Сучасний дизайн скляних сходів у будинку: 15 ідей та прикладів
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Сучасний дизайн скляних сходів у будинку: 15 ідей та прикладів


Ми звикли, що сходи обов’язково повинні бути дерев’яними, у крайньому випадку, залізними. І сходи зроблені зі скла кілька років тому просто не могли собі уявити. Адже скло, у нашому розумінні, є досить крихким матеріалом. Але сучасні технології дозволили зробити скло дуже міцним. Тому з ним почали працювати архітектори та дизайнери. Адже у скла великі можливості у декоративному плані, у нашому прикладі це сходи зі скла.

Скляні сходи
Скляні сходи фото
Скляні сходи фото в інтер'єрі

Сходи із сучасного скла стали робити не тільки в сучасних заміських котеджах, а й у різних будівлях комерційного призначення. Заходячи до ресторану, торгового центру, бар ми в захопленні дивимося на скляні сходи. Дивовижне підсвічування робить його більш повітряним і чарівним.

Скляні сходи фото в інтер'єрі та опис
Дизайн сходів
Дизайн сходів фото

Розглянемо найбільш незвичайні варіанти сходів зі скла:

Але, не варто забувати про практичне застосування сходів. Для того щоб сходи були безпечними, її сходи мають бути підвищеною міцністю. Їхня межа міцності повинна бути розрахована на вагу 3-4 осіб, що стояли на одній сходинці одночасно. Ця вимога забезпечує максимальну надійність та безпеку сходів.

Сходи зі скла фото
Дизайн скляних сходів
Фото сходів зі скла

Зазвичай для виготовлення сходів береться триплекс (скло в три шари), або мультиплекс, який має більше 4 шарів скла. Товщина кожного шару може бути від 8мм до 19мм. Таке скло виготовляють за спеціальним замовленням, застосовуючи спеціальну технологію. Для склеювання шарів використовують рідкий в’яжучий полімер або полімерну плівку. Цей процес відбувається під впливом дуже високої температури. У полімери часто додають спеціальні пігменти будь-якого кольору. Тоді сходи мають відтінок того кольору, пігмент якого додали полімер.

Фото сходів зі скла в інтер'єрі
Дизайнерські сходи
Фото незвичайних сходів зі скла

Сходи зі скла виготовляються з листів триплексу та мультиплексу, вони обов’язково проходять випробування на їхню міцність і якість. Потім листи розрізають за тими розмірами, які потрібні для замовлення сходів. Для різання сходів використовується спеціальне обладнання у вигляді алмазних установок. Після цього кромки сходів шліфують і полірують. Весь технологічний процес проводять спеціалісти високого класу. Тому підприємства гарантує якість, довговічність та безпеку своєї продукції.

Приклади сходів зі скла
Оригінальні сходи зі скла
Оригінальні сходи зі скла фото

Сходинки скляних сходів можна легко подряпати. Для того, щоб цього не відбувалося, для верхнього шару береться загартоване скло, у якого більш посилені характеристики міцності та зносостійкості. Можна використовувати матоване скло. Попередньо його обробляють за допомогою піскоструминної машини. У цього скла хороша адгезія, і поверхня, що не ковзає.

Скляні сходи можуть бути однотонними, матовими, тонованими, з малюнками, гравюрами. Будь-якого кольору та відтінку. Ваша фантазія в їхнє декорування може бути безмежною. Світло від різних бра, світильників, ламп, встановлених у різних місцях сходів, чарівним чином перетворить її на справжній витвір мистецтва. Створюватиме чарівний казковий світ, якого нам так не вистачає у наш стрімкий вік.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *