Сучасний інтер'єр та дизайн чорно-білої спальні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Сучасний інтер’єр та дизайн чорно-білої спальні


Якщо ви сучасна людина, то, звичайно, сучасний ритм життя пристойно вимотує вас протягом дня, тижня, місяця. В результаті виникає стійке бажання мати у своїй квартирі куточок, де можна усамітнитися, відмовитися від усього, що оточувало Вас до цього. Звичайно, таким куточком буде спальна кімната. Але сучасна людина і має бути в сучасній спальні, оформленій в сучасному стилі інтер’єру. Ось тут і починаються проблеми, т.к. оформлення спальні є дуже відповідальною справою, яка не терпить поверхового підходу. Відразу хочеться виділити, що конкретних рекомендацій щодо потрібного Вам стилю немає. Кожна людина має своє уявлення про спальню, це її особистий простір. Спальне приміщення повинне відповідати характеру власника. Холерику більше підійде спальня із заспокійливою кольоровою гамою (зелений, бірюзовий, блакитний). Сангвініку в спальні потрібен простір та пастельні тони. Флегматична людина бачить свою спальню у спокійних відтінках сірого, коричневого, синього кольорів. Від того, як він проведе свій особистий час у цьому просторі, залежить його настрій та подальша поведінка протягом дня, що важливо і для нього, і для оточуючих. Це життєва аксіома.

Вибір стилю інтер’єру для чорно-білої спальні

Яку ж спальню і який стиль інтер’єру вибрати сучасній людині, щоб, повернувшись увечері додому вичавленим, як лимон, він міг умиротворено заснути? Спостерігаючи щодня надмірне різноманіття фарб (реклама, монітор комп’ютера, невдала кольорова гама в офісі), людина і, особливо, його очі відчувають велику втому, що викликає потребу в певній монохромності навколишнього простору. І якщо ви у своїй спальні побачите продовження вуличного різноманіття фарб, навряд чи вона заспокоїть вас. У житті немає безвихідних ситуацій. В даному випадку чорно-біла спальня буде вашим рятівним острівцем в океані квітів.

Чорно-біла спальня

Поєднання чорного кольору з білим вважається універсальним. Добре виглядає у багатьох стилях інтер’єру. Класика, грецька, екзотична, бароко, арт-деко, модерн, мінімальний, хай-тек – ці стилі цілком підходять для інтер’єру чорно-білої спальні. Характерною рисою чорно-білої спальні для всіх стилів є обов’язкова перевага якогось одного кольору з цих двох – чорного чи білого. Якщо спальня виконана у грецькому стилі, то тут переважає білий колір.

Чорно-біла спальня у грецькому стилі

Чорно-біла спальня в мінімальному стилі відмінно впорається з вашою зоровою втомою. У кімнаті – мінімум кольорів та мінімум меблів. Предмети – ті, що необхідні для комфортного відпочинку. Домінує білий колір.

Чорно-біла спальня у мінімальному стилі

Екзотичний стиль інтер’єру чорно-білої спальні гармонійно поєднуватиметься з монохромністю приміщення. Предмети екзотики не контрастують з основним кольором спального приміщення, а жалюзі відокремлять вас від зовнішнього світу в моменти гострого бажання побути наодинці із собою.

Екзотика у чорно-білій спальні

Відмінним доповненням у чорно-білій спальні будуть представники екзотичної фауни. Зелений колір буде в гармонії із загальною кольоровою гамою приміщення, дещо урізноманітнити її і позитивно впливати на людей, що знаходяться в ньому.

Рослини у чорно-білій спальні

Стиль ганьби-тек буде найбільш підходящим для чорно-білої спальні, т.к. основними його кольорами є білий, сірий та чорний. Спальня в цьому стилі має чисті поверхні стін, стелі, вікон. Предмети прості та функціональні.

Чорно-біла спальня в стилі хай-тек

Чорно-біла спальні не чужий стиль етно. Груба домоткана накидка на ліжку та дерев’яні панелі на стіні з малюнками, характерними для того чи іншого етносу, додадуть колоритності вашої спальні.

Чорно-біла спальня в етно-стилі

Класичний стиль, бароко вигідно виділятиметься меблями з натурального дерева та його різьбленими, вигнутими ніжками, канделябрами під старовину.

Класичний стиль у чорно-білій спальні

Ознакою гарного смаку господаря чорно-білої спальні є ліжко, виконане у стилі ретро.

Меблі спальні в стилі ретро

Особливості інтер’єру чорно-білої спальні

Характер оформлення спальні говорить про належність її власника до певного типу людей. Чорно-біла спальня свідчить про пунктуальність господаря, його раціональне мислення, неприйняття надмірностей та помпезної розкоші. Найчастіше такі якості мають менеджери середньої ланки. В інтер’єрі спальні таких людей чорний колір та його відтінки домінують над білим кольором.

Характер спальні відповідає її власнику

Переважна більшість у спальному приміщенні чорного кольору, а точніше, сірого та його відтінків, над білим говорить романтичній натурі її власника. Оформлення стін фото шпалерами відповідної тональності кольорів посилить ексклюзивність вашої спальні. Які фото шпалери застосувати – це справа вашого смаку. Головне, щоб вони гармонували кольором та малюнком із загальним фоном спальні.

Чорно-біла спальня для романтика

Більшість шанувальників чорно-білих спалень вважають за краще домінуючим кольором брати білий колір. Це логічно, т.к. білий колір завжди асоціюється із чистотою. У поєднанні з ним будь-який колір, за винятком світлих тонів, виглядає бездоганно, особливо чорний.

Спальня з домінуючим білим кольором

Якщо ж ви шанувальник чорно-білої спальні, але при цьому білий колір вам більше смакує, можна звести до мінімуму присутність чорного кольору в інтер’єрі кімнати. Цим анітрохи не буде завдано шкоди загальному сприйняттю кольорової гами приміщення.

Чорно-біла спальня з мінімум білого

Якщо власник спальні все ж таки віддає перевагу білому кольору чорний, то в цьому випадку можна порадити додати в інтер’єр якийсь третій колір, чистий і яскравий. Відмінно вписуватиметься червоний колір.

Червоний колір у чорно-білій спальні

Яскраві тональності синього, зеленого кольорів, величезний канделябр, зроблений під старовину, додасть вашій спальні інтимність та відчуття особливого комфорту.

Додатковий зелений у чорно-білій спальні

Меблі в спальні можуть мати кольори, близькі за тоном з основними кольорами і, звичайно, повинні бути практичними.

Практичні меблі в чорно-білій спальні

Якщо ви в житті прихильник «золотої середини», якщо ви не любите контрастних кольорів, то цілком можете вибрати сірий тон як домінуючий колір. У цьому випадку чорний і білий колір можуть бути як додаткові кольори. Цей варіант також розвантажить вашу нервову та зорову систему після трудового дня.

"золота середина"

Любителям простору, але які мають достатньої площі, можна розширити спальню установкою великих дзеркал в спальні. Однак тут треба враховувати одне «але» — не можна встановлювати дзеркало проти ліжка. Це правило діє у всіх стилях інтер’єру спалень.

Дзеркало у спальні

Обов’язкове домінування одного кольору над іншим дозволить вам уникнути несмаку інтер’єру чорно-білої спальні.

Чорно-біла спальня

Співвідношення чорного та білого повинно витримуватися в межах однієї третини площі на дві третини, інакше ваша спальня не відповідатиме статусу чорно-білої.

Пропорції чорного та білого кольору

Чорно-біла спальня для більшості людей, звичайно, виглядає досить незвично, а деяких навіть шокує, т.к. викликає неприємні асоціації. Однак це свідчить, мабуть, про те, що перше враження далеко не завжди найправильніше. При глибшому знайомстві з інтер’єром такої спальні думка людей змінюється, якщо не на протилежне, то, в крайньому випадку, вона стає позитивною. Вибір стиль інтер’єру спальні за вами. Головне, не вийти за межі розумного, щоб не створити в спальні важку атмосферу, в якій відпочинок не буде повноцінним та приємним. Гарного вам сну.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *