Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей


Зміст:

  1. Тюль у вітальню – властивості тканини
  2. Критерії вибору тюлю для вітальні
  3. Тюль у вітальню – огляд різновидів
  4. У сучасному стилі
  5. У класичному стилі
  6. Тюль для вітальні на люверсах

Таке визначення, як тюль, об’єднує разом чималу кількість повітряних тканин, які відрізняються між собою за якістю, фактурою та декором. Використовується тюль для оформлення вікон та є невід’ємною частиною інтер’єру будь-якої кімнати та вітальні в тому числі.

Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей

Своєю появою на світ цей вид текстилю зобов’язаний королю Франції, який наказ наказав своїм підлеглим про створення невагомої тканини, що дозволяє безперешкодно бачити з вікна все, що відбувається за ним і при цьому приховувати людини, яка дивиться через матеріал. Виготовлене полотно, в результаті, бездоганно виконувало свої захисні функції, приховувало людей та предмети, що перебували у кімнаті від сторонніх очей. А найголовніше – подібне оздоблення вікон надавало всій кімнаті легкості та наповнювало приміщення затишком.

Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей

Перші види тюля виготовлялися вручну, коштували дорого і були привілеєм заможних громадян. У наші дні виробництво такого текстилю давно поставлено на потік, а його виготовленням займаються спеціальні машини. Що стосується доступності тюлю, то тут сучасному споживачеві надано великий асортимент на будь-який смак та гаманець. Сьогодні ми пропонуємо обговорити правила вибору тюлю для вітальні, яка є центром будь-якого житла. Про те, які бувають тюлі і як правильно підібрати текстиль під той чи інший варіант інтер’єру, ви дізнаєтеся далі.

Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей

Тюль у вітальню – властивості тканини

Починаючи наш невеликий огляд, що стосується теми вибору тюля для вітальні, ми не можемо не розповісти читачам про чудові властивості цього матеріалу, завдяки яким такий різновид текстилю завоював свою популярність. Крім привабливого зовнішнього вигляду, тюль має масу позитивних характеристик, а саме легкість, що дозволяє не використовувати для фіксації полотна будь-яких складних кріплень, і прозорістю, яка сприяє проникненню денного світла в приміщення і сприяє візуальному збільшенню розмірів кімнати.

Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей

Делікатна структура тканини, як і багато років тому, дозволяє спостерігати за подіями за вікном, і при цьому вдало приховує внутрішній вміст кімнати. Тюль зовсім не затримує повітря, досить простий у догляді, має широкий вибір кольору, фактури та щільності. І, нарешті, покупцеві надано вражаючий вибір матеріалів, починаючи від найпростіших і нехитрих варіантів, закінчуючи елітними виробами.

Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей

Критерії вибору тюлю для вітальні

Для того щоб обраний тюль виглядав у вашій вітальні ідеально, в першу чергу слід визначитися з його призначенням. А це означає, що текстиль у цьому випадку може виконувати домінуючу, акцентну роль або служити додатковим тлом, що створює відчуття завершеності оформлення та підкреслює загальну стилістику інтер’єру. При використанні комбінованих композицій з декількох полотен наявність фактури і яскравості кольору вітається тільки на одному з них. Інші деталі використовуються як додаткові.

Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей

Тюльова тканина світлих відтінків здатна візуально розширити простір. Темні матеріали, навпаки, його зменшують. Також не варто забувати про розташування самих віконних отворів. Вікна, з орієнтиром на північ або схід, як правило, потребують додаткового світла. Тому для такої вітальні актуальним вибором стануть світлі та максимально прозорі тюльові фіранки. Для вітальні з вікнами, що виходять на південну сторону, прийнятне використання щільнішого текстилю, в темних тонах або з додаванням візерунків.

Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей

Тюль у вітальню – огляд різновидів

Незважаючи на загальне поняття тюля, як тканини, цей вид текстилю включає кілька видів матеріалів, які відрізняються між собою за структурою і зовнішнім виглядом. Залежно від способу переплетення ниток весь тюль можна розділити на гладкий, до якого належать батист, шифон і жаккард, сітчастий і з візерунком, наприклад органза, вуаль або кисея. Якщо судити з матеріалу, з якого виготовляється тюль, то найбільш популярними варіантами в цьому випадку можна назвати натуральні тканини — шовк, льон і бавовну, синтетичні — поліестер, віскоза і поліамід, і суміші.

Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей

Не менш шикарно виглядають фіранки з капрону, що зовні нагадує шовк, і мають дуже гладку структуру. І це лише деякі з можливих варіантів. Що стосується довжини тюля для вітальні, то тут ви можете віддати перевагу як традиційним фіранкам до підлоги або трохи нижче, так і укороченим виробам.

Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей

У сучасному стилі

Вибір ідеального тюлю для вітальні в сучасному стилі в першу чергу повинен ґрунтуватися на специфіці самого інтер’єру, тому що той самий вид текстилю в різних дизайнах може виглядати і виглядати абсолютно по-різному. До сучасних варіантів дизайну відносяться мінімалізм, з характерною для нього перевагою простих речей, скандинавський стиль, в основі оформлення якого стоїть білий колір, а також лофт, що переїхав з горищ і відкриває планування, електика, що поєднує в собі відразу кілька стилів, неокласика, богемний ар -Декор і багато інших пропозицій лаконічного характеру. Ідеальним рішенням для таких видів дизайну стануть варіації однотонного тюлю у білому, сірому, зеленому, блакитному та іншому виконанні, яке дозволить кімнаті «дихати». У випадках, коли подібна пропозиція виглядає занадто просто, можна замінити невиразні, на вашу думку, полотна на вироби з ненав’язливим принтом.

Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей

У класичному стилі

До інтер’єрів, виконаних у класичному стилі, можна віднести не тільки відомий своєю античністю класицизм. У цьому списку знаходяться варіації оформлення на римський або грецький манер, ампір, бароко, інтер’єр у стилі ренесанс та інші пафосні та багаті оздоблення. У таких прикладах актуальним є відчуття урочистості. Тому поряд із стриманими однотонними виробами або тюлевими фіранками з малюнком у створенні відповідної атмосфери актуальне використання багатошарових композицій, іноді складених з кількох кольорів. Не менш вдалим рішенням для вітальні в класичному стилі стануть складні ламбрекени, всілякі підхоплення та гарне драпірування.

Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей

Тюль для вітальні на люверсах

Часи, коли прикрасити віконний проріз можна було лише за допомогою стандартного карниза, який у більшості прикладів зовсім не вписувався в дизайн кімнати, вже давно минули, і сьогодні нам запропоновано безліч варіантів кріплення тюлю. Але найпрактичнішим і найпопулярнішим способом, все ж таки, залишається використання люверсів, що являють собою спеціальні гачки, зафіксовані над вікном. Така конструкція завжди виглядає привабливо і має безліч переваг, серед яких універсальність, довговічність і надійність. Тюль у цьому випадку спадає на підлогу рівними складками і легко ковзає з боку на бік. Залежно від матеріалу виготовлення, люверси бувають металевими, пластмасовими та дерев’яними, що дозволяє придбати як бюджетну, так і дорожчу модель. Діаметр кілець для фіранок варіюється від 1,5 до 5 см. Стандартна форма – коло чи квадрат.

Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей

Правильно підібраний тюль для вітальні стане не тільки чудовою прикрасою всього приміщення, але і додасть на все оформлення відчуття комфорту та затишку. А знання властивостей цього різновиду текстилю та правила вибору, з якими ви змогли познайомити у запропонованому матеріалі, допоможуть підкреслити вибраний вами стиль інтер’єру та представлять вітальню в найкращому світлі!

Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідейТюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей Тюль у вітальню: 100 фото найкращих ідей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *