стильний дизайн заміських дерев'яних будинків
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

стильний дизайн заміських дерев’яних будинків


Прагнення людей максимально відійти від міського суєтного життя зробило модним будівництво будинків з природних матеріалів або їх імітації. Особливою популярністю користуються конструкції із бруса. Щоб придбати якісний, надійний і зручний будинок з бруса, потрібно врахувати безліч факторів. Матеріалом для будівництва будівлі може стати оциліндрована колода, профільований або непрофільований брус, клеєний брус. Одним із критеріїв вибору може стати час, який піде на повну підготовку будинку до оздоблювальних робіт. Найшвидше розпочати роботу з інтер’єром дозволяє клеєний брус, тому що йому не потрібен час для усадки. Цей матеріал виділяється і за зовнішніми ознаками. При цьому значним недоліком може стати більша вартість матеріалу.

Найдоступнішим за ціною є непрофесійний брус. Різницю в ціні компенсує необхідність обробки стін, виготовлених з цього матеріалу.

Коридор будинку з бруса

Інтер’єр у приміщеннях із клеєного бруса хтось може вважати одноманітним. Пов’язано це з тим, що необроблені стіни завжди виглядатимуть однаково та зобов’язуватимуть власника такого будинку відповідно добирати обстановку. Але дизайнери не вважають це недоліком, тим більше, що природний вигляд і природність завжди залишаються в моді.

Незважаючи на обмежені можливості вибору інтер’єру, будівлі з бруса можна оформляти в декількох стилях:

Незвичайними елементами таких стилів можуть стати архітектурні вишукування у вигляді ретельно оброблених торців брусів. Або камін, як центральна деталь у вітальні. Лаковані стелі в такому будинку виглядають гармонійно, на відміну від стелі міської квартири. Також прийомами декорування, що підходять для будинків з бруса, вважаються кераміка, камінь, сходи та інші вироби з кованого металу.

Вибираючи для оздоблення будинку конкретний стиль, необхідно дотримуватись його особливостей. Так до скандинавського стилю відноситься оздоблення в мінімалістичному стиль з практичним призначенням. Якщо передбачено покриття для стін, то матеріалом вибирається вагонка. Кольори мають бути натуральними – білий, бежеві або світло-сірі. Краще, якщо це буде побілка або штукатурка. Лакований паркет або дошка для підлоги стануть прекрасним доповненням для такого стилю. Мебліровка не повинна справляти враження обтяження. Повітряна плетені меблі та дерев’яні столи практично та красиво доповнять картину. Для декорування можна використовувати елементи в стилі авангард.

Стиль шале сягає корінням в Альпи. Внутрішнє оздоблення кімнат витримане в дусі будинку простого пастуха та оформлене дерев’яними та кам’яними елементами. На стінах, крім штукатурки або побілки, можуть бути оброблені дошки. Як підлогове покриття використовується дерев’яний масив, просочений морилкою. Стельові балки з бруса в такому приміщенні мають декоративний характер, їх не потрібно закривати. Невід’ємною частиною вітальні у такому будинку буде камін. Бажано, щоб він мав не лише декоративний характер. Доповнити інтер’єр можна простими меблями великих розмірів. Вона має бути максимально простою і, можливо, мати сліди потертості.

Затишна вітальня з каміном

Для оформлення приміщення в англійському стилі необхідно дотримуватись елегантних деталей. У такому інтер’єрі використовуються цінні породи дерева або їхня імітація. Це може бути морений дуб, червоне та рожеве дерево, горіх. Таке оздоблення забезпечить приміщенню необхідний затишок та теплоту. Стелі та підлога повинні бути темними. М’які та округлі лінії меблів додадуть приміщенню англійського спокою та розміреності. Килим на підлозі може стати центральним елементом. Камін, картини на стінах та масивні дубові карнизи доповнюватимуть загальний настрій.

Спальня з великим ліжком та класичною люстрою

Будинки з бруса найбільше асоціюються зі зрубом, тому російський стиль в інтер’єрі гармонійно поєднуватиметься з самою будовою. Простота та масивність елементів властива сільському стилю. Серед меблів мають бути комоди, лавки, скрині. Обов’язковим декором стануть різьблені віконниці на вікнах. Масивні дошки на підлозі та необроблені дерев’яні стіни повинні залишатися натуральними кольорами. Оригінальним елементом може стати камін у формі російської печі. Його можна прикрасити у стилі «гжель» чи «хохлому». Меблі повинні бути позбавлені навіть натяку на сучасність. Насамперед це відбивається на матеріалах для її виготовлення. Грубо оброблене дерево у цьому випадку стане найкращим варіантом. Текстиль чудово доповнить загальну картину: серветки, вишиті рушники, хустки, ковдри та багато іншого. Почесне місце на столі може зайняти самовар. Розпис та різьблення по дереву – це чудовий спосіб підкреслити вибраний стиль та додати приміщенню індивідуальності. Тим більше, що сучасні можливості цих технік безмежні.

Відштукатурені стіни властиві класичному стилю. Колір стінок може бути насиченим. Замість штукатурки підійде тканина для оббивки. Біла стеля та лакована паркетна підлога теж є типовими ознаками такого стилю. Велика кількість текстилю і драпіровок створять відчуття витонченості і шику, властивого стилю. Дорогі меблі у вензелях та з гнутими ніжками повинні носити наліт антикварності. Позолочена фурнітура говорить про її велику вартість. Крім цього в інтер’єрі можуть бути кришталь, барельєфи, картини в позолочених рамах і годинник на стінах.

Сучасний стиль інтер’єру характеризується мінімальним використанням кольорів, трохи більше трьох. Мінімалізм і тут зберігає свої основні ознаки – практичність та функціональність. Прості лінії в обстановці та відсутність аксесуарів, хромовані металеві поверхні та скло – все це характеризує сучасний стиль внутрішнього оздоблення кімнати.

Інтер’єр, стилізований за будь-яким принципом, має бути функціональним та зручним для життя. Велика кількість марних елементів не зробить кімнату красивішою, а лише створить відчуття захаращеності і буде зайвою витрачанням грошей.

Практичність має виражатися у всьому. Елементи конструкції у вигляді балок допоможуть при розведення електрики. Розетки на відкритій терасі можна оформити привабливими шторками, які захистять їх від вологи та запилення. Несучі балки конструкції можуть виступати як декоративні елементи.

Система опалення має бути продумана та встановлена ​​ще до завершення оздоблювальних робіт. Радіатори біля вікон виконують функцію теплової завіси. Крім цього їх можна заховати у дерев’яні короби, що мають практичну та декоративну функції.

Бажано, щоб усі підводки в приміщенні, газ, вода, світло були зроблені під конкретний набір меблів. Цю роботу краще доручить дизайнеру. Тоді жодна труба чи провід не траплятимуться на очі, псуючи своїм виглядом вишуканий інтер’єр.

Різноманітність стилів та відтінків сантехніки дозволить і в санвузлі дотримуватись обраного стилю.

Щоб вибраний для будівництва будинку матеріал довго збереже привабливий зовнішній вигляд та властивості, необхідно регулярно проводити деякі процедури. Ретельне шліфування та покриття лаком стін у приміщенні та поза ним збережуть дерево від проникнення всередину ваги. Для цього використовується спеціалізована техніка та високоякісні засоби обробки:

  • ґрунтовка;
  • безбарвний лак;
  • штукатурка;
  • каска;
  • різні протипожежні та протигрибкові просочення.

Для найкращого прояву та збереження текстури бруса процес шліфування та обробки складами проводиться мінімум три рази. Тільки такий товстий шар покриття здатний захистити дерево від зовнішніх факторів деструктивних. При виборі складів для фінішної обробки потрібно переконатися, що отримане покриття достатньо пропускатиме повітря. Про це можна дізнатися з опису товару чи інструкції щодо нього.

Якщо кінцевою метою оформлення такого будинку є збереження його екологічності, матеріали для обробки не повинні бути синтетичними. Лінолеум та вінілові шпалери використовувати не варто. Дотримуючись цих нескладних рекомендацій можна придбати чудове місце для проживання або проведення вільного часу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *