Сучасний дизайн стелі на кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Сучасний дизайн стелі на кухні


Затіяли ремонт у кухні або просто збираєтеся оновити стелю? І в першому, і в другому спершу слід ознайомитися з усіма матеріалами. У цій статті читачі знайдуть опис різних способів обробки старої стелі.

Вимоги до стелі:

  • простота у догляді;
  • застосування екологічно чистого матеріалу;
  • обов’язкова вимога до стелі на кухні – це вологостійкість;
  • по можливості він повинен приховувати проводку, вентиляцію тощо;
  • Не маловажливим пунктом у цьому списку є зносостійкість.

Підвісні стелі на основі гіпсокартону

При монтажі стелі з гіпсокартону не потрібно проводити підготовчі роботи (вирівнювання, ґрунтовка і т.д.). Завдяки такій конструкції можна приховати комунікації, проводку, вентиляцію, також в нього можна вбудувати різні світильники. Варто зазначити, що монтаж гіпсокартонної стелі процес досить складний.

Стеля із гіпсокартону Гіпсокартонна стеля на кухні Стеля із ГКЛ

Натяжні стелі

Натяжна стеля — Це чудовий варіант для кухні. На ринку представлений великий асортимент цього матеріалу, а його монтаж триває кілька годин. Також ця поверхня легко миється і дозволяє вмонтувати в себе освітлювальні прилади будь-якого типу. У натяжних стель є і багато негативних властивостей. Наприклад: його дуже легко пошкодити (досить незначного проколу). Також, щоб встановити каркас, на якому триматиметься плівка, доведеться пожертвувати 10 см. висоти стелі.

Натяжна стеля на кухні Стрічка стеля на кухні

Модульні конструкції

Касетний, рейковий, гратчастий – це ще один матеріал при монтажі якого не потрібно попередньо готувати основну поверхню. Тут, як і в попередньому варіанті, можна прибрати під конструкцію дроту та інші не потрібні на увазі деталі. Така стеля проста у догляді, довговічна, стійка до агресивних середовищ. Платою за перераховані вище задоволення стане «вкрадена» висота приміщення (7-10 см.).

Рейкові стелі Рейкові стелі фото Рейкові стелі на кухні. Рейкові стелі приклади на кухні фото Підвісна конструкція оздоблення декоративною рейковою стелею

Фарбування

Для обробки стелі на кухні дуже часто використовується шпаклівка, ґрунтовка і фарба. Вибравши їх, власники кухні зможуть зберегти висоту приміщення. До недоліків шпаклівки та ґрунтовки можна віднести те, що обробка стелі даними матеріалами виконуються у кілька етапів. Через це термін ремонту кухні може затягнутися. Також вчасно експлуатації власники не зможуть прибрати забруднення з поверхні.

Фарбування стелі

Стельова плитка

Більш економним варіантом вирішення подібної проблеми є стельова плитка. Для її укладання не потрібна попередня підготовка поверхні. Вона приховує дрібні дефекти стелі, а також має вологостійкі властивості. Цей матеріал має великий недолік — непривабливий зовнішній вигляд. На стелі будуть видні всі шви або не сходження між плитками при їх неякісному укладанні.

Стельова плитка

Комбіновані стельові конструкції

Сучасна стеля Балки на стелі Оздоблення стелі Оздоблення стелі на кухні Стеля на кухні фото Оздоблення стелі деревом Дерев'яні балки на кухні Дизайн стелі на кухні 15_min Біла стеля на кухні Стеля з дерева Сучасна кухня фото Дизайн дерев'яної стелі Біла стеля на кухні Оздоблення стелі на кухні Оздоблення стелі на кухні фото Чим обробити стелю на кухні Стелі на кухні Стильний дизайн стелі на кухні

Зверніть увагу

Під час ремонту спробуйте створити цілісний образ приміщення. Тому вибираючи будь-який з вище перерахованих варіантів потрібно враховувати те, наскільки добре той чи інший матеріал поєднуватиметься з ремонтом усієї кімнати. Адже стеля з пластикових панелей навряд чи поєднуватиметься з дорогими меблями в класичному стилі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *