Декоративна цегла в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Сучасний дизайн, фото інтер’єрів Дизайн Vid


Декоративна цегла в інтер'єрі

Давно минули ті часи, коли люди намагалися змусити квартиру незручними, громіздкими речами, застелити підлогу шикарними килимами чи паласами. У той період нашого життя, за кількістю меблів та відсутністю вільного простору визначали рівень статку господаря. Нам залишається лише радіти, що ті часи залишились у минулому, а на зміну їм прийшло рішення розчистити простір. У сучасний дизайн, насамперед цінується комфорт. Більше немає необхідності тягати важкі шафи та комоди, тому що перевагу віддали легким полицям або підвісним шафам. А ви пам’ятаєте, як важко було прибратися, коли підлога була застелена килимом? Доводилося годинами, зігнувшись на три смерті, виметати цей потужний пилозбірник. З приходом пилососів у наше життя завдання не стало легшим, адже далеко не кожен агрегат здатний був обробити килим від пилу на 100%. А чого коштували зимові прогулянки сходами з важким килимом? І все для того, щоб помити його за допомогою снігу, або як говорили раніше — помити. Тепер килим залишився тільки як майданчик для ігор дітей або занять йогою дорослими.

Сучасний дизайн інтер’єру

Ергономічний підхід у сучасний дизайнУ наш час користується попитом у мешканців невеликих квартир, де постійно йде боротьба за кожен вільний метр. Люди навчилися замінювати стіни перегородками, ділити невеликий простір за допомогою модульних диванів, відмовилися від витончених величезних гардин, замінивши їх на легкі та повітряні шторки. Однак, щасливі власники величезних приміщень також все частіше вдаються до ергономічного рішення і, за допомогою дизайнерів, перетворюють свої квартири та будинки, на затишні, сучасні та комфортні інтер’єри.

сучасний дизайн в інтер'єріОкрему увагу варто приділити побутовій техніці та електроніці в сучасний дизайн, які міцно увійшли в наше життя, прагнучи полегшити наше існування та заощадити наш час. Функціональний мінімалізм у сучасному дизайні, своєю чергою, необхідно витримати у всіх прилеглих територіях. Набагато зручніше готувати та проводити на кухні час, коли там розташований необхідний мінімум предметів. Також, як і у вітальні, в якій громіздкий диван та непідйомні крісла замінили легка софа та м’які пуфи.

Сучасний дизайн фотоЩо стосується ванної кімнати, то тут, в першу чергу, необхідно встановити якісну сантехніку, адже саме у ванній, наповненій теплою водою та піною, ми звикли розслаблятися та проводити вечори. Загалом сміливо можна сказати, що тенденцією останнього року є вільні простори та мінімалізм в оформленні інтер’єру.

Сучасний дизайн вітальні

Сучасний дизайн вітальніНайчастіше, відвідуючи квартири сучасних людей, вітальні можна зустріти стандартний набір, це диван, функціональна стінка, іноді два крісла та комп’ютерний стіл. Однак нічого оригінального, відрізняється трохи лише фасон та колір, в іншому все банально та просто. Якщо ж хочете виділитися з цієї маси, варто уважніше ставитись до пропозицій сучасних дизайнерів. Якщо вітальня невелика, то можна буде розглянути повітряну стінку функціонального застосування, яка буде не лита на всю стіну, а фрагментарна, тобто кілька підвісних полиць на стінах, підставка під телевізор та кілька додаткових секцій для підлоги. Звичайно, диван та крісла по можливості, щоб розмістити гостей, а також журнальний столик.

Сучасний дизайн, фото інтер'єрів  Дизайн VidОднак дуже оригінально доповнить такий інтер’єр і камін, який можна встановити в квартирі, існує безліч варіантів, наприклад, імітація каміна, є електричні моделі, які стануть додатковим обігрівачем, інші моделі, наприклад, газу і так далі. Також, щоб не перевантажувати простір, але за необхідністю створення безлічі шаф і полиць, їх можна зробити приховані, вбудовані, тобто, збоку, здаватиметься, що це просто стіна, але від легкого торкання будуть відкриватися стулки і буде можливість доповнити їх різними речами та предметами побуту. Проте простір не буде перевантажений зайвими меблями і збереже свій простір. Якщо є вихід на балкон або лоджію, можна розглянути можливість знесення перегородки між кімнатою та лоджією для об’єднання простору. Суцільне скління, можете залишити або зробіть вітражне скління, тобто на всю стіну, а для ізоляції світла, повісьте довгі і розкішні штори.

Сучасний дизайн, фото інтер'єрів  Дизайн VidВаріантів дуже багато, сучасні матеріали та технології дозволяють зробити все, що тільки забажаєте. Головне, щоб інтер’єр вітальні в квартирі мав затишок, тепло і комфорт. В іншому, експериментуйте та досягайте неймовірних варіантів оформлення кімнати.

Сучасний дизайн, фото інтер'єрів  Дизайн Vid

Сучасний дизайн кухні

Сучасна кухня у будинку – це місце не тільки для приготування та прийому їжі, але й місце, де проводять достатньо часу, просто насолоджуючись приємним спілкуванням з близькими. Розмір при цьому не завжди є суттєвим. Навіть невеликий куточок можна перетворити на затишне та функціональне приміщення завдяки грамотному використанню наявного простору. Раціонально розмістивши робочі поверхні, а також різноманітні побутові прилади, навіть скромне за розміром приміщення буде зручним у використанні. Звісно, ​​що менше параметри, тим більше ретельне планування.

Сучасний дизайн кухніЗбільшити корисне місце можна як за рахунок перепланування приміщення, так і за рахунок правильного розміщення меблів. Навіть правильно підібрана кольорова гама обробки може змінити сприйняття. Так пастельні тони дозволять візуально розширити маленьку кухню, а темні тони підійдуть великому помешканню, зробивши його більш затишним.

Якщо кухня занадто мала, відмінним виходом із положення цілком може стати суміщення кухонного простору, наприклад, з вітальнею або балконом. Однак у цьому випадку необхідно знати, що без будь-яких наслідків можна вносити зміни тільки в стіни, що не несуть. Інакше знадобиться спеціальний дозвіл на перепланування від контролюючих органів.

Стилі в інтер’єрі кухні

Сучасне оформлення інтер'єру кухні

У стилі оформлення, а також використовуваних матеріалів немає жодних обмежень, вибір ґрунтується лише на особистих уподобаннях мешканців, їхньому способі життя. Для складання проекту майбутньої кухні, особливо за відсутності досвіду в аналогічних роботах, можна використовувати як основну ідею, що сподобалися інтер’єрні рішення у знайомих або зі знайдених фото. Це можуть бути мозаїка, штучний камінь, імітація цегли та багато іншого. Що стосується колірного рішення, то вся безліч варіантів умовно ділиться на три основні групи:
• одноколірні, коли виділяється один основний колір, в оформленні також використовуються різні відтінки (рекомендується використання не більше трьох). Уникнути створення нудного інтер’єру допоможе застосування різних фактур.
• кольорові, коли поєднуються два та більше кольори. Один із варіантів такого оформлення – контрастні кухні, коли поєднуються протилежні за спектром кольори. Поєднання чорного та білого або, як більш виграшний варіант, чорного та сріблястого є окремим випадком кольорових кухонь.
Яким би не був вибір колірного оформлення, є низка основних порад, які дозволять уникнути зайвих помилок під час здійснення дизайнерських робіт:
• Підбирати предмети меблів слід так, щоб вони були темнішими, ніж оформлення стін, але світлішими, ніж підлога;
• Завжди має бути лише один основний колір, який переважатиме в обстановці;
• Контрасти створюються за рахунок використання різноманітних деталей декору та фактур.

Сучасний дизайн спальні

Кожній людині потрібний повноцінний щоденний відпочинок. Коли людина спить, вона відновлює розумові та фізичні сили. Якість сну безпосередньо залежить від комфортності умов відпочинку, тому слід серйозно поставитися до оформлення спальні.

Сучасний дизайн спальніПри проектуванні сучасної спальної кімнати враховуються такі параметри:

Рівень шуму у приміщенні. Гуркіт міського транспорту, гучна музика у сусідів та інші джерела шуму здатні суттєво знизити якість відпочинку. Сьогодні існує величезний вибір будівельних матеріалів, які забезпечують різний рівень шумоізоляції. Як правило, для ефективної звукоізоляції потрібен професійний підхід під час проектування. В іншому випадку велика ймовірність того, що неписьменне використання матеріалів не принесе бажаного результату.

Якість вентиляції. Важливою умовою комфортності спального приміщення є постійна зміна повітря. У багатьох будинках та квартирах це вирішується просто – достатньо відкрити вікно. Проте проблема виникає, коли вікна виходять на галасливу вулицю або дорогу. Більше того, потрібно самостійно стежити, щоб температура в приміщенні залишалася оптимальною. Ідеальне вирішення такої проблеми – це встановлення у спальні кондиціонера. При правильному розташуванні він забезпечить постійний приплив свіжого повітря у приміщення та комфортну температуру. Часто, встановлюючи кондиціонер самостійно будь-де, людина не враховує особливостей руху повітряних потоків. Результат – регулярна застуда. Довірте цю відповідальну роботу спеціалістам і у Вашій спальні завжди буде свіже повітря без шкоди здоров’ю.

Естетична привабливість приміщення. Мабуть, це ключовий фактор, через який Клієнт вирішує скористатися послугами дизайнера. Сучасний ринок пропонує безліч оздоблювальних матеріалів різних кольорів та фактур. При самостійному виборі клієнти часто стикалися з тим, що матеріал, що здавався привабливим, не виглядав красиво після застосування його в оформленні. Так виходить тому, що кожен матеріал, колір, фактура має свої особливості. При виборі необхідно враховувати освітленість та розмір приміщення, інтенсивність кольору матеріалу, загальну композицію та стиль.

Сучасні тенденції у дизайні інтер’єру

Сучасний дизайн, фото інтер'єрів  Дизайн Vid

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *