувних скриньках під стільницею або на її поверхні:

Світильник у формі зірки над ліжком

Стіл на підставках-тумбах. Це досить місткі столики: у тумбах можна обладнати безліч висувних ящиків, поличок, шафок з дверцятами.

Яскраво-рожевий стілець у вбиральні

Навісна полиця. Такий спосіб розташування імпровізованого столика дозволить дуже раціонально використати простір приміщення та створить відчуття легкості конструкції. При цьому дзеркало може розміщуватися на стіні або спиратися на стільницю:

Чорні панелі ящиків у туалетному столику

Кутову конструкцію туалетного столика можна змонтувати у будь-якій кімнаті, де дозволяє площа. Для такої споруди зазвичай вибирають кут між вікном та стіною. Це дозволить максимально задіяти стіни для обладнання ящиків та поличок:

Кутовий бежевий туалетний столик

Столик з відкидною стільницею, на звороті якої розташоване дзеркало, відрізняється компактністю та багатофункціональністю. Частина стільниці, що піднімається, можна закрити і використовувати поверхню столу для інших цілей, а під кришкою розташувати дамське приладдя:

Білий туалетний столик під вікном

Де краще розташувати туалетний столик із дзеркалом

Почнемо зі спальні. Вважають, що туалетний столик повинен розташовуватися тільки в спальні. Справді, це оптимальний варіант для розміщення меблевого модуля: спальня — відокремлене інтимне приміщення, приховане від сторонніх очей. Тут ніхто не завадить дамі впорядкувати свою зовнішність. Однак необхідно враховувати стильові та колірні особливості оформлення спальної кімнати.

Для інтер’єру в стилі мінімалізм вдалим рішенням буде оригінальний трельяж, виконаний у формі розкладного столика. Він буде відповідати стилю всієї кімнати, якщо і пуф підібрати такий же конструкції:

Трельяж на чорному столику

Ще один спосіб не обтяжувати простір меблями – підібрати П-подібну конструкцію туалетного столика. Недоліком такої споруди є те, що для необхідного приладдя та різних дрібниць місця не передбачено:

Для спалень із дуже маленькою площею можна сконструювати мініатюрний столик із вузькою стільницею. Дзеркало в такому разі краще повісити на стіну або використовувати невеликий мобільний трельяж:

Столик із прозорого пластику зі скляною поверхнею полегшить інтер’єр та візуально розширить простір невеликої кімнати:

У тому випадку, якщо простір спальної кімнати розділено на зони: місце для сну та гардероб, туалетний столик краще розташувати в зоні для перевдягання:

Зазвичай туалетні столики в спальнях встановлюють поруч із узголів’ям ліжка або біля вікна. Однак можна спроектувати таку споруду і біля підніжжя:

Туалетний столик у ліжку

Якщо в спальні з якихось причин встановити туалетний столик неможливо, наприклад, чоловік не бажає суто жіночий інтер’єр спальні, то сприятливим місцем для його розміщення стане вбиральня. Це дуже зручно та практично: можна не дбати про економію простору та встановити велике дзеркало – трюмо. І відразу оцінити створений образ за допомогою косметики на туалетному столику, вибрати відповідний одяг та взуття з шаф у кімнаті:

Білий колір візуально розширює будь-яке приміщення, а для кімнати з гардеробними шафами це дуже важливо. Туалетний столик повинен відповідати колірній гамі всіх інших меблів, що не створить дисонансу в інтер’єрі:

Такий універсальний предмет меблів можна компактно розташувати і не в самих відокремлених приміщеннях. Це можуть бути вітальні, холи або вітальні. Головне – не порушувати дизайнерських та стильових особливостей цих кімнат:

Туалетний столик завжди був візитною карткою жіночих віталень, спалень, прийомних – будуарах. В інтер’єрі, що підкреслює стиль будуара, місце для прикрашання має відповідати загальній обстановці. Краще підібрати столик, що поєднується з іншими предметами інтер’єру: дзеркало, журнальний столик, світильники:

Настільна лампа на дзеркальному туалетному столику

Пуф або стілець для туалетного столика можна оригінально оформити тканиною, що поєднується з іншими текстильними аксесуарами:

Рожевий абажур та стілець з бантом біля туалетного столика

Або ж підібрати сидіння контрастного кольору. Це створить яскравий акцент у монохромному інтер’єрі:

Туалетний столик із дзеркалом в інтер'єрі квартири: варіанти розташування

Якщо спальня виконана в стилі кантрі або в іншому сільському стилі, де активно використовуються різноманітні текстильні прикраси, куточок для створення жіночої краси доречно задекорувати фіранками з принтованим малюнком. Так можна наголосити на єдності оформлення кімнати:

Туалетний столик з строкатою фіранкою
У ванній кімнаті

До розміщення туалетного столика у ванній кімнаті потрібно підходити дуже обережно: це місце в квартирі з підвищеною вологістю. Перед облаштуванням куточка краси треба спроектувати систему вентиляції, щоб скупчення вологої пари не пошкодило меблів і всьому вмісту столика. Ергономічний варіант для ванної – імпровізований туалетний столик у формі підставки або полиці для найнеобхіднішого:

Найкраще місце у ванній кімнаті для туалетного столика — це вікно. Крім хорошого освітлення, при необхідності можна швидко провітрити цю частину приміщення:

При дефіциті вільного простору у ванній кімнаті можна розташувати туалетний столик і поряд з унітазом, хоча таке сміливе місце припаде до душі не кожному:

Дотримання стильових особливостей ванної кімнати в дизайні столика створить розкішний вигляд в інтер’єрі та підкреслить бездоганний смак господарів:

ТБ на стіні у ванній кімнаті з туалетним столиком

Щоб туалетний столик став затишним місцем для жінки, потрібно обладнати міні-простір навколо нього: підібрати відповідні освітлювальні прилади; пуф або зручний стілець; зручно розмістити дзеркала. Такий куточок стане справжньою окрасою для інтер’єру.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *