ТОП-9 органайзерів для маленької кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

ТОП-9 органайзерів для маленької кухні


Заощадити простір навіть на найменшій кухні допоможуть 9 ідей кухонних органайзерів.

1. Організатори для спецій

Органайзер дозволить зберігати всі розкриті упаковки зі спеціями та баночки в порядку та чистоті. Існує кілька типів органайзерів. Перший — у вигляді підставки під банки зі спеціальними роз’ємами під їх розмір. Так у вас не виникне захаращення на столі і всі банки зі спеціями можна буде прибрати в ящик або шафу. При необхідності їх легко дістати і не перебирати, боячись упустити. На баночки можна наклеїти підказки з назвою спецій та швидко їх знаходити під час готування.

органайзери для спецій

Другий варіант органайзерів – як підставки з бортами. Він хороший для зберігання пакетів зі спеціями. Виглядає презентабельно і не дає прокидатися приправ на стіл або кухонну полицю, що полегшить вам прибирання.

органайзер для спецій

Третій варіант – розбірна полиця для баночок. Така конструкція легко розбирається та миється. Її можна зберігати як на відкритому місці, так і в кухонній шафі, заощаджуючи всередині нього простір.

органайзер для спецій

2. Організатор для столових приладів

Організатор для приладів

Вони виготовляються у багатьох розмірах та з різною варіацією відсіків. Принцип у них один – акуратно скласти столові прилади та не дати їм переплутатися чи загубитися. Для кожного типу пристроїв призначений свій відсік. Такий спосіб зберігання дозволяє тримати всі дрібні прилади в одному місці, не втрачати їх, прибирати з робочої поверхні та зберігати в чистоті. Організатори зручно миються і можна не боятися, що на них потрапить вода.

Крім ножів, виделок та ложок складіть туди різні щипці, овочерізки, ножиці, штопори, лопатки, віночки тощо.

3. Скринька для чаю

скринька для чаю

Економить простір у шафі та час на пошуки потрібної коробки з чаєм. Всі чайні пакетики різних сортів зберігатимуться в одному місці і не доведеться перебирати купу коробок і шукати потрібну.

Часто такі скриньки виконані у красивому декоративному вигляді, тому вони підходять для зберігання на столі чи будь-якій іншій поверхні. Скриньки прикрасять кухню і створять у ній затишок.

4. Висувна полиця-стелаж

Висувна полиця-стелаж

Вона вигідно задіює навіть найвужчий простір, який у вас залишився між шафами. У висувної полиці є коліщатка, за допомогою яких її легко викотити. На ній знаходиться кілька полиць з обмежувачем, щоб банки та пакети не потрапляли. Також туди можна поставити упаковки зі спеціями, соління, соняшникову та оливкову олію, консерви та все, що погано лежить.

полиця-стелаж

Ще одна ідея для використання висувної полиці – організація міні-бару. Алкоголь не доведеться ховати по кутах, шафах або зберігати його в холодильнику. Все збирається в одному місці і акуратно засувається між стінками, не заважаючи на очах.

5. Органайзер для зберігання обробних дощок

зберігання дощок

У магазинах пропонуються різні види систем зберігання дощок, але виграшним буде інший варіант. Дошки – робочий інструмент і часто мають не дуже презентабельний вигляд. Тому, щоб не привертати до них увагу, їх краще прибрати подалі з очей.

Для цього достатньо на внутрішній стороні будь-яких дверцят кухонної шафи приробити невелику кишеньку з металу або пластику. Там і зберігатимуться дошки, а при необхідності їх легко дістати.

6. Рейлінг

зберігання на рейлінгах

Рейлінги зазвичай виглядають як вузька металева трубка. Вона вішається на стіну кухні, на неї кріпляться ключки. На гачках можна зберігати все, що на них зачепиться — кружки, терки, ножиці, овочерізки, навіть навісні полиці з посудом.

Плюс рейлінг очевидний — все, що займає місце на поверхні, підвішується і не заважає. Але мінус також є – надлишок рейлінгів. Якщо вся кухня буде ними обвішана, а вони, у свою чергу, обвішані кухонним начинням, то в приміщенні пануватиме відчуття безладдя та хаосу. Тому системи потрібно використовувати раціонально і вішати на них лише найнеобхідніші предмети. Це підтримає естетичність та затишок на кухні.

зберігання на кухні

Зберегти затишок з використанням рейлінгів допоможуть кілька порад:

  • підбирайте його під стиль і колір приміщення, не беріть перший-ліпший, він може створити в інтер’єрі відчуття розрізненості;
  • серед приладів добре виглядатиме підвісне кашпо – воно створить затишок і радуватиме око;
  • замість зберігання кожного приладу на окремому гачку складіть все в одну підвісну склянку, і вже підвісьте його на рейлінг;
  • тримайте на видних місцях приладдя в одній колірній категорії, хоч це здається трохи замороченим, у результаті навіть на дуже маленькій кухні не буде відчуття бардаку.

7. Висувний столик

висувний столик

За допомогою такого столика можна вирішити проблему обіднього столу чи робочої поверхні, якої не вистачає. Столик висувається коли це потрібно – під час їжі чи приготування, а після використання засувається назад. Це рішення суттєво допомагає заощадити місце. Якщо в квартирі проживає 1-2 особи, такий столик може замінити повноцінний обідній стіл.

8. Магнітний тримач

тримач для ножів

Він виглядає акуратніше і лаконічніше рейлінгу, тому що не має гачків і щільно прилягає до стіни, не відокремлюючись від неї. У цьому його плюс. Мінус – до нього магнітяться лише прилади з металом – ножі, ножиці, віночки, штопори тощо.

Магнітний тримач для ножів незамінний. На відміну від інших органайзерів, у які вставляються ножі, він не пошкоджує їхню поверхню і не псує леза.

9. Використання кутів

використання кутів для зберігання

Кути кухні часто залишаються не задіяними та порожніми. Їх використання допоможе добре заощадити місце. Такий простір підходить для невеликого багаторівневого відкритого стелажу. Він підійде для зберігання як спецій та банок, так і овочів із фруктами, яким не місце у холодильнику.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцініть матеріал! Вже проголосувало:4 Середня оцінка: 4,50 із 5)
ТОП-9 органайзерів для маленької кухні Завантаження…

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *