Техніка в інтер'єрі вашого будинку
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Техніка в інтер’єрі вашого будинку


Техніка в інтер'єрі вашого будинку

На сьогоднішній день чи не життєво необхідною є можливість зробити техніку, що знаходиться у Вашій квартирі, органічно виглядає в інтер’єрі кімнат. У сучасному будинку обладнання має бути невидимим, щоб не порушувати Вашу умиротворення. Розміщувану техніку дизайнери рекомендують замаскувати, ховати або підкреслити.
Так, при виборі високотехнологічного інтер’єру, хромована та матова апаратура відмінно впишеться в атмосферу. В наш час, при величезному виборі техніки, підібрати потрібну під відповідний стиль дуже легко.

У житлових кімнатах найлегше сховати сучасний телевізор, плоска природа якого вже сприяє цьому. Щоб приховати телевізор, його можна вмонтувати в стінну перегородку, а щоб підкреслити «плазму», її можна розташувати серед полиць із книгами або ж на яскравій стіні. Можна навіть зробити в одній зі стінок нішу для телевізора, обрамивши її вазами, картинами, декоративними фігурами.

Для органічного споглядання комп’ютера в кімнаті треба просто вибрати комп’ютерні стіл і стілець, що гармонують з рештою дизайну квартири. Отриману таким способом робочу зону об’єднати з навколишнім оточенням можна за допомогою стильних світильників.

Для інших стилів інтер’єру, таких як кантрі, ампір та інших, слід використовувати вже інші прийоми. Так, у стилі інтер’єру «кантрі» телевізор можна обрамити плетеними кошиками або ще чимось подібним. Якщо ж ми зайве прибрати, то підійде аскетична ніша для техніки з різьбленими краями або мозаїкою по периметру. Таку нішу можна навіть завісити килимом або жалюзі, що досить ефектно. Також за завісою або відсувається картиною можна приховати і ту саму «плазму». Об’ємний же телевізор добре ховається за дверцятами антикварної шафи-бару, що відчиняються, або ж за дверцятами сучасної шафи-купе, що відсуваються.

Музичний центр сховати легко, для цього підійде хоч скриня, аби пульт був здатний керувати вкритим центром. А от колонки замаскувати набагато складніше, тому що для прослуховування музики їх доведеться щоразу відкривати, що дуже незручно. Тут залишається лише задекорувати акустику або ж купувати її з урахуванням інтер’єру та необхідності органічного входження колонок до нього.

Кухонна техніка, як правило, ховається за фальшивими панелями, варильні поверхні практично завжди монтуються в стільниці, а дрібні прилади вбудовуються в скриньки.
Найбільш складним є процес приховування комп’ютерної зони з усіма необхідними елементами. Тут можна було б порадити шафу-секретер, але, маючи гарний вигляд, вона втрачає зручність роботи. Тому найкращим виходом у такому разі буде замовлення розробки авторських меблів або придбання автономного домашнього офісу у вигляді великої валізи або шафи. Розкривши таку шафу, Ви отримуєте міні-офіс з усім необхідним, а після закінчення роботи Ви завжди можете закрити шафу, а потім відкотити її в кут.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.