Свіжі ідеї декорування узголів'я ліжка
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Свіжі ідеї декорування узголів’я ліжка


Свіжі ідеї декорування узголів'я ліжка

При створенні ідеальної спальні велика увага приділяється комфорту, і такі деталі, як вибір найзручнішого та практичного у світі матраца стають центральною ідеєю практично в кожному проекті. Безперечно, функціональність інтер’єру вкрай важлива, але не варто забувати і про естетичний бік оформлення спального місця, адже ця та зона, де досконалим має бути абсолютно все. Тому узголів’я ліжка, як її головний декоративний елемент, також має бути продуманим і підібраним з урахуванням ваших уподобань.

Велике узголів'я ліжка

Це ліжко виглядає вкрай екстравагантно та ідеально доповнює креативний дизайн спальні. Підголів’я має збільшений розмір, оббите м’яким плюшем і навіть прикрашене стразами, що переливаються.

Голова ліжка з різьбленого дерева

Центром цього інтер’єру та його головним акцентом стало сміливо декороване узголів’я ліжка. Червоний оксамит і різьблене дерево, пофарбоване в білий колір, тонке посилання на бароко і пряма заявка на розкіш – вибір не для кожного, але для досвідчених.

У дерев'яній рамі з обрамленням з дзеркалів.

Інтер’єр, витриманий у сірій гамі – втілення м’якості та затишку. Високе, оббите приємною тканиною узголів’я, обрамлене дерев’яною, рамою якнайкраще доповнюють дзеркала з двох сторін і камін.

Голова ліжка декорована фетром

Голова, повністю декорована фетром, змінює звичне уявлення про дизайн ліжка. Контрастний візерунок виглядає неймовірно стильно і чудово доповнить майже будь-який стиль інтер’єру.

Підголів'я драпіроване тканиною

Якщо у вас є стильне ліжко з красивим дерев’яним узголів’ям, ви можете обіграти її по-новому, не роблячи кардинальних змін. Погляньте, цей інтер’єр зазвучав зовсім інакше після того, як дизайнери прикрасили узголів’я драпірованою тканиною, ліжко почало виглядати цікавіше і навіть царственно.

Голови з деревини темних порід

Прекрасна ідея для шанувальників етнічних мотивів в інтер’єрі – ліжко, витримане в мексиканському стилі. Голова з деревини темних порід прикрашена великими декоративними цвяхами і доповнена зробленою на замовлення кольоровою тканиною.

Різьблене узголів'я ліжка

Ще одна культура стала натхненням для дизайнерів, котрі створили цей інтер’єр – марокканська самобутність. Тут все продумано до дрібниць, різьблене узголів’я доповнене світильниками в тому ж стилі, тумбами, текстилем.

Голова виконана з дерева

Голова, виконана з дерева, яка виглядає так, ніби зовсім не оброблена, привносить у цей стриманий інтер’єр нотку сільського стилю, розслабленості та відмінного настрою.

Голова з прикрасою з натуральних гілок

Цікава ідея для прикраси ліжка – використання натуральних гілок, попередньо очищених і спеціально оброблених. Такий дизайн виглядає свіжо та креативно, а, крім того, буквально привносить частинку природи до будинку.

Гарне узголів'я ліжка

Джерелом натхнення може стати будь-що, навіть ось такий камінний фасад. Дизайнери просто доповнили його м’якою подушкою в середині, що гарантує комфорт та безпеку, і стильне та дуже незвичайне узголів’я для ліжка готове.

Узголів'я ліжка

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *