сучасний дизайн проект з фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

сучасний дизайн проект з фото


Дизайнерський світ, що захлеснув, у середині минулого століття бум на переобладнання виробничих приміщень у житлові апартаменти, досі актуальний. В Америці та Європі і зараз можна зустріти чимало міських квартир чи домоволодінь на околиці міста, які колись були частиною фабрики, складу чи заводу. Просторі приміщення з великими вікнами, високими стелями та всіма необхідними для комфортного життя комунікаціями приваблюють не тільки творчих особистостей, а й звичайнісінькі сім’ї з дітьми та домашніми вихованцями.

Двохрівнева квартира-студія

У цій публікації ми хотіли б познайомити вас з інтер’єром однієї квартири-студії, яка завдяки переобладнанню колишнього комерційного приміщення стала затишним житлом із двома рівнями.

Вітальня

На першому поверсі апартаментів розташувалася простора вітальня, поєднана зі їдальнею та кухні без перегородок. Тут же, за допомогою стін обмежений простір головної спальні, яка включає зону кабінету та бібліотеки.

М'яка зона вітальні

Місце відпочинку вітальні представлене великою м’якою зоною, що розташована біля сімейного вогнища — каміна оригінальної конструкції.

Камін, що діє

Камін, що діє, несе насамперед функціональне навантаження, але виступає також і як арт-об’єкт у цьому скромному, але при цьому неймовірно комфортному інтер’єрі.

Все приміщення оформлене у світлій палітрі кольорів, що на тлі нечисленних яскравих вкраплень декору, меблювання та мізерного текстилю наближає стиль інтер’єру квартири-студії до скандинавської стилістичної течії.

Їдальня

Зробивши лише кілька кроків із зони вітальні, ми потрапляємо в обідній сегмент. Їдальня абсолютно нічим не відокремлена, не дивно, що у колишньому виробничому приміщенні дизайн не тяжіє до присутності килимових покриттів, зайвого текстилю та декорування для зонування простору. Тут все підпорядковане функціональності та комфорту.

Простий, але місткий дерев’яний стіл на металевих ніжках та стільці відомих дизайнерів Еймс різних відтінків склали обідню групу. Присутність яскравих відтінків у меблювання привносить позитивний настрій в атмосферу столового та кухонного сегмента.

Кухонні стелажі

Частина кухонного простору представлена ​​вбудованою системою відкритих стелажів, поруч із якими успішно інтегровано побутову техніку.

Мабуть, жоден лофт не обходиться без цегляної кладки у тому чи іншому її прояві. Ось і ця квартира не стала винятком. Кухонний фартух над робочими поверхнями оформлений за допомогою фарбованої білої глянсової фарбою цегляної стіни. Вбудована система освітлення дозволяє з комфортом займатися приготуванням їжі, а потужна витяжка не дає можливості запахам поширюватися по приміщенню першого поверху.

Освітлення на вході до спальні

Тут же, на нижньому рівні, розташована одна зі спалень, простір якої об’єднує кабінет та невелику бібліотеку. Оригінальний підвісний світильник більше схожий на світлову інсталяцію зустрічає нас біля входу в кімнату.

Спальня-кабінет

Чому б не використовувати просторе приміщення спальні по максимуму і не розташувати тут міні-кабінет? Для цього достатньо лише обладнати вільні стіни відкритими полицями і придбати комфортне крісло для письмової роботи за консоллю, яка виконує роль столу.

У головних сходів

Сходами, акуратно декорованими за допомогою живих рослин у горщиках і свічок, ми потрапляємо на верхній рівень апартаментів, де на наш погляд буде ще одна спальня.

Спальня з яскравими акцентами

І знову просторе приміщення з білою обробкою стін і стелі, світлим покриттям для підлоги і яскравими акцентами в меблюванні і текстилі. Велике ліжко займає одну з ніш, оформлену за допомогою текстильних шпалер з тисненням як акцентну стіну. У другій ніші знайшов притулок яскравий диван зі смугастою оббивкою. І тут акцентом став яскравий художній твір на стіні.

Бібліотека з піаніно

Крім спальні, на верхньому рівні розташувалася бібліотека з кабінетом та зоною для творчості. Світла обробка приміщення, що вже стала звичною, була просто необхідна для кімнати з невисокими стелями і невеликою площею. Через те, що великі вікна стали джерелом природного освітлення для обох рівнів апартаментів, кінні отвори довелося закрити скляними перегородками з міркувань безпеки.

Старовинний секретер

Безліч відкритих стелажів для книг, зручні м’які меблі зі шкіряною оббивкою, зручний секретер, стилізований під старовинний – все в цьому приміщенні працює на створення зручної та комфортної обстановки для спокійного відпочинку, читання, спілкування з сім’єю або музикою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *