Стильний інтер'єр домашнього офісу  Ідеї ​​з дизайну робочого місця
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Стильний інтер’єр домашнього офісу Ідеї ​​з дизайну робочого місця


Що можна сказати про роботу вдома? Звичайно, дуже важливе приміщення. Безумовно, можна взяти свій ноутбук (якщо є) і сісти в кухні або розташуватися в спальні. Але набагато зручніше та функціональніше працювати у спеціально організованій для цього кімнаті. Тому останнім часом став популярним домашній кабінет.

Варіант домашнього кабінету Інтер'єр домашнього кабінету Домашній кабінет на фото

Звичайно, можна часто почути, що роботу не варто приносити додому, там треба відпочивати та приділяти час сім’ї чи собі. Це безперечно і правильно, не варто постійно віддавати роботі. Але ми живемо у такий час, що працювати доводиться багато, причому не лише чоловікам, а й жінкам. Наприклад, якщо у вас немає родини, то ви спокійнісінько можете працювати вдома у своєму домашньому кабінеті, приймати там гостей, вести переговори тощо. А якщо у вас сім’я, то і тут можна знайти час для роботи. Наприклад, діти в садочку, у школі, на прогулянці, у бабусі і так далі, тоді ви не працюєте на шкоду сім’ї, а просто приділяєте їй вільний час.

Яскравий домашній кабінет Суворість домашнього кабінету Затишний домашній кабінет

Ну а якщо вся сім’я вдома, сидить за обідом чи вечерею на кухні чи у вітальні дивиться телевізор, а вам необхідно прийняти важливого гостя та провести термінові переговори, хай навіть по скайпу, то це буде дуже незручно. І ось замість того, щоб вести гостя у кухню чи вітальню чи самому з комп’ютером там намагатися трохи попрацювати, чи не краще усамітнитися у домашньому кабінеті та спокійно попрацювати, а потім вирушити насолоджуватися суспільством своїх близьких. До того ж є велика перевага роботи в домашньому кабінеті — попрацювавши, вам не треба їхати додому, ви просто перейдете з однієї кімнати в іншу вдома.

Ще один важливий момент щодо свого домашнього кабінету — працюючи там, ви можете повністю сконцентруватися на тому, що робите, чого у вас ніяк не вийде у галасливій вітальні, кухні, куди все одно хтось заходитиме і заважатиме вам. А що щодо спальні? Адже там теж можна було б побути одному і зосередитися на роботі. Загалом, так, але ситуація там неробоча, меблі не відповідні, вони призначені для сну, а не для зручної роботи. Тому обладнавши спеціальний кабінет, ви зможете набагато швидше впоратися з наміченою роботою та піти до сім’ї.

Найчастіше інтер’єр та дизайн домашнього кабінету виражені класичним стилем та стриманістю, повністю передаючи робочий дух. Втім, це не принципово, адже якщо ваша робота творча, а ви особистість неординарна, то облаштовуйте свій робочий простір на свій смак, хай навіть ексцентрично чи химерно.

Ні для кого не секрет, що в наш час панує рівність статей. Працюють не тільки чоловіки, а й жінки, яким теж може бути потрібний домашній кабінет. Тому стильова спрямованість може бути різною, орієнтованою і на чоловіче, і жіноче початок. Але все гаразд. Для початку поговоримо про те, що має бути у будь-якому домашньому кабінеті.

Фото домашнього кабінету Гостинний домашній кабінет Приємний інтер'єр домашнього кабінету

Інтер’єр домашнього кабінету

  • Письмовий стіл – є, по праву, найважливішим предметом інтер’єру у цьому приміщенні. Він повинен бути зручним і функціональним, мати безліч ящиків для зберігання важливих паперів та канцелярського приладдя.

Стіл в інтер'єрі домашнього кабінету

  • Зручне крісло. Його варто замовляти під себе так, щоб вам у ньому було комфортно і м’яко. Часто вибирають шкіряні крісла, або з вовняною оббивкою.

Зручне крісло домашнього кабінету

  • Правильне освітлення. Щоб не зіпсувати зір, дивлячись на монітор комп’ютера або читаючи багато паперів, необхідно, щоб у домашньому кабінеті було гарне освітлення. Ідеальним варіантом буде розташування столу біля вікна, оскільки денне світло найсприятливіше. Додатково необхідно встановити світлові джерела не тільки на стелі у вигляді люстри, а й настільна лампа — Для роботи світла потрібно багато.

Природне освітлення для домашнього кабінету Гарне освітлення кабінету Правильне освітлення у кабінеті

  • Стелажі. Це, звичайно, необов’язковий атрибут інтер’єру, але бажаний. Так як на стелажах чудово почуваються великі робочі папки з документами або книги, і знаходити необхідні буде дуже зручно.

Стелаж у кабінеті

Також можна на стелажі ставити ваші грамоти чи нагороди, якщо їх ще немає, обов’язково з’являться. Різні бізнес — сувеніри теж добре виглядатимуть тут.

  • Крісла для гостей. Можливо, що до вас до кабінету не дуже часто заходять гості, але все ж таки іноді це буде відбуватися і, природно, їм дуже незручно буде спілкуватися з вами, стоячи. Тому підберіть кілька крісел у тон всьому інтер’єру, можна навіть м’які чи диван.

Крісла для гостей у кабінеті Гостьові крісла у домашньому кабінеті

Насправді, ви можете поставити в свій домашній кабінет абсолютно будь-які меблі, які вам там знадобляться, це може бути і диван, і телевізор, і бар і багато іншого.

Диван в інтер'єрі домашнього кабінету

Вибір інтер’єру безпосередньо залежить від того, для чого ви використовуватимете це приміщення. Або це буде лише робоча зона, або домашня бібліотека, зона улюбленого хобі, куточок творчості. Знаючи конкретний напрямок, ви легко підберете під нього інтер’єр та дизайн.

Щодо стильової сторони кабінету, то варіантів багато. Як уже говорилося вище, для чоловіків та жінок існують різні стильові оформлення.

Чоловічий кабінет

Оскільки все-таки частіше в кабінетах працюють чоловіки, почнемо ми з чоловічого кабінету. Тут все, звичайно, залежатиме від характеру чоловіка, від його індивідуального смаку та від виду роботи, якою він займається. Для свого комфорту та самовираження, ви можете звернути увагу на розкішну класику, мінімалістський хай текможе, брутальний кантрі.

Щодо оббивки меблів можна орієнтуватися на одяг, який носить чоловік. Якщо ви ділова людина, любите строгі костюми однотонні або, наприклад, зі смужкою або кліткою, то можете застосувати те саме і для оббивки ваших меблів, тоді вона повністю відображатиме ваш характер. Матеріал для стін може бути будь-який, а ось колір краще вибирати пісочний, грифельний, цегляний.

Як правильно оформити вікна чоловічого кабінету, ми вам зараз підкажемо. Ви можете вибрати для себе дерев’яні жалюзі, рулонні штори або просто фіранки із щільної матерії. Колір підберіть під відтінок стін, щоб вони майже зливалися, кидкість тут недоречна. Все це характеризує справжнього чоловіка та сприяє його творчому та робочому самовираженню.

Чоловічий домашній кабінет Домашній кабінет для чоловіків Приємний інтер'єр чоловічого кабінету Інтер'єр чоловічого кабінету на фото

Жіночий кабінет

Для стильової основи жінки можуть вибрати на свій смак і класику, і хай-тек, і модерн і будь-який інший стиль. Просто тут замість чоловічої строгості можуть панувати і легкі, світлі і ніжні тони. Навіть якщо ви ділова жінка вам не завадять нотки романтики. Колір стін та меблів можете вибрати білий, блакитний, зелений, бежевий, червоний або бордовий, і навіть рожевий – це в жодному разі не зменшить ваш діловий статус. Для вікон теж підійдуть і жалюзі, і щільні штори, тільки їх вже можна розбавляти якимись оборками, милими аксесуарами. Як декор можна використовувати цікаві статуетки, картини та композиції з квітів.

Бордо в жіночому кабінеті 5_min Елегантний інтер'єр жіночого кабінету Романтика у жіночому кабінеті Милий інтер'єр жіночого кабінету

Щоб облаштувати інтер’єр та дизайн свого домашнього кабінету, потрібно все ретельно продумати, тому що вам необхідно не лише створити правильну робочу атмосферу, але й забезпечити гармонію з рештою кімнат вашого будинку чи квартири.

Оригінальність в інтер'єрі домашнього кабінету Простота та легкість домашнього кабінету Інтер'єр домашнього кабінету на фото

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *