тюль для кухні на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

тюль для кухні на фото


Будь-який господар бажає бачити свій кухонний простір не тільки практичним, зручним, оснащеним за останнім словом техніки та обробленим за допомогою найпрогресивніших матеріалів, а й затишним, приємним зовні. Для завершення образу кухонного приміщення часто використовується текстиль. Незважаючи на тотальне прагнення сучасного стилю оформлення інтер’єрів до мінімалізму, багато домовласників не перестануть декорувати віконні отвори та використовувати найтонші тканини для зонування кухонного сегмента у загальному приміщенні вітальні. Саме драпіровці зон у кухонному просторі буде присвячена наша добірка дизайн-проектів.

Білий тюль для кухні

Драпірування для кухонних вікон

Ми підготували для вас галерею фото сучасних, традиційних, оригінальних, мінімалістських, неймовірно затишних і найрізноманітніших кухонних приміщень, в яких як текстильне оформлення використовується тюль. Ця легка, напівпрозора, сітчаста гладка або візерункова тканина знайома кожному росіянину. Багато поколінь мали можливість спостерігати саме таке драпірування на вікнах кімнат з різною функціональною спрямованістю і кухня не є винятком.

Текстиль для вікон над раковиною

Світлий та легкий образ

Мереживний вуаль

Візерунковий тюль або його ще називають гардинним, що використовується для виготовлення завіс, накидок і покривал, поступово втрачає свої лідируючі позиції, поступаючись місцем гладкому тюлю. Гладкий тюль, що виробляється з двох систем ниток на тюлевих машинах, все частіше можна побачити в сучасних дизайн проектах кухонних просторів, а також приміщень, що поєднують у собі зони вітальні, їдальні та кухні.

Драпірування для невеликих вікон

Декорування кухні текстилем

Візерункова тканина

Тюль на вікнах як декор та захист від сонця

Традиційне використання тюлю в кухонному просторі – драпірування вікон. Розміщуючи текстиль від самої стелі (використовуючи стельові карнизи) до підлоги, можна не лише знизити рівень природного освітлення приміщення в сонячний день, але й візуально збільшити висоту кімнати. Крім того, тонкі, прозорі тканини на вікнах надають всьому інтер’єру кухні легкості, легкості, деякої романтичності.

Для білої кухніТрадиційне використання

У світло-сірому кольорі

Тюль для сучасної кухні

У ретро-стилі

Для кухні з високими стелями

Візуальне збільшення висоти кухні

У кухонних просторах, що мають вихід на терасу або задній двір за допомогою скляних дверей, прозорі тканини можна використовувати не лише за прямим призначенням. Крім часткового захисту приміщення від сонячних променів та сторонніх очей за межами житла, тюль можна використовувати як бар’єр для проникнення комах, коли господарі теплим вечором вирішують повечеряти практично на свіжому повітрі та навстіж відкривають розсувні скляні двері.

З виходом на терасу

З виходом на заднє подвір'я

Для панорамних вікон

Для французьких вікон

Не закриваючи розкішний краєвид

У великій кухні з високими вікнами

Для мінімалістської обстановки

Для скляних розсувних дверей

Раковина для миття посуду біля вікна мрія господині. Як приємно відволікатися від рутинної роботи на гарний краєвид чи стежити за дітьми, які грають біля будинку. Але кухонне вікно, що виходить надвір – це привід для того, щоб приховати те, що відбувається всередині будинку, принаймні частково. Невеликі тюльові фіранки, що займають третину або половину висоти віконного отвору, не перешкоджатимуть проникненню сонячного світла, але те, що відбувається в кімнаті, від сторонніх очей приховають.

Вікно над миттям

Невеликі фіранки

Оригінальний підхід до декору

Тюль на половину вікна

Скромне драпірування

У деяких випадках використання мережива для оформлення віконних отворів кухні пов’язане виключно з декоруванням. Наприклад, коротенькі фіранки з вишитими або вибитими мереживами в нижній частині, які не здатні захистити приміщення від сонячних променів, виступають як декоративний елемент. Саме від таких деталей образ приміщення стає більш затишним, привабливим, більш домашнім.

Невелике мереживо

Прикраса для вікон

Оригінальний спосіб декорування

Мереживо каскадом

У кухні з традиційною обстановкою

Використовувати тюль у традиційному вигляді для кухонних вікон не завжди зручно. Особливо це стосується віконних отворів, які впираються в стільниці нижнього ярусу кухонних шаф. Набагато зручніше у таких випадках використовувати інтерпретацію рулонних штор, але у тюльовому виконанні.

Тюль за принципом рулонних штор

Незвичайне рішення

Простора кухня-їдальня з панорамним вікном потребує драпірування. Напівпрозорий тюль може стати ефектним доповненням до інтер’єру багатофункціонального приміщення – підкреслить легкість образу або створить акцент – все залежить від вибору палітри кольорів. Безумовно, білий тюль — лідер для оформлення кімнат з найрізноманітнішим функціональним навантаженням і кухонне приміщення не стає винятком. Але і гладкі тканини з легким, ненав’язливим принтом (найчастіше рослинним або геометричним) здатні органічно вписатися в створений дизайн кухонного простору, з’єднаного зі їдальнею, а іноді і з вітальнею.

Тюль із малюнком

Тюль із візерунком

Тюль із принтом

Оформлення кухонного куточка

У просторому приміщенні, що виконує функції вітальні, їдальні та кухні, зазвичай використовується принцип відкритого планування. При такому підході обробка всіх функціональних сегментів найчастіше має ідентичне виконання. Ще одним фактором, що об’єднує, для всіх зон може стати драпірування декількох вікон єдиним вибором текстилю. Білий гладкий тюль стане чудовим вибором, що органічно виписується в будь-який стиль оформлення простору.

Драпірування для вітальні-їдальні-кухні

Тюль з обідньою зоною

Для багатофункціонального приміщення

У просторому приміщенні з відкритим плануванням

Багато хто з нас не уявляє іншого кольору для виконання тюлю, крім білого. Багато господинь погодилися б на використання світлих, пастельних відтінків для оформлення вікон у кухонному просторі. А як щодо темних тонів сірого, шоколадного чи навіть чорного кольору? Перед вами приклад поєднаного приміщення з оздобленням «під цегляну стіну» та застосуванням темно-сірих фіранок для драпірування віконних отворів. Легкий наліт драматичності личить цьому лофт-простору.

Темний тюль для стилю лофт

Сірий колір для драпіровки

Темний тюль може стати кольоровим акцентом у абсолютно світлій кухні. На тлі білої обробки і світлих кухонних фасадів, чорний текстиль буде виглядати красиво, привертати увагу до величезних вікон і візуально «витягувати» приміщення у висоту, якщо розташувати карнизи під стелею.

Колір тюлю як акцент

Темне текстильне оформлення

Незвичайне колірне рішення

Не меншою популярністю користуються напівпрозорі тканини для оформлення кухонних вікон усіх відтінків коричневого кольору – від світло-бежевого до темного шоколаду. Теплота палітри кольорів привносить затишок і умиротворення в атмосферу приміщення.

Тепла палітра кольорів

Усі відтінки коричневого

У бежевих тонах

Текстиль для просторого приміщення

Якщо у просторому приміщенні кухні, поєднаної зі їдальнею, використовуються вікна різної модифікації, то вони потребують індивідуального підходу до забезпечення драпіруванням. Наприклад, вікна, розташовані над стільницями нижнього ярусу шаф, можна оформити за допомогою тюлевих жалюзі або на зразок японських штор-екранів. А для великих панорамних вікон чи скляних дверей можна використовувати класичний вигляд напівпрозорих фіранок.

Тюль для різних вікон

Для вікон різної модифікації

Традиційні та рулонні моделі

Для сучасної стилістики

Залежно від форми вікна

Кольорова напівпрозора тканина

Для яскравої кухні

Оригінальний спосіб оформлення вікон у кухні та їдальні – використання щільної тканини для ламбрекенів та тонкого тюлю для виготовлення завіс. Сувора і геометрична конструкція ламбрекена ніби протиставляється легкості та тонкощі тюлю, складаючи разом цікавий образ декорування віконних прорізів, привносячи оригінальність до інтер’єру кухні.

З ламбрекенами

Виконання драпірування для вікон на люверсах можливе не тільки при виборі щільних тканин, але і тонкого напівпрозорого тюлю. Завдяки сталевим або пластиковим кільцям, тканина набуває великої структурності, легко рухається карнизом і спадає більш строгими, рівномірно розподіленими складками. В результаті віконне драпірування виглядає більш впорядковано, прогресивно і органічно, стосовно різних варіацій сучасної стилістики.

Тонка тканина на люверсах

Тюль на люверсах у вітальні

Текстиль на люверсах як декор

Якщо обідня зона вашої кухні-їдальні знаходиться в еркері, то використання драпірування для великих вікон буде непросто прикрасою функціонального сегменту, але й захистом від сонячних променів під час ранкових трапез або полуденних обідів (залежно від розташування кухні по відношенню до сторін світу).

Оформлення еркера

Комбінування тканин для драпірування вікон

Для того, щоб у просторому приміщенні вітальні виділити кухонну зону, можна використовувати напівпрозорий тюль. Оригінальне оформлення гарантує деяку приватність кухонного сегменту, але при цьому легко забирається у разі потреби, дозволяючи світлу поширюватися безперешкодно по всьому просторі.

Зонуємо простір

Оригінально виглядатимуть тюльові екрани, створені за принципом японських штор. Чітка форма надає деякої строгості та геометрії приміщенню, але при цьому хитромудрі візерунки на тюлі, рослинний або абстрактний малюнок привносить нотки романтичності, легкості та свіжості у створений образ кухні, поєднаної зі їдальнею.

Зонування за допомогою тюлевих екранів

Кухонні фасади з тканинними вставками

Кухонний гарнітур зі скляними вставками сам собою виглядає оригінально. Напівпрозорі елементи надають легкості споруді, додають структурності її образу. Але багато господинь згодом розуміють, що не хотіли б виставляти на загальний огляд вміст підвісних кухонних шаф і вирішують цю проблему за допомогою текстилю. Перевага такого способу оформлення кухонних фасадів у тому, що можна використовувати обрізи тюлю, що залишилися після оформлення вікон або придбати за зниженою ціною невеликі залишки в магазині.

Кухонні фасади з тканиною

Драпірування для кухонних шаф

Світлий текстиль для кухонних меблів

Тканинні вставки для дверей зі склом

Ще один спосіб використання текстилю стосовно кухонних фасадів – заміна дверей шафок нижнього ярусу на напівпрозорі фіранки. Для деяких господинь простіше періодично прати невелику шторку, ніж очищати дверцята шафки, всередині якої знаходиться відро для сміття, наприклад, а значить, місце це в кухонному просторі використовується дуже часто.

Тюльова фіранка замість дверцят

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *