Сучасний заміський будинок у скандинавському стилі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Сучасний заміський будинок у скандинавському стилі


Представляючи скандинавське житло, ми мимоволі думаємо про засніжену галявину, на якій серед хвойних дерев стоїть оздоблений брусом невеликий будинок з похилим дахом, а всередині біля каміна зібралася вся родина. Саме з таким заміським домоволодінням, оформленим у скандинавському стилі, ми хотіли б ознайомити вас.

Фасад будівлі

Вдалині від галасливого міста, що миготить рекламою, хочеться не тільки чистого повітря і блакитного неба над головою. Хочеться, щоб і наша оселя гармонійно вписувалася в навколишню атмосферу. Саме тому приватний будинок з оздобленням фасаду з клеєного бруса мав таку успішну інтеграцію. А високий дах з великим нахилом необхідний для самоочищення снігу.

Екстер'єр заміського будинку

Скандинавський стиль оформлення інтер’єру славиться своєю любов’ю до білого кольору та використання натуральних матеріалів. Світло та простір навіть у невеликих приміщеннях, затишний мінімалізм в облаштуванні простору меблюванням та оригінальний декор – основа концепції стилістики країн Скандинавії. Домоволодіння, яке ми оглянемо, не стало винятком – всі стіни кімнат оздоблені у білому кольорі, а для облицювання похилих скосів стелі використана деревина світлих порід.

Білі стіни заміського будинку

На першому поверсі розташоване серце будинку – просторе приміщення, що об’єднало три основні функціональні зони – кухню, їдальню та вітальню. За допомогою відкритого планування вдалося не тільки розмістити все необхідне меблювання, а й залишити відчуття простору та свободи. Завдяки великим панорамним вікнам у приміщенні першого поверху завжди світло. Сонячні промені множаться, відбиваючись від білих стін простору.

Вид зверху на кухню та їдальню

Темні фасади кухонного гарнітура контрастом виділяються на світлому фоні оздоблення. Тему контрастності підтримує оформлення кухонного фартуха – весь простір від стільниць до імпровізованої стелі фанеровано білою керамічною плиткою з чорною затиркою міжплиткових швів.

Контрастні поєднання кухонного простору

Розташована тут столова група дуже умовно зонована за допомогою яскравого килимового покриття, що надає цьому функціональному сегменту затишку і домашнього тепла. Оригінальний стіл зі стільницею, спорудженою з кількох дощок, оточують різномасні стільці, виконані не тільки в різних стилях, а й у різноманітних кольорах. Яскравий і позитивний образ їдальні чудово виглядає на білому тлі закритого вікна жалюзі. А у менш сонячну погоду можна спостерігати за пейзажем під час сімейної трапези.

Різноманітна обідня група

Зі столової зони можна безперешкодно потрапити у вітальню, пройшовши невелику домашню бібліотеку, представлену книжковим стелажем і зручними кріслами, що стоять навпроти. Вітальня оформлена з тим же поклонінням світла та чистоті образу, що й інші приміщення – білі стіни та контрастне меблювання зі строкатим текстильним декором.

Зі їдальні у вітальню

Формально домоволодіння є одноповерховим, але під дахом є мансардні простори, в яких розташовані особисті кімнати та утилітарні приміщення. Саме туди і ведуть ці пофарбовані в білий колір дерев’яні сходи.

Сходи до мансардних приміщень

Незважаючи на великий скіс стелі, мансардні приміщення не порожні. Тут можна з комфортом розміститися, якщо вибирати для житлових зон місця з найбільшою висотою стелі, а в сегментах крутішого скосу даху — розташувати системи зберігання.

Під дахом заміського будинку

Навіть в практичних приміщеннях домовласники, разом з дизайнером, залишаються вірними концепції скандинавського стилю — біла обробка разом з використанням натуральних матеріалів для надання інтер’єру природної теплоти. Завдяки використанню білого кольору та дзеркал на всю стіну – простір невеликої ванної кімнати здається ще більше, ніж є насправді.

Інтер'єр ванної кімнати

Що може бути краще за можливість попаритися в сауні, коли за вікнами зима і мороз? Тільки можливість зробити це у своєму заміському будинку, де сауна перестає бути розкішшю і стає необхідним атрибутом заміського житла.

Домашня сауна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *