Стильний інтер'єр сучасної кухні  Цікаві ідеї дизайну на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Стильний інтер’єр сучасної кухні Цікаві ідеї дизайну на фото


Кухня – це та частина квартири чи будинку, де зручність та функціональність є найважливішими компонентами. І якщо саме ці параметри вам найбільш необхідні, то, можна сказати, питання зі стилем кухні вирішене. Чому? А тому, що сучасний стиль характеризується саме зручністю, функціональністю та комфортом. Всі меблі повинні бути підібрані з однією метою — максимум користі. До того ж, її не повинно бути багато. Адже в основі сучасного стилю лежить мінімалізм – якнайменше зайвих деталей, форми прості та чіткі.

Мінімалізм у сучасній кухні

Необхідно ретельно продумати розташування меблів, обідньої зони, миття, побутової техніки, газової плити тощо.

Функціональний інтер'єр сучасної кухні

Особливості кухні у сучасному стилі

Сучасний стиль на кухні підкреслює самодостатність, акуратність та гарний смак. Сучасну техніку необов’язково ховати, навпаки вона буде гідністю вашої кухні.

Сучасна кухня на фото

Сучасний стиль є найпоширенішим останнім часом, він досить простий та елегантний. Ви можете поєднувати у своїй кухні в сучасному стилі елементи, які є неприйнятними для інших стилів, головне – це простота та чіткі лінії. Або, наприклад, додати елементи будь-якого іншого стилю. Цим і характерний сучасний стиль — він багатоликий, різноманітний і унікальний. Тут можна втілювати будь-які свої ідеї, фантазії та бажання, поєднати найнеймовірніші деталі та отримати неповторний інтер’єр та дизайн.

Неповторний дизайн та інтер'єр сучасної кухні Кухня у сучасному стилі

Невелика кухня у сучасному стилі

Оскільки сучасний стиль має на увазі мінімалізм, то ви можете вибрати його і для кухні маленького або навіть невеликого розміру. До того ж є кілька порад, як зробити так, щоб приміщення візуально виглядало просторим. Найперше, що вам допоможе – це світлі тони стін, це можуть бути світлі шпалери, плитка. Стеля також краще зробити світлим. Взагалі, сучасний стиль не любить колірну різноманітність, достатньо буде двох-трьох відтінків, можна розбавити їх не дуже яскравими акцентами.

Невелика кухня у сучасному стилі

Темні меблі не дуже підходять для маленьких кухонь, а ось світла чудово буде виглядати, так як вона також візуально збільшить приміщення. Розставити меблі треба так, щоб всі дверцята вільно відкривалися. Щоб уникнути завантаженості вашої невеликої кухні, варто віддати перевагу навісним шафкам зі скляними дверцятами. Скло саме по собі створює легку, повітряну та простору атмосферу. До цього можна додати велике вікно, через яке кухня наповнюватиметься денним світлом. Саме тому фіранки краще вибирати легкі, струмені, короткі. Для ще більшого відчуття простору обійдіть взагалі без фіранок. Але якщо вам іноді все ж таки необхідно закривати вікно, повісьте жалюзі або ролети.

Матеріали для кухні у сучасному стилі

Так як кухня у нас сучасна, то і матеріали для неї будуть такими ж, благо вибір великий. До них належать: метал, дерево, пластик, гіпс, скло. Та й, напевно, будь-який матеріал підійде для кухні в сучасному стилі, тут немає обмежень, ви можете поєднувати різні матеріали, головне щоб було красиво і подобалося вам.

Наприклад, дерев’яна кухня відноситься до різних стилів минулих епох, але в поєднанні з сучасними матеріалами та оздобленням, а також з побутовою технікою виходить стиль сучасності. До того ж дерево наповнить кухню затишком, теплом і створить як би живу атмосферу.

Дерево в сучасній кухні Дерево в інтер'єрі сучасної кухні Сучасна кухня з дерева

Додамо в такий інтер’єр метал і ситуація заграє зовсім по-іншому. До затишку та комфорту додасться строгість, витонченість та якийсь шик. Виглядає це приголомшливо.

Метал у сучасній кухні

Скло будь-якому приміщенню надає легкості, легкості та грації. Кухня не є винятком. Скло наповнить вашу кухню в сучасному стилі простором та світлом. Зробіть велике вікно та зануріть кімнату в потоки сонячного світла. До того ж це корисно та зручно для готування. А якщо робоча зона та раковина будуть розташовані біля вікна, то готувати та мити посуд буде одне задоволення. Зі скла можуть бути дверцята шафок, люстра або додаткові. світильники.

Скло у сучасній кухні Велике вікно у сучасній кухні

Для підлоги добре підійдуть: ковролін, ламінат, паркетнавіть плитка або дерево можуть бути на вашій сучасній кухні, просто в удосконаленому вигляді.

Підлога кухні в сучасному стилі

Колірне рішення для кухні у сучасному стилі

У кожної людини є свої переваги щодо кольору, але якщо ви хочете все ж таки дотримуватися сучасного стилю, то вибирайте для своєї кухні більш менш світлі відтінки, до того ж вони сприяють хорошому апетиту. Недоречними тут будуть яскраві та соковиті кольори, а також велика їх кількість. Виберіть, наприклад, один колір та пограйте з його відтінками.

Колірні відтінки в сучасній кухні Колірне рішення у сучасній кухні

Або розбавте інтер’єр кількома акцентами.

Яскраві акценти у сучасній кухні Світлі тони кухні з яскравими акцентами

Сучасна кухня, поєднана з вітальнею (їдальнею)

Поєднати кухню з вітальнею або їдальні – це дуже сучасно та зручно. Особливо це доречно, якщо ці кімнати невеликі, або кухня маленька, а вітальня велика і навпаки. Дизайн та інтер’єр можна зробити загальним.

Сучасна кухня, поєднана з вітальнею

Або різним, поділеним на зони. Наприклад, зонування за допомогою світла.

Світлове зонування кухні, поєднаної з вітальнею

Різний матеріал для підлоги також добре поділяє приміщення на зони.

Ще один варіант зонування

Барна стійка в інтер’єрі сучасної кухні

Ще однією характерною рисою сучасного стилю кухні є барна стійка. Вона може мати своє пряме призначення або бути додатковим робочим простором. Добре доповнюється такий пристрій стільцями по периметру. Це дуже зручно для перекушування, для легкого, швидкого чаю. Коли ви готуєте, ваші члени сім’ї або гості, щоб не заважати вам, можуть розташуватися біля барної стійки і розмовляти з вами.

Барна стійка в інтер'єрі сучасної кухні Барна стійка на фото Барна стійка, як робочий простір Барна стійка на кухні в сучасному стилі Сучасна кухня з барною стійкою

Одну стінку барної стійки можна обладнати додатковими поличками, наприклад, для посуду – зручно та практично.

Функціональність барної стійки

Декор та аксесуари кухні в сучасному стилі

Прикрашати свою сучасну кухню можна по-різному, але у помірних кількостях. Звичайно ж, квіти в будь-якому приміщенні, і в кухні теж виглядають чудово, додаючи свіжості та жвавості в обстановку, вони вносять затишок та розслабленість.

Квіти в інтер'єрі сучасної кухні Квіти в інтер'єрі Кольори, як чудовий декор

Можна повісити пару картинце розбавить інтер’єр. Але не слід забувати, що сучасний стиль не любить надмірностей.

Гарний, затишний інтер'єр та дизайн сучасної кухні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *