Тренди в оформленні інтер'єру ванної кімнати
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Тренди в оформленні інтер’єру ванної кімнати


Ні для кого не секрет, що мода існує не тільки у світі одягу та взуття, а й у сфері декорування інтер’єрів. Звичайно, присутні тут тренди не такі швидкоплинні, вони змінюються не так часто, та й уживаються далеко не всі, проте загальні тенденції завжди можна відстежити. Розглянемо основні модні напрямки в оформленні ванних кімнат.

Можливо, щось із перерахованого стане джерелом натхнення для вас вже сьогодні, а щось дозволить краще розуміти зміни, що відбуваються у сфері дизайну.

001.jpg

Все міцніше займає свої позиції сучасний стиль, причому сьогодні ми можемо говорити не тільки про сучасну стилістику в чистому вигляді, але і про так званий перехідний варіант. Це щось середнє між класикою та сучасністю, найбільш комфортний спосіб бути у тренді навіть тим, хто давно і міцно прив’язаний до класики. Лінії стають все більш чіткими, а форми зрозумілими та візуально легкими.

002.jpg

Перехідний стиль – це компроміс, гнучка система, в якій ви самі встановлюєте правила відповідно до своїх уявлень про красу та комфорт. Поєднуйте в одному інтер’єрі елементи класики з елементами сучасних напрямків, змінюйте пропорції та експериментуйте – ванна кімната підходить для сміливих рішень ідеально!

003.jpg

Другий великий тренд – меблі із необробленого дерева. Насправді, звичайно, обробка присутня, але виконана вона таким чином, що деревина не втрачає своєї природної фактури та кольору. У наступному сезоні особливо актуальне світле та середньої колірної насиченості дерево.

004.jpg

Для тих, кому подобається зовнішній вигляд мармуру, але не подобається його ціна та деякі незручності у практичному сенсі, чудово підійде кварц. Цей матеріал стає все більш популярним в останні роки, що не дивно, адже кварц зносостійкий, зручний у роботі і дуже гарно виглядає за будь-якого способу застосування.

005.jpg

Якщо говорити про квіти, які будуть наймоднішими у сфері інтер’єрного дизайну, варто відзначити сірий. Всі відтінки цього благородного і такого універсального кольору особливо ефектно виглядають саме в інтер’єрі ванної кімнати, адже тут ми зовсім не звикли їх бачити. Однак навіть простір невеликого розміру сірий може прикрасити та зробити особливим. Використовуйте сірий у комбінації з білим кольором, щоб візуально розширити простір ванної кімнати. Ідеальним доповненням такої палітри стануть природні відтінки деревини та невеликі елементи чорного кольору.

006.jpg

007.jpg

Для обробки стін та підлоги дизайнери пропонують використовувати плитку, як вже звичну керамічну, так і виконану з керамограніту. Головна умова – простота у всьому. Вітається максимально лаконічна форма самих плиток, а також колір, у якому вони виконані.

008.jpg

Глянцева чи матова, великий чи дрібний малюнок укладання – не має значення. Плитка надає текстуру та необхідного завершального штриху, навіть якщо всі інші елементи декору відсутні.

009.jpg

У той час як елементи з латуні, що стали торік, дуже популярними, досі не здають своїх позицій, потроху починає вимальовуватися тенденція на повернення до хромованих поверхонь холодних відтінків. Це цілком закономірно, адже такий металік більш універсальний щодо комбінування з іншими кольорами і виглядає більш нейтрально.

010.jpg

Вбудовані приховані раковини знову повертаються в моду. Це дуже практичне та стильне рішення, при цьому така раковина виглядає цікаво та доречно навіть у рамках сучасної стилістики.

011.jpg

А ось ванни, навпаки, стають центральним елементом ванної кімнати, майже арт-об’єктом. У моду входять ванні чітких, класичних форм, при цьому, розташовувати в кімнаті їх краще по центру, звичайно, якщо така можливість є.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *