Типові помилки у декоруванні інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Типові помилки у декоруванні інтер’єру


Будь-який хороший інтер’єр будується відразу на кількох аспектах: це правильне і зручне планування, добре підібраний стиль, якісне оздоблення та, звичайно, гарний декор. Саме про останній пункт ми чомусь думаємо найменше, дещо нехтуючи його значимістю.

Адже саме декоративна складова може стати тим самим вирішальним нюансом, який відрізняє стильний інтер’єр. Деколи буває непросто оцінити, наскільки правильно виконано декорування простору, але якщо заздалегідь знати найчастіші помилки, завдання стає помітно простіше.

001_3.jpg

Темні відтінки сьогодні дуже популярні та активно використовуються для декору та оздоблення інтер’єру. Однак є певний ризик при їх використанні — кімната може виглядати похмурою і тісною. Як же уникнути такого ефекту?

002_3.jpg

Найбільш очевидний вихід – додати освітлення, навіщо рекомендуємо використовувати множинні джерела світла, як у стелі, і на стінах. Також пам’ятайте, що великий об’єм темного кольору краще виглядає у просторих та неперевантажених меблями приміщеннях.

003_3.jpg

Відмінним рішенням для тих, хто не боїться яскравих поєднань, буде поєднання темних тонів з деталями насичених, контрастних кольорів. Так, у кімнаті, наповненій глибоким синім або зеленим тоном, будуть чудово виглядати елементи яскравого жовтого, бірюзового відтінків, а також сяючий метал або натуральне дерево. Втім, і класичний білий працює анітрохи не гірше.

004_3.jpg

Нарешті, можна просто урізноманітнити темну палітру за допомогою цікавих фактур та поєднання різних відтінків одного кольору.

005_3.jpg

Другою частою проблемою декорування є перевантаженість простору. Особливо добре це помітно там, де присутні відкриті полиці та стелажі. Прагнучи виставити на чільне місце все, що нам подобається, ми ризикуємо просто захламити інтер’єр.

006_3.jpg

Як тільки ви усвідомили проблему, вона вже наполовину вирішена! Головне тепер виявити рішучість і залишити на полицях тільки те, що справді відповідає всім вимогам: виглядає красиво, має цінність для вас особисто та добре доповнює стильове рішення інтер’єру. Як тільки відберете відповідні зразки, подумайте, як можна виставити їх на полицях таким чином, щоб підкреслити і акцентувати на них увагу. Це можна зробити за допомогою додаткового підсвічування або контрастної задньої стінки.

007_3.jpg

Третьою помилкою може стати неправильний вибір меблів, наприклад, диван, який ідеальний зовні, виявився абсолютно непрактичним. Вихід один – замовляти професійну хімчистку, особливо якщо йдеться про світлу оббивку.

008_3.jpg

Відмінним рішенням стане покупка спеціальних захисних чохлів для меблів, за таким же принципом працює і звичайний плед, який не тільки захистить диван від забруднень, але може стати цікавим колірним акцентом в інтер’єрі.

009_3.jpg

Четверта поширена помилка – неправильна організація віньєтки, тобто невелика декоративна композиція, яка може розташовуватися в будь-якій частині житлового простору і підкреслювати ваш смак і характер. Віньєтку найпростіше побудувати навколо одного головного предмета, підбираючи інші таким чином, щоб вони доповнювали його за кольором, фактурою або заданою тематикою.

010_3.jpg

Уникайте повної симетрії, а також дуже очевидних збігів у відтінках, адже це якраз і позбавляє композицію шарму та невимушеності.

011_3.jpg

Ще одним значним недоліком інтер’єру може стати його недостатня орієнтованість на комфорт та щоденне використання. Так трапляється, коли ми надмірно концентруємось на декорі та вивіряємо стиль, але недоробляємо щодо ергономіки.

012_3.jpg

Найчастіше проблема криється в некоректному розміщенні меблів, тому просто уявіть, як і де будуть розташовуватися ваші гості, чи зручно при цьому вести бесіду, чи відчувається повний комфорт.

013_3.jpg

Зрештою, ще один невеликий нюанс у декорі: розташування картин на стіні. Нерідко їх мають або занадто високо, або занадто низько. Єдине правильне рішення (у тому випадку, якщо це не група з безлічі невеликих картин) – розташування на рівні очей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *