Стильний дизайн проект двоповерхового будинку у світлих тонах
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Стильний дизайн проект двоповерхового будинку у світлих тонах


Пропонуємо до вашої уваги дизайн-проект будинку з оригінальною архітектурою. Приватне домоволодіння перебуває у Швеції та не дивно, що основи скандинавського стилю наклали відбиток на його оформлення. Додавши до стилістики Північної Європи небагато сучасності та навіть поп-арту, дизайнери та домовласники отримали нетривіальний підхід до використання складної за конструкцією будівлі у створенні затишного та функціонального житла.

Почнемо нашу невелику екскурсію інтер’єром шведського будинку з передпокою. Вже з перших кроків стає зрозуміло, що апартаменти мають дуже непросту архітектуру. Безліч різних виступів і скосів, ніш і закутків створюють з одного боку складне для оздоблення та облаштування приміщення, а з іншого — можливість для команди дизайнерів, спільно з власниками будинку, створити унікальний проект.

Передпокій шведського будинку

У першому просторому приміщенні приватного будинку знаходиться вітальня, поєднана зі їдальнею та кухнею за допомогою відкритого планування. У всіх функціональних зонах використаний один підхід до обробки поверхонь – на білому тлі контрастом виступають темні елементи архітектури будівлі – балки та перекриття. Використання необлицьованої цегляної кладки як акцентні поверхні допомогло привнести в образ приміщення не тільки різноманітність, а й нотки індустріальності.

Інтер'єр приміщення з відкритим плануванням

Зона відпочинку вітальнею розташувалася в затишному куточку. Місткий диван кутової модифікації став ідеальним предметом меблів для розміщення максимально можливої ​​кількості домочадців та їх гостей на невеликому шматку простору першого поверху. І затишне підсвічування, і витончений кавовий столик, і зручний пуф-підставка, і торшер для підлоги у вигляді офісної лампи – все в цьому сегменті житла підібрано з точки зору гармонійного поєднання практичності із зовнішньою привабливістю.

Дизайн вітальні

Біле оздоблення, темні балки та сірі відтінки, як посередники між цими контрастними поєднаннями. Використання сірого кольору та його відтінків як буфер завжди привносить деяку стриманість в інтер’єр приміщення, «згладжує кути» і утихомирює.

Інтер'єр вітальні

Поруч із вітальнею знаходиться їдальня, яка плавно переходить у кухонну зону. Обідня група від відомих дизайнерів вже стає класикою для сучасного європейського та американського житла. Місткий обідній стіл із білою овальною стільницею та зручні пластикові стільці на дерев’яних ніжках склали неймовірно гармонійний та практичний союз. Зона їдальні виділена не лише індивідуальним підсвічуванням у вигляді підвісних світильників, але й строкатим килимовим покриттям, яке може вільно символізувати скандинавський стиль у сучасному житлі.

Їдальня зона

Приміщення має складну трапецієподібну форму, що, безумовно, позначається не тільки на виборі компонування меблів, а й оздоблення для створення гармонійної атмосфери, без уваги до непростої архітектури будівлі. Білий фон у цьому випадку – найкращих із можливих варіантів не лише через свої здібності візуально розширювати простір, а й властивості приховувати (або не акцентувати увагу) на складносурядних архітектурних особливостях приміщення.

Оригінальна архітектура будівлі

Кухонна та їдальня хони мають достатню кількість корисного простору, щоб розмістити достатню кількість систем зберігання, робочих поверхонь та побутової техніки. Але і в цій зоні форму приміщення не можна назвати «правильною» — всілякі скоси та виступи вносять свої корективи у формування меблевого гарнітуру. Кутове компонування кухонних шаф з розташуванням верхнього ярусу лише з одного боку стало оптимальним варіантом облаштування практичного, ергономічного та зовні привабливого функціонального сегменту житла.

Кухонний простір

Тут же на першому поверсі знаходиться спальня з гарним арочним вікном та незвичайною формою самого приміщення. Тільки біле оздоблення стін змогло гідно піднести всі нюанси оригінальної споруди. Простір спальні невеликий, але його вистачило на облаштування не тільки спального місця, але й величезної системи зберігання у вигляді шафи-купе із дзеркальними дверцятами, які візуально позбавляють кімнату кордонів, збільшуючи скромний простір.

Спальня на першому поверсі

На білому тлі оздоблення настінний декор виглядає особливо виразно. У шведському будинку декоруванню відведено особливе місце – оригінальні художні роботи, фото та постери у стилі поп-арт не просто прикрашають кімнати, а привносять зовсім іншу естетику до інтер’єру приміщень.

Настінний декор - особливість дизайну

Але не лише настінний декор став візитівкою інтер’єру всього будинку. Живі рослини зустрічаються буквально у всіх кімнатах шведського будинку, і в цьому проглядається не лише любов до природи, а й дотримання традицій скандинавського стилю оформлення простору.

Оригінальне оформлення

Оригінальне оформлення арочного вікна робить дизайн всієї кімнати унікальним. Шведські апартаменти відносяться до того виду дизайн-проектів, коли складні особливості архітектури стають родзинками будівлі, що називається вишнею на торті.

Незвичайне аркове вікно

Друга спальня, розрахована на одну людину, займає кімнату з меншою площею. Дуже великий скіс стелі накладає особливий відбиток на спосіб розміщення меблів у цій кімнаті для сну та відпочинку. Але при цьому простір виглядає дуже затишним – не лише спальне місце, але й усі необхідні аксесуари для комфортного розміщення знайшли своє місце у цьому приміщенні.

Спальня з непростою геометрією

Біля оригінального арочного вікна вдалося розмістити робоче місце. Письмовий стіл лаконічного дизайну, зручний стілець зі спинкою та пара відкритих полиць – що ще потрібно для організації міні-кабінету?

Робоче місце біля вікна

Неподалік спалень знаходиться приміщення ванної кімнати, оформлене з великою часткою оригінальності. Якщо використання чорно-білих поєднань кольорів, застосування в рамках одного приміщення керамічного оздоблення і цегляної стіни як акцент, ми цілком можемо очікувати побачити, то спостерігати у ванній кімнаті великого жирафа як декоративний елемент – як мінімум несподівано.

Інтер'єр ванної кімнати

За допомогою перегородки зі склоблоків утилітарне приміщення розділене на зону ранкових водних процедур з раковиною та пральною машиною та сегмент вечірніх обмивань із вбудованою ванною, фанерованою квадратною плиткою.

Контрастні поєднання в обробці ванної кімнати

З першого поверху шведських апартаментів піднімаємося дерев’яними сходами на верхній ярус, де облаштовано приміщення, що є чимось середнім між бібліотекою, місцем для відпочинку та читання, і лайт-зоною сімейних посиденьок.

Сходи на верхній рівень

Найчастіше найпростіші рішення для облаштування житла виявляються найдієвішими, практичними та красивими. Наприклад, відкриті полиці для зберігання книг, канцелярії та інших дрібниць. Що може бути простішим? А тим часом, ціла стіна, оформлена за допомогою таких ось білих систем зберігання, виглядає свіжо, легко і сучасно.

Традиційні системи зберігання

Верхній ярус-царство незвичайної житлової архітектури. Тут і стелі склепінчасті, із заокругленнями, і асиметричні колони і балки перекриттів розташовані оригінально.

Незвичайні форми та лінії

Обгороджене з двох сторін сіткою простір для відпочинку та читання є кімнатою відпочинку, схожою на східний будуар, але в сучасному прочитанні. У такій затишній і світлій кімнатці господарям, напевно, приємно перебувати, адже кожен предмет меблів або декору вносить свою нотку теплоти та домашньої розслабленості в обстановку.

Оригінальний дизайн кімнати під дахом

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *