Покроковий план перепланування кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Темно-синій в інтер’єрі кухні


Інтер’єрна мода – поняття не таке розтиражоване, як мода в одязі, однак і вона має свою значущість, навіть якщо нам здається, ніби у сфері облаштування будинку ми точно орієнтуємось виключно на особистий смак. Насправді ж, тенденції існують і хочемо ми того чи ні, якоюсь мірою їм піддаються всі.

Варто лише подивитися на приголомшливу популярність стилістики еко та всіх відтінків природи, які вона нам пропонує: коричневі, сірі, бежеві тони переходять із колекції до колекції, а все тому, що знайшли живий відгук у серцях більшості. Однак час не стоїть на місці, і ось уже фахівці прогнозують нові модні течії, зокрема, говорячи про колірну палітру, все частіше згадується темно-синій відтінок. Хтось вважає його віянням моди, а хтось переконаний, що темно-синій, як більшість тонів синього ряду, ніколи з моди і виходив. Як же використовувати цей благородний колір в обробці та декорі кухні?

001.jpg

Перш ніж розпочинати планування нової колірної гами, варто точно визначитися з вибраним відтінком синього. Незважаючи на те, що всі темні тони здаються дуже схожими, вони показують себе зовсім по-різному і можуть надати вашій кухні як висококласний стиль і шик, так і зробити її похмурою і незатишною.

002.jpg

Відзначимо відразу, що є один безпрограшний варіант використання будь-якого темного синього кольору: комбінування його з чистим білим тоном. Саме білий здатний згладити дуже суворий характер темного кольору, при цьому додати необхідну нотку свіжості та легкості в інтер’єр.

003.jpg

Якщо ж сумніваєтеся, що глибокий синій добре виглядатиме саме у вашій кухні, почніть з невеликого його обсягу. Можна, наприклад, підібрати темно-сині фасади нижнього ряду шаф або зовсім виділити кольором лише кухонний острів. Ще одне поширене питання пов’язане з тим, що багатьом здається, ніби синій виглядає дуже холодним, а значить робитиме приміщення незатишним. Щоб уникнути подібного ефекту, достатньо лише правильно підібрати кольори-компаньйони, як, наприклад, зроблено в інтер’єрі цієї кухні: холодну гаму, що складається з синього та білого кольорів, врівноважує теплий відтінок покриття для підлоги.

004.jpg

Незважаючи на всю свою строгість, темно-синій може працювати і як акцентний відтінок. Він ідеально підійде в тому випадку, коли вам хочеться створити виразний, але дуже елегантний і не дуже яскравий акцент, особливо якщо загальна палітра витримана в спокійних, натуральних тонах.

005.jpg

Втім, з тим самим успіхом синій працює і в ролі фонового кольору, єдиний нюанс полягає в тому, що вибирати тон у цьому випадку потрібно ще ретельніше. Глибокий і витриманий синій може стати ідеальним фоном для елементів, виконаних з металу, для незвичайної керамічної плитки або навіть для меблів і фурнітури цікавих форм.

006.jpg

Ще один яскравий приклад того, наскільки доречно та яскраво може виглядати правильно підібраний синій відтінок у кухні. Якщо уявити, що на його місці був би звичний нам білий або бежевий колір, унікальний малюнок на мармурі не грав би так яскраво, він швидше за все взагалі втратився б без потрібного фонового контрасту.

007.jpg

Але не варто забувати і про те, що незважаючи на всю свою стриманість, глибокий синій колір все ж таки дуже активний і виглядає досить яскраво. Це означає, що, якщо ви вибрали для обробки кухні великий обсяг даного кольору, не варто перевантажувати інтер’єр додатковими помітними акцентами. Набагато більш виграшно темно-синій виглядатиме у тому випадку, якщо компанію йому складуть нейтральні, природні тони.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *