тренди в сучасному дизайні інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

тренди в сучасному дизайні інтер’єру


Так уже повелося, що щороку мода дарує нам щось нове. Це стосується практично всього, але більше уваги приділяється гардеробу та дизайну інтер’єрів. З гардеробом, звичайно, простіше, а ось змінити дизайн у квартирі або будинку набагато важче і справа ця дуже затратна. Тому світові дизайнери та розробники модних тенденцій у сфері інтер’єрів продумують все дуже ретельно та звертають увагу не лише на красу, а й на практичність. Словом, у 2015 році акцент робиться на зручні та функціональні меблі, а також прості та витончені. Але найголовніше – це нестримний політ фантазії, поєднання різноманітних стилів і чого тільки душа забажає. Жодних правил та обмежень.

Меблі 2015 року
Модні меблі 2015 року

Щодо матеріалів можна сказати, що головним все ж таки залишається дерево. Багато хто вважає, що переоцінити його значущість неможливо, а дерев’яні меблі ніколи не вийде з моди. Еко-дизайн популярний вже дуже довгі роки і навряд чи стан речей дуже зміниться з часом. Дедалі більше людей розуміють значення близькості до природи. І в 2015 році віддають перевагу необробленим дерев’яним виробам, вважається, що натуральна текстура деревини та її волокна виглядають набагато красивішими та оригінальнішими. Звичайно, дерево має бути відповідно оброблене, але для цього краще використати безбарвні речовини. До речі, в інтер’єрі, де переважає дерево, не повинно бути багато яскравих кольорів, інакше вийде перенасичення.

Меблі, обтягнуті шкірою, не поступаються за популярністю дерев’яними. Це практичне, стильне і виглядає завжди дорого. Професіонали пропонують використовувати меблі зі шкіряним покриттям кремового, сірого, чорного та коричневого відтінків. А також звернути увагу на поєднання матових та глянсових поверхонь, тобто шкіру та дерево у контрастних кольорах.

Дизайн інтер'єру 2015 року

Дивани та крісла з простібаної шкіри зараз найдорожчі та вишукані. Гламурні дами прикрашають свої меблі навіть дорогим камінням. Ну і, безумовно, все також актуальні меблі у стилі Вінтаж — старі, а точніше, штучно зістарені з деревин цінних порід, мідь, латунь, шкіра ручного вироблення і так далі. Потертості та шорсткості лише вітаються. І, до речі, необов’язково, щоб усі предмети інтер’єру були в одному стилі, найцікавіше в моді 2015 року те, що можна поєднувати непоєднуване, робити будь-які експерименти і втілювати найсміливіші фантазії.

Поєднання непоєднуваного

Нововведенням у 2015 році є риб’яча шкіра. Її успішно навчилися використовувати для оббивки меблів. Це дуже міцний матеріал з яскравою фактурою, він не меніться, його добре можна фарбувати в яскраві кольори, які будуть переливатися на сонці.

Також світові дизайнери представили меблі з оргскла, завдяки яким інтер’єр набуває легкості та легкості. Поєднувати такі предмети меблів радять із класичними елементами.

Різноманітність матеріалів у 2015 році просто неймовірна, поєднувати можна різні фактури: ретро та сучасний пластик, дерево, метал, скло тощо.

Дуже модно і сучасно виглядають предмети меблів у геометричних формах. Суворі лінії та правильні конструкції підкреслюють солідність приміщення та респектабельність господарів.

У всьому проглядається спрощеність, лаконічність та мінімалістські тенденції. 2015 підтримує не новий, але все ще дуже популярний тренд «закулісних інтер’єрів», що наочно можна побачити на прикладі кухні, тобто вся функціональна складова ховається за фасадами меблів.

"Закулісні" інтер'єри

Хоча відкриття полички також гарні, але найчастіше для декору.

Обтічні, округлі та футуристичні форми не перестають бути популярними. Меблі у вигляді блоків, наприклад, або інші неймовірні форми вражають уяву і дозволяють поринути в атмосферу чогось нереального та далекого.

Також високо цінуються меблі з рельєфним покриттям, які перетворить інтер’єр на арт-об’єкт за допомогою об’ємних декоративних 3D панелей.

Для кухонь сучасний дизайн інтер’єрів пропонує ультратонкі стільниці, це витончено, стильно та зручно. До того ж, можна навіть дуже тонкі стільниці робити досить міцними. Також у побут 2015 року широко входять барні стільниці. Цей елемент дизайну з властивим йому функціональним навантаженням може мати різну фактуру, колір та товщину, а також бути виконаним з будь-якого матеріалу та мати барні опори. Вся сутність у тому, що барні стійки зараз дуже зручні та функціональні, особливо у тих випадках, коли кухня поєднується з вітальнею.

Барні стійки у сучасних інтер'єрах

З такого поєднання випливає перетворення і самих меблів. Наприклад, кухонний гарнітур може мати додаткові секції, які будуть служити і як меблі для вітальні. Тобто такі меблі повинні бути красивими, комфортними і стильними.

2015 рік знаменується, як веселий та життєрадісний. Переважають переважно яскраві фарби. Найбільш популярним стає фіолетовий, який можна сміливо використовувати у будь-якому стильовому напрямку. Враховуючи яскравість цього кольору, можна припустити, що використовуватися він повинен, як правило, в мінімалістському інтер’єрі. Але це правило. А дизайн 2015 не приймає правил. Тому використовуємо як хочемо і де хочемо. Але, звичайно, не забуватимемо про грамотність побудови кольору. Наприклад, якщо ви хочете, щоб всі ваші меблі були в фіолетових відтінках, то стіни, підлога і стеля краще зробити більш нейтральними, а штори і декор можуть бути або теж нейтральними, або фіолетовими, але на тон-два світліше. Інакше ви просто не зможете знаходитись у такій кімнаті, де все буде фіолетовим. Всі ці нюанси стосуються інших яскравих кольорів, перенасичення інтер’єру якими веде до втоми мозку людини.

Фіолетовий у 2015 році

Фіолетові меблі

Поєднання з фіолетовим кольором

Ще одним домінуючим кольором є білий, він покликаний відображати ту простоту та витонченість, що характеризує 2015 рік. Звичайно, багато хто може не погодитися з таким вибором кольору, наприклад, для диванів, крісел та стільців з м’якою оббивкою, адже це дуже непрактично. Але в наш XXI століття придумано багато способів зберегти білі поверхні чистими протягом тривалого терміну. Йдеться про матеріали, які оброблені спеціальними розчинами, що відштовхують бруд і пил, а також універсальні засоби для чищення, здатні продовжити життя білим поверхням.

Дизайнери заявляють, що білі меблі шикарно виглядатимуть у сірому, бежевому, золотаво-жовтому, світло-зеленому та бірюзовому інтер’єрі.

Білий колір в інтер'єрі 2015 року

Взагалі, для оформлення меблів також немає правил і рамок, головне, в міру.

Все частіше люди схиляються до незвичайних і навіть дивовижних меблевих аксесуарів, які підкреслюють індивідуальність господарів, наприклад, ручки дверей у вигляді тварин або ручка — гітара і так далі.

Незвичайна ручка дверей

Також були створені кухні, дверцята яких відкриваються без допомоги ручок, а з використанням різнопланових профілів, які встановлені між фасадами і стільницею або в колонах. Все це говорить про те, що прогрес не стоїть на місці і з кожним днем ​​все більше з’являється цікавих та зручних винаходів.

Отже, підіб’ємо підсумки. Меблі 2015 року покликані бути простими, зручними, функціональними, і одночасно витонченими і незвичайними. Допускається змішання будь-яких стилів та колірних варіацій. До речі, можуть бути використані навіть меблі минулих століть, які виключають розкіш, зате привносять оптимальність і комфорт. Особливо якщо над цими меблями «зачаклувати», то виходить індивідуальний і незрівнянний стиль, що тільки вітається.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *