Сучасна вітальня
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Сучасна вітальня


Прикладом цікавого сучасного інтер’єру вітальні є виконана нами вітальня в місті Кисловодську.

При дизайнерському оформленні житла треба пам’ятати переваги членів сім’ї, а також функціональне призначення кожної кімнати — чи то бібліотека, вітальня чи спальня, має простежуватися єдність у дизайні, але й мають бути видимі відмінності.
У дизайні вітальні потрібно бути особливо уважним, тому що вітальня – основна кімната вашого житла, яку бачать ваші гості. Ідеально стане, якщо вітальня у вашій квартирі — кімната, що пов’язує всі інші, своєрідне «серце» житла. Рекомендується використовувати відкрите планування квартири, якщо є можливість заздалегідь спланувати її.
При оформленні вітальні не так важливий стиль (він може бути будь-яким класичний, бароко або мінімалізм), скільки оздоблення стін. Для оформлення сучасного інтер’єру вітальні слід вибрати пастельні штукатурки з рельєфом. Можна також застосувати комбіноване оздоблення стін – наприклад, одну зі стін оформити декоративними штукатурками, а іншу – однотонним фарбуванням. Слідкуйте, щоб основні тони збігалися. Якщо ж ви хочете використовувати в дизайні картини або інші прикраси панно, використовуйте непомітні однотонні відтінки з яскравими вкрапленнями.

Сучасна вітальня

Щоб створити відчуття ексклюзивного інтер’єру вітальні, використовуйте матеріали – дерево та камінь. Можна застосувати помірний розпис стін, щоб не дратувати гостей.

Сучасна вітальня

Колір стін може бути будь-яким – від приглушених та пастельних тонів до буйних фарб. Головне, щоби складалася загальна композиція. Виберіть основний колір і доповнюйте його відтінками, що підтримують, або зіграйте на контрастах.

Сучасна вітальня

Якщо гості приходять до вас часто, використовуйте в оформленні вітальні теплі кольори, що створюють піднесений настрій — червоний, помаранчевий, жовтий. Якщо ж у вітальні ви збираєтеся всією сім’єю, щоб відпочити, використовуйте холодні відтінки – синій, зелений, блакитний.

Сучасна вітальня

Відокремте у вітальні зону біля вікна та використовуйте її як робочу у будні дні. У маленьких квартирах кухню та вітальню часто поєднують, відгороджуючи зону для приготування їжі перегородкою або барною стійкою. Якщо планування приміщення не передбачає такого пристрою, можна виконати перепланування, видаливши внутрішні перегородки та поставивши наскрізні стелажі. Так можна не тільки пов’язати дизайн кухні та вітальні, але й візуально розширити простір квартири.

Сучасна вітальня

Сучасна вітальня

Сучасна вітальня

Сучасна вітальня

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *