Сучасний дизайн заміського будинку в англійському стилі
Англійський стиль у дизайні інтер’єру представляє гармонійне поєднання георгіанського та вікторіанського стилістичних напрямків. Георгіанська стилістика тяжіє до канонів античності, з її чіткістю ліній та симетрією організації простору. Колірна палітра цього напрямку дизайну також консервативна та стримана, практично всі поверхні виконуються у світлих, нейтральних відтінках. У свою чергу, вікторіанський напрямок в дизайні приміщень, більш розкутий і в колірній гамі, і в способах інтер’єру. Обов’язково використовується деревина шляхетних порід для виготовлення меблів. У кольорах текстилю та оздоблення стін часто присутні квіткові мотиви, а елементами декору виступають сімейні реліквії та предмети колекціонування.
До вашої уваги пропонується дизайн-проект одного заміського будинку, виконаного в англійському стилі. Жодна традиційна вітальня в стилістиці туманного Альбіону не обходиться без каміна або його імітації. Виступаючи координаційним центром приміщення, камін надає симетричності та організованості вітальні.
Білі відтінки в обробці стін, стелі та центрального елемента чудово гармонують зі світлою деревиною підлогового покриття та нейтральними кольорами оббивки меблів. Лише темний колір світильників та рамок для картин виступає контрастом у цій світлій вітальні.
Цікавим дизайнерським прийомом стало виконання настінних шафок, що як би зависли в повітрі. Оздоблення покриття підлоги збігається з матеріалом вбудованих меблів – частий прийом для англійського інтер’єру.
Крім вітальні, на першому поверсі особняка розташована простора кухня, поєднана зі їдальнею. Приміщення буквально залите сонячним світлом завдяки величезним вікнам і скляним дверям від стелі до підлоги.
Білі відтінки робочої кухонної зони лише відтінюються сріблястим блиском приладів та аксесуарів. Присутність дерев’яних елементів – у підлоговому покритті та в їдальні зоні, надає приміщенню теплоти характеру.
Ергономічне розташування робочих та обідніх поверхонь дозволяє заощаджувати час на рутинну кухонну роботу. Навіть найнелюбніші заняття приємніше виконувати в комфортній та доброзичливій обстановці. Зручний кухонний острів із вбудованою раковиною дозволяє мити посуд, взятий з обідньої зони, а висушивши розмістити тут же в інтегрованих у нижню частину шафах та ящиках.
Одна зі стін кухні повністю обладнана системою вбудованих шаф, що дозволяє розмістити не тільки весь посуд та столові прилади, а й вдало замаскувати побутові прилади.
Вихід на заднє подвір’я обрамляють невеликі колони з цегляною кладкою, відтінки якої чудово поєднуються з кольором деревини на підлозі.
Піднявшись по білих сходах, ми потрапляємо на другий поверх, де розташувалися житлові кімнати.
Дизайн однієї зі спалень, розташованих на верхньому рівні, простий та лаконічний. Світлі, нейтральні відтінки в оздобленні інтер’єру лише трохи розбавлені яскравими плямами текстилю та елементів декору.
Спальня обладнана ванною кімнатою у сіро-білих тонах. Лаконічне поєднання білої штукатурки і безлічі відтінків сірого в кам’яному оздобленні відбиваються в блиску дзеркал і комплектуючих сантехніки.
Друга спальня розташована у приміщенні зі скошеною стелею, що не завадило організувати простору та затишну кімнату для сну.
Вдалим дизайнерським ходом стало розташування ліжка у дерев’яній ніші із вбудованим дзеркалом та світильниками.
У білих стінах кімнати заховані вбудовані системи зберігання, що дозволяє звільнити весь простір спальні від зайвих предметів інтер’єру.
Ця спальня має індивідуальну ванну кімнату в світлих тонах.
У цій більш просторій ванній кімнаті, крім ванни цікавого дизайну, вдалося розмістити і душову кабіну.
Світле приміщення з нейтральною гамою кольору в обробці, символізує принцип — «нічого зайвого».