Свободне планування квартири
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Свободне планування квартири


Свободне планування квартири

Нова квартира — символізує початок нового життя, тому кожен власник прагне відразу ж позбавитися стандартного оформлення шпалерами в квіточку, і створити затишне та оригінальне приміщення на свій смак. Для сміливих і неординарних людей існують квартири зі «вільним плануванням», в яких можна відтворити найнеймовірніші та ексцентричні варіанти дизайну інтер’єру. По суті, квартира з вільним плануванням є великим квадратним приміщенням, в якому крім санвузлів і несучих стін немає ні перегородок, ні міжкімнатних дверей, ні оздоблення. Тут відкриті всі «двері» для втілення задумів власника та дизайнера. Можна скласти безліч різноманітних варіантів розташування стін, перегородок, кімнат, дверей. Перегородки, що розділяють простір, можуть бути тимчасовими, наприклад, легкі ширми, які будь-якої миті можна прибрати або перенести на інше місце, або стаціонарними, такі конструкції зводять з будівельних матеріалів на тривалий термін. Стаціонарні перегородки встановлюють у тих місцях, де необхідно повністю закритий, розмежований простір. Стіна, побудована зі склоблоків, що відокремлює спальню або кабінет від основної площі квартири, по міцності дорівнює зведеній із цегли і виглядає дуже незвичайно та оригінально. Також стаціонарні самонесучі стіни можуть бути змонтовані з гіпсокартону, піноблоків, дерева або цегли.

Однак, захопившись установкою монументальних перегородок, є ризик перетворити приміщення на закритий і похмурий лабіринт, втративши всю витонченість та пишність вільного простору. Найкраще там, де це можливо використовувати тимчасові перегородки, виконані у вигляді ширм із дерев’яними або металевими рамами. Коліщата біля основи таких перегородок дозволять легко і швидко змінювати їхнє розташування, за лічені хвилини оновлюючи інтер’єр, моделюючи за власним смаком свій житловий простір. До того ж у рами ширм можна вставити будь-який матеріал: скло, дерево чи дзеркало. Це надасть легкій перегородці додаткової чарівності та стильності.

Ніші зроблять простір як функціональним, а й незвичайним. Облаштувавши у квартирі справжній альков, який рідко можна побачити у сучасних квартирах, можна використовувати його як спальню, поставивши ліжко та відгородивши її фіранками чи ширмою. Невеликі ніші на кухні або у ванній стануть місцем для розміщення шафок, в яких можна зберігати дрібниці, книги, корисні речі, або в них можна вбудувати побутову техніку.

Вільне планування квартири дає можливість споруджувати подіуми різних варіацій, висот і форм, об’єднувати простори різних кімнат, наприклад, приєднавши кухню до вітальні, і об’єднавши ванну з туалетом, за допомогою гіпсокартону може бути змінена форма стін, висота і форма стелі, незвичайної може бути та оздоблення приміщення. Вільне планування вирішує безліч функціональних та декораторських завдань. Це варіант боротьби з безлічністю та однотипністю звичних інтер’єрів, з однаковими меблями та шпалерами, зі нудним та нецікавим ремонтом. Вона дозволяє створювати індивідуальний простір, який повністю підпорядкований способу життя та перевагам свого власника.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.