Сучасний дизайн каміна, їхні види
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Сучасний дизайн каміна, їхні види


Дизайн сучасних камінів

Відомо, що у світі є 3 явища, за якими можна спостерігати вічно: як тече вода, сяють зірки і як горить вогонь. Ці природні факти справді прекрасні, і з цим мало що можна порівняти. За зірками ми спостерігаємо на нічному небосхилі, вода прекрасна в руслі річки, фонтану або водоспаду. Вогнем, що горить, ми можемо насолоджуватися у своєму домашньому інтер’єрному просторі. Для цих естетичних цілей люди ще в давнину придумали каміни, що несуть не тільки естетичне задоволення, а й функціональне – зігрівають усю родину в холодну холоднечу. У сучасному світі вигадали вже інші види опалення, найбільш комфортні та економічні. Але камінний затишок все ж таки є і на сьогоднішній день, і він завойовує все більшу увагу народу. Адже якщо поширене центральне опалення зігріває наше фізичне існування, то камін зігріває душевний світ. Цей чарівний танець яскравих язичків полум’я огортає наші серця атмосферою таємничості, непередбачуваності та наповнює приміщення настроєм міфів та старовинних легенд. Вогонь каміна ніби очищає наш дух, змушуючи забути про тривоги, негаразди та турботи.

Дизайн сучасних камінівУ душі утворюється дивовижне та неповторне відчуття тепла, умиротворення, комфорту та спокою. Сидячи біля каміна, приємно сприймати легке потріскування дерев’яних полін і насолоджуватися комфортом домашнього вогнища, переважно коли за вікном біснується негода. Якщо ж встановити камін у кімнаті для сну, то ви засинати станете з величезним задоволенням, невимушено і легко. Уявіть собі тільки, що ви живете у своєму ліжку, нічна темрява огорнула ваше тіло своїм тонким синім вуаллю. А поряд з вами горить насичене полум’я каміна, яке ніби здійснює свій невпинний таємничий ритуал, огортаючи вас безтурботністю та спокоєм.

Сучасний дизайн каміна

На сьогоднішній день існує багато варіацій дизайну сучасних камінів. Перед тим як визначити свій вибір на будь-якій конкретній моделі, розпізнайте для себе функціональне призначення каміна, яке він виконуватиме у вибраному вами приміщенні. Якщо камін в інтер’єрі необхідний для тепловіддачі в приміщенні, то ретельно перегляньте найбільш вигідні для цього призначення екземпляри. Наприклад, є сучасні каміни, куди закидаєш дрова і підпалюєш ручним способом, як це демонструвалося у давнину. Дизайн сучасного подібного каміна виглядає актуально та дуже природно. Для тих, хто не хоче поратися з дровами, добре підійдуть електричні каміни сучасного стилю. Вони легкі в установці, позбавлять вас непотрібного сміття, але і зовнішній вигляд у них зовсім інший. Якщо ж вам необхідний камін тільки як елемент декору в інтер’єрі, то ви можете придбати як штучну альтернативу, так і фальшкамін. Тут основна мета полягатиме у зовнішній вигляд каміна і потрібно врахувати загальний колорит приміщення.

Дизайн сучасних камінівНайбільш основне при виборі дизайну каміна — це його поєднання із загальною ідеєю інтер’єру кімнати. Сучасні каміни в інтер’єрі є домінуючим композиційним елементом та створюють певну таємничу атмосферу серед родини. Тому важливо вибрати вдале місце для його розташування і вже потім облаштовувати решту інтер’єру. Комфортні дивани і м’які крісла якнайкраще є варіантом і підходять під «камінний» настрій. Тут ви можете сміливо зібратися з друзями, з близькими та душевно поговорити біля м’якого насиченого полум’я каміна. Або ж відпочити з книгою чи журналом, зігріваючись чарівним, неповторним камінним теплом. Важливий критерій при виборі сучасного дизайну каміна – це насамперед його безпека. Перед тим як купити цей вишуканий інтер’єрний елемент, проконсультуйтеся з професіоналами та вивчіть тип моделі досконало. Далі, камін повинен мати максимально економічну витрату паливної енергії і режим сили горіння, що регулюється, якщо йдеться про моделі електричного типу.

Матеріали для сучасних камінів

Матеріали, завдяки яким виготовляються і якими облицьовані камінні портали, повинні бути якісними, надійними, і необхідно, щоб вони в унісон гармоніювали з навколишнім інтер’єром кольорового та фактурного сприйняття. Ось найпоширеніші матеріали, які демонструються у вирішенні сучасних камінів:

 1. бетон;
 2. онікс;
 3. піщаник;
 4. керамічні плити;
 5. граніт;
 6. мармур.

Деякі конструкції в каміні можуть бути лише пофарбовані, що полегшує вагу камінного виробу та вдало підходить для невеликих кімнат та тих, хто любить простоту та мінімалістичний аскетизм в інтер’єрі.

Дизайн сучасних камінів

Види сучасних камінів

Сьогодні сучасні каміни поділяються на кілька видів, а також їх можна класифікувати на стилістичні види:

 1. Сучасний камін у стилі модерн. Ця конструкція чудово підходить для великих кам’яних будинків. У цьому дизайні використовуються поверхні різних видів: поліровані, шорсткі і гладкі.
 2. Сучасний камін у стилі Кантрі. Цей вид підходить для будинків, виготовлених з дерев’яного бруса або оциліндрованої колоди. Тут панує затишна атмосфера спокійного заміського життя, і облицювання самого каміна не виняток. Щоб максимально зануритися в тематичну атмосферу характерного Кантрі, як оздоблювальний матеріал вибирайте натуральний камінь придатний для загального інтер’єру текстурою та кольором.
 3. Сучасний камін у класичному стилі. Така конструкція чудово вписується не просто в класичний цілісний інтер’єр, а й в інтер’єр іншого типу завдяки своєму універсальному особливому дизайну. Обробіть свій камін мармуром коричневого, смарагдового або білого відтінку, залежно від загальної колірної обстановки, що склалася. Або штучно зістареним каменем, це максимально наблизить зовнішній вигляд каміна до природного складу.
 4. Сучасний камін у грецькому стилі. Камін, відкритий з усіх 4-х сторін, є не просто вишуканим характерним доповненням до інтер’єру, але також має значну опалювальну силу. Облицювання грецького каміна може бути абсолютно будь-яким, але потрібно пам’ятати, що нагромадження хаотичних оздоблювальних матеріалів веде до явного зниження тепловіддачі камінної споруди.
 5. Сучасний камін у стилі hi-tech. Такий камін призначений для сучасних інтер’єрів, облаштованих за останнім словом техніки. Для нього характерне використання вогнетривких оздоблювальних матеріалів: скло, пластик, метали.

  Дизайн сучасних камінів

Незважаючи на велике превалювання найрізноманітніших сучасних камінів, ви однозначно зможете підібрати для своєї родини найбільш підходящий, який зігріє і радуватиме довгий час своїм магічно привабливим теплом і приголомшливим виглядом.

Дизайн сучасних камінів

Дизайн сучасних камінів

Дизайн сучасних камінів

Дизайн сучасних камінів

Дизайн сучасних камінів

Дизайн сучасних камінів

Дизайн сучасних камінів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *