Троянди у ландшафтному дизайні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Троянди у ландшафтному дизайні


Троянда була і залишається однією з найпрекрасніших і ніжних квіток, і, звичайно, її із задоволенням застосовують для оформлення ландшафтних проектів. Однією з переваг цієї квітки є величезна кількість сортів і видів, якими можна прикрасити практично будь-яку присадибну ділянку. Крім того, троянда у ландшафтному дизайні ідеально вписується у будь-якому стильовому напрямку. Розглянемо одну з можливостей зробити троянду ключовою фігурою ділянки.

Арка з кучерявими трояндами

Така конструкція, увита кучерявими трояндами, надають ландшафту свіжості та особливої ​​романтичності. Можна використовувати кущі одного кольору, або посадити різні сорти троянд, і тоді, квітки ностальгійного забарвлення перетворять вашу присадибну ділянку в сад насолоди. Давайте подивимося, як це можна зробити.

Справжній розарій! Нескладна і недорога арка з трояндою кремового кольору, що кучерить, поруч пускають гілки кущ гібіскуса червоного кольору, а загальний фон прикрашає рожева кучерява троянда, опорою якої служить паркан. Такий затишний куточок є мрією багатьох жінок, але зробити його нескладно навіть на невеликій ділянці.

Розарій

Погодьтеся, вдало поєднується біла троянда з білою аркою, розташованою на вході у двір, і такого ж кольору столиком та ганком. Завдяки сучасним технологіям зробити її не важко – бригада робітників привезе її і встановить за годину. Такий підхід до дизайну переносить вас до сонячної Італії.

Обвита трояндами аркаНаступна конструкція арки подібна до попередньої, лише з тією різницею, що вона складається з декількох секцій. Це дозволяє її використовувати як альтанку, а гойдалка зроблять відпочинок приємнішим.

Арка та трояндиЯке оригінальне вживання сімейної троянди! Якщо її посадити поруч із чарівною альтанкою, то чудові відгуки перехожих вам забезпечені, та й самому завжди проходитиме через цей оазис.

Оригінальна арка під кучеряві трояндиОсь ще один оформлення присадибної ділянки заміського будинку чи дачі — Фігурна дерев’яна арка, всередині якої знаходиться лава, спеціально призначена для відпочинку. Тут все продумано, і троянда, що в’ється, не з’явилася сама собою. Зверніть увагу на доріжку до арки – вид урочистості надають кущі самшиту, яким ніби аплодує гвоздика. Тут добре вдатися до своїх думок, або вести ділову бесіду.

Кучерява троянда на дерев'яній арціВиявивши трохи фантазії можна зробити нескладну арку своїми руками, або вдало розташувати набуту. Давайте подивимося, як ще можна застосувати троянди в дизайні.

Чим цікавий цей вид? Буяння рожевих кущів складає прекрасну живоплоту. Нестача висоти куща троянди заповнює кучерявий клімат, що зайняв верхній ярус. Таке облаштування саду не вимагатиме великих грошових витрат – небагато часу, багато кохання, і в результаті ще більше радості та захоплення.

Троянди та кліматисПогодьтеся, що ніжно-рожева троянда чудово виглядає на білому тлі.

Ніжно-рожеві троянди на білій огорожіТакий дизайн розповість багато про господаря, тому що для його створення потрібен політ думки та творчий підхід. На картинці нічого зайвого: розкішні рожеві кущі, хвойні деревця та щедро посипаний деревною корою газон.

Троянди на фоні дубової кориЗавжди привабливою виглядає Кучерява троянда на стіні будівлі. Відразу вирішуються два завдання — і троянди знайшли для себе опору, і фасад будівлі став значно привабливішим.

Троянди, що витає на стіні будинкуНіжне переплетення рожевої та червоної трояндових троянд зробить ваш відпочинок після стомлюючих буднів справжньою насолодою. Зробити такий дизайн на своїй присадибній ділянці не складно, тим більше що фінансові витрати на його облаштування невеликі.

Кучеряві троянди на огорожіТакож трояндами можна прикрасити штучне водоймище і милуватися не тільки рибками, а й трояндами, які можна посадити у вазонах.

Троянди навколо басейнуІ знову на вершині моди рожевий кущ в обрамленні зеленого ландшафту. Так можна оформити паркову зону та ділянку біля будинку.

Рожевий кущ в обрамленні зеленого ландшафтуЯка приємна трапеза в оточенні червоних троянд! Присядьте за цей столик і вдихніть пахощі троянд, змішані з ароматом вина та винограду. Чи не хочеться вставати? Вдихайте запаморочливий запах королеви квітів — така вечеря запам’ятається надовго.

Добре виглядають разом кущі різних відтінків троянд. Така клумба в сусідстві з яскравою петунню і геранню у вазонах додасть вашому будинку розкоші та затишку.

Для любителів прогулянок своїм садом пропонується розглянути наступний варіант додавання троянд в ландшафтний дизайн. Зверніть увагу на те, як білі кучеряві троянди формуються в певну подобу дерев. Доповнюють картину папороть та розсипи ясколки вздовж кам’янистої стежки. Зробити таке на своїй присадибній ділянці нескладно, а насолоди отримаєте море!

Білі Кучеряві трояндиЯкщо ж ви віддаєте перевагу строгому англійському стилю, то наданий варіант розміщення кольорів, швидше за все, вам сподобається, тому що кущів троянд на ньому небагато. Цікавим є той факт, що суворим цей стиль вважається не через байдужість англійців до квітів – якраз навпаки! Просто для того, щоб виростити троянди в тій місцевості, потрібно привозити ґрунт, тому вони мають ділянки з трояндами невеликі, але доглянуті.

Розведений трояндами строгий дизайнДобре доповнює один одного ансамбль з кущів ніжно-рожевої трояндочки з кущами самшиту. Вічнозелений оазис манить своєю пишністю.

Троянди на тлі кущів самшитуТакож цікавий підхід до компонування троянд у кілька ярусів – спочатку посаджені низькорослі сорти троянд, а за нами вищі. Головне, правильно підібрати сорти троянд їхнього кольору.

Стіна з різних видів трояндМи розглянули лише деякі види троянд, які можуть бути успішно використані на присадибній ділянці, але не варто робити все за шаблоном – придумайте щось своє, пофантазуйте! Якщо ви милуєтеся трояндами у своєму саду – отже, все зроблено правильно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *