Сучасні котеджі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Сучасні котеджі


Сучасні котеджі

Сучасні котеджі в архітектурі – це злиття стилю та функціональності

У дизайні та архітектурі інтер’єри сучасних котеджів істотно відрізняються від традиційних заміських будівель, де інтер’єр приміщення котеджу слідував за зовнішнім виглядом. Власне, більшість приватних котеджів проектувалося таким чином, що замовник позначав площу, підбирав зовнішні контури майбутнього котеджу, конфігурацію будівлі. Розмістити, наприклад, у котеджі розміром 12 на 12 метрів велику родину на постійне проживання.

Сучасні котеджіСьогодні, інтер’єри сучасних котеджів проектуються зовсім інакше! в сучасних котеджах нового зразка зовнішній вигляд слідує за внутрішнім наповненням інтер’єру, а практичний і функціональний інтер’єр внутрішньої обстановки задає зовнішній вигляд котеджу. При такому грамотному підході архітектор і дизайнер спочатку визначають кількість людей, котрі живуть у котеджі, їх інтереси, місця їх роботи, улюблені домашні справи, стан здоров’я, перспективи зростання сім’ї і тільки після чіткого розуміння того, хто проживатиме в котеджі і якими справами займатиметься, проектує максимально функціональне планування майбутньої будови. Після закінчення етапу узгодження із замовником планування інтер’єру, котедж набуває своїх зовнішніх обрисів. Таким чином, сучасні котеджі в стилі «нового модерну» майорять із внутрішнього простору, що й створюють новий унікальний технологічний стиль у розвитку приватного домобудівництва.

котеджі ломаючі підвалиниВідмінною рисою сучасних інтер’єрів будинків сучасного архітектури та дизайну полягає в глибокій багаторівневій інтеграції котеджу, злиття з навколишнім природним ландшафтом. Для будівництва котеджів розорювати та вирівнювати бульдозерами будмайданчик, рівняти природний рельєф, знищувати вікові дерева та покрити всю ділянку вібропресованим бетоном або тротуарною плиткою. Сучасний котедж та його інтер’єр є природним продовженням природного ландшафту. Вчитель знаменитого архітектора Френка Ллойда Райта та один із родоначальників архітектурного модерну Луїс Генрі Салліван вважав, що правильна архітектура має слідувати за ергономікою будови помноженої на вплив ландшафту та природного оточення. Основні напрямки в сучасній архітектурі та дизайні були закладені наприкінці 19 та на початку 20 століття, а широкого поширення набули з середини 20 століття, продовжуючи майоріти і сьогодні, Ви можете переконатися в цьому, переглянувши наш огляд інтер’єрів сучасних котеджів у фото.

Будинок у стилі Райта

Сучасні котеджі

Дизайн проект резиденції HOUSE BER

Сучасні котеджі

Будинок Skyhaus в Сан-Франциско

Сучасні котеджі

Сучасний особняк серед безмежної не освоєної природи в Аргентині

Сучасні котеджі

Сучасні будинок у Німеччині з використанням нових рішень та матеріалів

Сучасні котеджі

Яскраві риси мінімалізму в архітектурі сучасного особняка

Сучасні котеджі

Будинок від Stelle Lomont Rouhani Architects

Сучасні котеджі

Сучасний міський особняк у Братиславі

Сучасні котеджі

Оновлений будинок у Бельгії

Сучасні котеджі

Розкішний інтер’єр будинку De Waterkant

Сучасні котеджі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *