Створюємо інтер'єр кухні у морському стилі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Створюємо інтер’єр кухні у морському стилі


Створюємо інтер'єр кухні у морському стилі

Сезон відпусток вже не за горами, а поки ми перебуваємо в приємному очікуванні зустрічі з південним сонцем та морським узбережжям, саме час надати інтер’єру нового звучання. Сміливо надихайтеся наведеними нижче ідеями, створюйте власні інтерпретації декорування кухонь у стилі морської романтики. Як правило, подібну стилізацію легко здійснити за допомогою правильно підібраних елементів оздоблення або аксесуарів.

Інтер'єр кухні у морському стилі

Одна з найлегших для втілення ідей переробки інтер’єру – створити нові чохли на стільці. В даному випадку вибір ліг на тканину, яка дає прямий відсилання до морської стилістики. Пошити подібні чохли можна навіть самостійно; вибирайте ту тканину, яка найкраще доповнить ваш інтер’єр, важливо також щоб вона легко стиралася.

Інтер'єр кухні у морському стилі

Зверніть увагу на бірюзовий колір, особливо актуальні цього сезону його розбілені відтінки. Ніжний, неймовірно свіжий колір, який дизайнер обрав для прикраси цієї кухні, ідеально підходить для того, щоб відтворити в інтер’єрі настрій морського узбережжя.

Інтер'єр кухні у морському стилі

Оздоблення «корабельною дошкою» найбільш характерне для зовнішніх робіт, проте дизайнери все частіше використовують цей прийом і для роботи з інтер’єрами. Це один із найефективніших способів створити морський стиль у будь-якому приміщенні.

Інтер'єр кухні у морському стилі

Додайте в інтер’єр кухні хоча б невелику деталь з ефектом, що переливається, таку, наприклад, як ця синьо-зелена мозаїка. Сяючі відтінки будуть викликати асоціації із сонячними відблисками на морській хвилі, і навіть один такий акцент здатний докорінно змінити зовнішній вигляд кімнати.

Інтер'єр кухні у морському стилі

Пофарбована в білий колір підлога – це прямий посилання на морську тематику, адже саме в білий колір часто фарбують підлогове покриття як на яхтах, так і в прибережних будиночках. Чому б не скористатися цим нескладним у втіленні прийомом, тим більше якщо підлога у вашій кухні вже давно вимагає оновлення?

Інтер'єр кухні у морському стилі

Розбавте інтер’єр кухні аксесуарами, виготовленими з полотняної тканини, цей матеріал часто використовується при створенні морського стилю. Однак, враховуючи, що ми в даному випадку маємо справу з кухнею, набагато практичніше використовуватиме не саму тканину, а нетканий матеріал, що її імітує.

Подивіться ще один цікавий дизайнерський прийом, вдало використаний у цьому інтер’єрі. Стільці, пофарбовані контрастно, дають посилання на забарвлення морських прапорів, що посилює стильову спрямованість дизайну. Втілити цей прийом у життя нескладно, можна навіть акуратно пофарбувати предмети меблів самостійно.

Інтер'єр кухні у морському стилі

Витончені ротангові стільці як жоден інший предмет меблів нагадують про повільні сніданки в прибережних вуличних кафе. Сміливо беріть цей факт на озброєння та придбайте зручні плетені стільці для вашої кухні.

Темно-синій колір поряд з білим має пряме відношення до морського стилю, тому обов’язково використовуйте його хоча б у невеликих елементах декору (проте, навіть будучи використаним у великих обсягах, цей благородний відтінок не робить інтер’єр похмурим та «важким»).

Інтер'єр кухні у морському стилі

В інтер’єрі цієї кухні використано відразу кілька дизайнерських прийомів, характерних для оздоблення та декорування яхт. Корабельна дошка, спеціально підібрана фурнітура, велика кількість білого кольору і глибокий синій, що його відтіняє.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *