світлий інтер'єр квартири з яскравим декором
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

світлий інтер’єр квартири з яскравим декором


Як наповнити яскравістю інтер’єр приміщень, оздоблення яких виконане у світлих, нейтральних тонах? Найпростіше зробити це за допомогою оригінального та колоритного декору – яскравий текстиль для диванних подушок у вітальні чи покривала у спальні, незвичайні освітлювальні прилади та навіть вінтажні речі яскравих відтінків. Пропонуємо до вашої уваги дизайн-проект апартаментів, при оформленні яких було знайдено золоту середину у створенні спокійної, але при цьому нетривіальної атмосфери житлових просторів. Почнемо наше знайомство із сучасним приватним житлом із найпростішої кімнати – вітальнею, яка поєднує в собі і функції їдальні. Приміщення з еркером оформлене в світлих тонах — біла стеля, прикрашена по периметру ліпниною, переходить у світло-сірі стіни з білими молдингами і широким плінтусом, завершує обробку паркетну підлогу зі світлої деревини. Лише темна пляма каміна, облицьованого каменем, виділяється у цій світлій ідилії.

Оздоблення просторої вітальні з еркером

Неймовірним чином кімната стає впізнаваною, після встановлення меблів і декору. Контрастні поєднання та оригінальні фактурні рішення створюють нетривіальну, але при цьому комфортну обстановку для відпочинку всією родиною та прийому гостей. Між зоною вітальні та їдальні немає жодних перешкод – завдяки відкритому плануванню приміщення не втрачає свого відчуття свободи та простору, незважаючи на досить високу завантаженість меблюванням та предметами декору.

Інтер'єр великої вітальні

Ідеальний варіант вибору м’яких меблів для вітальні подібної форми та розмірів – кутовий диван та пара зручних крісел. Подібне компонування м’якої зони відпочинку дозволяє створити найбільшу кількість посадкових місць із найменшими втратами корисного простору вітальні. Безліч диванних подушок забезпечать комфортне розміщення домочадців та їх гостей.

Яскравий декор на світлому фоні

Якщо у вітальні є камін, то, як правило, він стає центром тяжіння всіх поглядів. Але в інтер’єр даної кімнати фокусним та координаційним центром став журнальний столик з оригінальною основою та прозорою скляною стільницею. Незвичайний дизайн з футуристичними мотивами гідний ближчого розгляду, тому зона відпочинку вітальні буде мати постійний успіх.

Оригінальний дизайн кавового столика

Дизайн вітальні в цих апартаментах — яскрава ілюстрація того, яким чином можна легко і без особливих фінансових втрат перетворити нейтральний за кольором інтер’єр в цікавий і колоритний дизайн приміщення. Дозоване застосування яскраво-бардового кольору стає родзинкою вітальні – текстиль для дивана та крісел, елементи освітлювальних приладів та декоративні елементи з колоритним відтінком червоного буквально перетворюють інтер’єр сімейної кімнати.

Вид на їдальню зону

Ще однією відмінною особливістю оформлення приміщень у міських апартаментах стає застосування вінтажного декору – картини з плакатів минулого століття та оригінальне використання фірмових ящиків як системи зберігання, що дозволяє не тільки привнести нотки оригінальності у дизайн вітальні, але й створити привід для приємних спогадів.

Незвичайний вінтажний декор

Їдальня зона також представлена ​​контрастним вибором меблів. Стіл для трапез був обраний формою еркера, в якому розташована обідня група, його кам’яна стільниця перегукується видом матеріалу з облицюванням каміна, створюючи гармонійне поєднання двох функціональних зон, розміщених в рамках одного приміщення. Четвірка зручних стільців зі спинками доповнена міні-кріслом з яскраво-бардовою шкіряною оббивкою. Лише один колоритний елемент у цьому функціональному сегменті піднімає градус всього образу столової зони.

Їдальня в еркері

З приміщень загального користування переходимо до приватних кімнат. Перша спальня є скромним за розмірами, але контрастним за оформленням приміщенням. Оздоблення кімнати для сну та відпочинку багато в чому повторює оформлення вітальні, але в цьому просторі питання створення контрастності вирішене за допомогою темних відтінків. Практично чорні віконниці, узголів’я ліжка та декоративні подушки стають акцентними плямами у світлій палітрі простору.

Спальня з контрастним інтер'єром

Питання створення приємної освітленості в спальні вирішене оригінальним способом — настінні світильники з блискучими плафонами кріпляться до м’якого ліжка. Така установка дозволяє не займати місце на тумбочках для ліжка під настільні торшери і при цьому створювати достатній рівень освітленості для часу переходу до сну або читання в ліжку.

Яскравий текстиль для спальні

Оригінальні тумбочки, що є прозорими боксами зі скла, буквально розчиняються в інтер’єрі спальні. Практичний, але нетривіальний підхід до систем зберігання біля спального місця дозволив привнести родзинку на весь образ приміщення.

Незвичайні тумбочки

Друга спальня оформлена у більш просторому приміщенні. Але і тут ми бачимо використання тієї ж палітри кольорів і способів обробки, що і в інших приміщеннях приватних апартаментів. Поєднання білого зі світло-сірим тоном виглядає легко і невимушено, зберігаючи свіжість та шляхетність нейтральної палітри.

Спальня у світлих тонах

Спальне місце знаходиться в неглибокій ніші, з боків якої вбудовані білі системи зберігання. Це чудовий спосіб використання достатньої кількості вільного простору спальні для комплектації практичних та зовні привабливих систем зберігання. Білі поверхні з вбудованим підсвічуванням ніш та полиць виглядають легко, незважаючи на масивність споруд.

Спальне місце в ніші із системами зберігання

Увага до деталей

Система освітленості в цій спальні також представлена ​​центральною люстрою та двома настінними брами, розташованими симетрично з двох сторін узголів’я ліжка. Невеликі світильники з білосніжними плафонами забезпечують необхідний рівень освітленості для можливості читання перед сном, а книги можна зберігати тут, біля ліжка.

Безліч подушок біля м'якого узголів'я ліжка

Оригінальний дизайн підвісної люстри перегукується з мотивами виконання рами для дзеркала, розташованого над незвичайним розписним комодом. Подібні елементи меблювання та декору привносять у суворий вигляд приміщення нотки чаклунства. Казкові мотиви в інтер’єрі кімнати для сну та відпочинку можуть не залежати від віку господарів приміщення.

Незвичайне виконання люстри, комода та рами для дзеркала

Допоміжні приміщення оформлені в загальному ключі з інтер’єром усієї квартири – аналогічне світле оздоблення поверхонь та контрастні елементи інтер’єру, серед яких меблювання та декор. Але при цьому функціональність і практичність предметів меблів стає на чільне місце.

Інтер'єр коридору

Комод простої та лаконічної форми з абсолютно гладким фасадом доповнений оригінальним тематичним декором. В результаті коридор укомплектований композицією, яка не тільки справно виконує свої функціональні обов’язки, а й прикрашає простір.

Лаконічний комод та оригінальний декор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *