Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору


Зміст:

  1. Правила розташування
  2. Критерії вибору
  3. Настельні світильники
  4. Настінні світильники
  5. Точечні ліхтарики
  6. Вибір світильників для освітлення дзеркала

Освітлення – дуже важлива деталь облаштування інтер’єру будь-якої кімнати, адже саме завдяки грамотному розташуванню джерел світла можна не лише розставити потрібні акценти, але й візуально збільшити простір приміщення. Особливо важливо поставитися до цього питання при створенні дизайну кімнат, в яких відсутні віконні отвори, що дозволяють денному проникати в приміщення і висвітлювати його багато часу, наприклад, у передпокої. Дизайнери рекомендують використовувати для цього різні люстри, настінні світильники, вбудовані точкові лампи та інші джерела освітлення. При цьому потрібно вміти не тільки підібрати гарний виріб, який ідеально підійде до того чи іншого стилю оформлення. Правильне розміщення джерел світла насамперед є запорукою комфортної атмосфери. Про те, які види світильників сьогодні можна придбати для облаштування інтер’єру у передпокої та які саме фактори визначають їх вибір, ми розповімо у нашій статті.

Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору

Світильники для передпокою

Як правило, більшість передпокоїв мають нестандартну форму, і перед господарями житлоплощі стоїть дуже складне завдання – створити одночасно затишну атмосферу, розширити приміщення та максимально висвітлити основні функціональні зони передпокою. У першій зоні, біля вхідних дверей, як правило, розміщується вішалка та взуття. Тут ми знімаємо та надягаємо верхній одяг, перевзуємося та зустрічаємо гостей. Тому і додаткове підсвічування в цій частині просто необхідне.

Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору

Прохідна зона передбачає наявність всіх інших меблів і повинна мати м’якше освітлення. Зона, відведена для переходу в інші кімнати, потребує яскравого освітлення, яке в свою чергу не повинно надто контрастувати з двома попередніми областями і відповідати рівню освітлення.

Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору

Критерії вибору світильників для передпокою

При виборі відповідного світильника в передпокій слід обов’язково враховувати деякі фактори, що мають безпосередній вплив на критерії вибору освітлювальних приладів. І в першу чергу ми хотіли б звернути увагу на потужність ламп освітлювальних приладів, які ви плануєте використовувати в облаштуванні інтер’єру.

Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору

Для комфортного перебування в квартирі і безпосередньо в передпокої, слід дотримуватися одного рівня освітленості. У тьмяному передпокої неможливо розглянути своє відображення в дзеркалі, оцінити зовнішній вигляд і привести себе до ладу. Та й, погодьтеся, занадто темна і тьмяна передпокій створює не надто приємне враження не тільки для гостей, а й для самих мешканців.

Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору

Найбільш комфортне освітлення досягається за допомогою використання світильників із матовими плафонами. Таке рішення дозволяє спрямувати потік світла на стелю, що, згодом, розсіює світло і робить перебування в передпокої більш комфортним для очей.

Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору

Що стосується вибору кольору освітлення, то найактуальнішим рішенням стануть лампочки білого або жовтого спектра свічення. Більш яскраві червоний або синій відтінки можуть дратувати зоровий нерв. І найголовніше – вид світильників для передпокою багато в чому залежить від висоти стель і має обов’язково відповідати загальній стилістиці оформлення приміщення.

Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору

Настельні світильники

Стельові світильники для передпокою, як ви розумієте, кріпляться безпосередньо до стелі і можуть відрізнятися між собою за зовнішнім виглядом та способом кріплення. Підвісні світильники можуть стати прекрасним доповненням будь-якого інтер’єру, але здатні візуально опускати рівень стелі. Тому дизайнери рекомендують використовувати подібні світильники у передпокої невеликого розміру або для облаштування кімнат з високими стелями.

Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору

Освітлювальні прилади у формі плоского плафона не впливають на площу приміщення і випускаються у багатьох варіантах дизайну. Вони не перевантажують кімнату і можуть використовуватись у різній кількості.

Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору

Стельові світильники, що вбудовуються, як правило, є невід’ємною частиною підвісних стель. За допомогою такого виду освітлення можна виділити певні ділянки кімнати та відвернути увагу від недоліків стін. Такі світильники мають різний дизайн та доповнюються декором.

Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору

При використанні світильників на стелю на кронштейнах, у господарів передпокою з’являється можливість направляти освітлення в потрібну сторону. Подібні пристрої дуже популярні в оформленнях, виконаних в стилі хай-тек, мінімалізм або лофт. Такі предмети освітлення дозволяють акцентувати увагу на певних предметах у передпокої, можуть бути кольоровими, матовими або хромованими.

Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору

Настінні світильники для передпокою

Головна відмінність настінних освітлювальних приладів для облаштування інтер’єру в передпокої полягає у способі їхнього кріплення на стіну. І в цьому випадку найбільш популярними варіантами можна вважати плафони, бра та споти. Світильники у вигляді бра стануть чудовим доповненням будь-якого стилю та добре справляються зі своїм призначенням на різній висоті.

Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору

Подібні варіанти виготовляються зі скла, пластику, тканини чи дерева. Можуть розташовуватись по всьому периметру передпокою або виконувати роль основного джерела освітлення. Плафони відрізняються компактністю і вважаються незамінними в передпокої з невеликою площею. Такі моделі відрізняються формою і в більшості варіантів мають злегка приглушене забарвлення. Світильники з оригінальною назвою споти є плафонами на ніжці. Такі вироби можуть бути зібрані в незвичайні композиції або використовуватися як одиночні джерела освітлення.

Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору

Точечні ліхтарики

У випадках, коли стельова люстра або настінні бра зовсім не вписуються в інтер’єр або просто габарити приміщення не схильні до використання подібних видів освітлення, на допомогу прийдуть точкові світильники. Такі вироби можуть вбудовуватися в корпус, розташований за натяжною або підвісною стелею або кріпитися безпосередньо на поверхні. Таке освітлення може бути дуже яскравим, тому актуально використовувати одночасно кілька джерел, що дозволить трохи згладити насиченість освітлення. Розміщуються точкові світильники не тільки в центрі, а й по всьому периметру стелі передпокою. Особливо цікаво виглядають подібні предмети, оформлені у вигляді дуги, зигзагу та інших геометричних форм.

Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору

Вибір світильників для освітлення дзеркала

Дзеркала в інтер’єрі передпокою – це досить поширене рішення. Тому при використанні такого аксесуару слід обов’язково подбати про його додаткове підсвічування. Високо розташоване дзеркало висвітлюється групою невеликих світильників з боків або у верхній частині. Для передпокоїв з невеликою площею актуально використовувати одне велике джерело освітлення, розташоване по центру стелі. Якщо ж дзеркало є безпосередньою частиною шафи-купе, слід встановити освітлювальні прилади в стельову консоль, що знаходиться над ним.

Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору

Передпокій – це єдина кімната, де функціональні зони розподіляються не тільки в міру їхнього використання, а й на різних рівнях. При зав’язуванні шнурків нам доводиться нахилятися вниз, а при розчісуванні ми навпаки випрямляємось на повний зріст. Тому й освітлення у цьому приміщенні має бути грамотним. При цьому ми абсолютно впевнені, що створити комфорт і затишок у передпокої під силу кожному. Головне враховувати нюанси планування свого житла та дотримуватись рекомендацій спеціалістів.

Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила виборуСвітильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору Світильники до передпокою: 100 фото-ідей, правила вибору

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *