Стильний інтер'єр кухні з вікном
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Стильний інтер’єр кухні з вікном


Вікно потрібно на кухні так само, як і в будь-якому іншому приміщенні, т.к. освітлення сонячним світлом відіграє важливу роль в оформленні будь-якої кімнати. Природні сонячні промені проникають у приміщення і розсіюються, що робить кухню більш живою та теплою. Що стосується дизайну, то в переважній більшості випадків він зводиться до того, що біля вікна знаходиться або стіл, або мийка.

Красива світла кутова кухня з вікнамиПростора кухня з розташуванням мийки біля вікнаЕфектна кухня з арочним вікномДизайн кухні з гарнітуром вздовж вікна

Якщо кухня маленька

Дизайн інтер’єру кухні з вікном може бути найрізноманітнішим, дивлячись як розташоване вікно, а також які розміри має сама кухня. Найбільш ефектний і стильний варіант – розмістити кухню вздовж вікна і тим самим зробити її гармонійнішою, проте, в Росії поки цей спосіб широко не застосовується, хоча є дуже функціональним, адже таким чином використовуються додаткові квадратні метри. Особливо гарний цей варіант для кухонь, що мають маленьку площунавіть якщо вона становить шість – сім квадратних метрів. У цьому випадку вікно буде її основною перевагою. Розширити стільницю та збільшити робочу зону можна за рахунок підвіконня. При такому варіанті не нудно займатиметься приготуванням їжі, поглядаючи при цьому у вікно, а не упираючись поглядом у глуху стіну.

Вмемто підвіконня стільниця на кухні з вікномДизайн просторої кухні з мийкою біля вікна

У сучасних будівлях часто зустрічаються вагоноподібні вузькі кухні, в яких єдиним правильним рішенням є розміщення кухонного гарнітура вздовж вікна. Дизайн знову ж таки може бути різним. Наприклад, не менш ефектно виглядає розташування раковини під вікном. До того ж вона чудово замаскує батареї. До речі, щодо батарей. Існує кілька способів їх маскування:

  • перший спосіб — це відмовитися від них зовсім і зробити тепла підлога, Розмістивши біля вікна барну стійку, яка буде там дуже доречна;
  • другий спосіб пропонує перемістити батареї до іншої стіни, будучи дуже витратним, але це варте того, т.к. вивільнене місце можна дуже вміло обіграти;
  • третій спосіб — це те, про що вже говорилося, а саме — розмістити раковину прямо під вікном, а батареї сховати в ящик, в даному випадку знадобиться перенесення комунікацій, але для фахівця це не складе проблеми;
  • четвертий спосіб має на увазі знесення частини стіни для того, щоб батарею просто втопити

Також слід пам’ятати про те, що як декор малогабаритних кухонь з розміщенням мийки під вікном можна застосувати хіба що тільки кімнатні квіти, жалюзі або короткі штори. Решта буде виглядати нагромадженням інтер’єру.

Якщо кухня з двома та більше вікнами

Дизайн кухні з наявністю двох вікон може бути різним. Найбільш стильним і сучасним рішенням у дизайнерів вважається залишити вікна без будь-якої обробки, а лише вибрати яскраві рами. Хоча, можна застосувати римські штори, які легко піднімаються, тим самим роблячи кімнату надзвичайно світлою. А якщо з простором взагалі немає проблем і це приватна оселя, де кухня має два або навіть три вікна, то можна сміливо собі дозволити оформити приміщення за допомогою великих декоративних штор.

Дизайн кухні з двома вікнамиЕфектна кухня з двома вікнами на одній стороніСвітла класична кухня з вікнамиЕфектна вузька кухня з вікнамиНадзвичайно красива біла кухня з вікнами

Оскільки два вікна буквально з’їдають чималу частину простору, його дизайн слід використовувати максимально. Відмінним варіантом послужать високі стовпчики, які можна зробити навіть до стелі і в яких поміститься безліч потрібних речей, у тому числі і побутова техніка. Якщо стелі високі, можна використовувати невелику глибину антресолі.

Дизайн кухні з мийкою біля вікна та шафками до стовпа.

Якщо кухня кутова з вікном

Якщо грамотно підійти до оформлення такої кухні, можна досягти ефекту візуального збільшення простору. Особливо якщо приміщення має нестандартну форму, при якій довжина значно перевищує ширину. При такому розкладі також доречна мийка біля вікна, що маскує батареї.

Якщо вікна кутової кухні розташовані на різних стінах, то між ними утворюється кут, в якому можна чудово розмістити невелику кутову шафку. А можна, наприклад, розташувати тут плазмову панель телевізора або просто зробити відкриті полиці.

Кутова кухня з вікнами на різних стінахОригінальний дизайн кутової кухні з вікнами на різних стінахДуже гарна кутова кухня з вікнами на різних стінах

Все більшою популярністю стали користуватися кухонні гарнітури, які змінюють радіус, що дозволяє робити окремі зони більшої глибини.

Кутова кухня – оптимальне рішення для маленьких приміщень, наприклад, для таких, як хрущовках. До того ж, гарнітур кутової форми сприяє створенню робочого трикутника, в якому полягає все необхідне і необхідне для домашніх справ, а саме, раковина та варильна панель – все, що завжди має бути в зоні доступу. А якщо встановити меблі біля вікна, то це буде найоптимальнішим рішенням. Для того, щоб кухонний гарнітур найкраще вписався в інтер’єр, доцільним буде виготовити його на замовлення, відповідно до вашого інтер’єру. Як матеріал зазвичай використовується натуральне дерево, а також пластик, МДФ або ДСП. Дерев’яні конструкції дуже респектабельно і благородно виглядають і є особливо дорогими. Найчастіше не менш ефектні і глянсові або дзеркальні поверхні або просто світлі предмети меблів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *